przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
O wybaczanie moje wybaczające Od początku do końca Odpuszczam winy winie A krzywdy krzywdzie Wybaczam niemoc niemocy Bezsilność-bezsilności Głupotę-głupocie I bezczelność-bezczelności Wybaczam każdemu istnieniu Jego istnienie Wybaczam sobie wszelkie wybaczanie Niech wola twoja nie moja Boże się stanie Niech wszechświat istnieje Z mocy istnienia Niech nas uchroni od potępienia A ty wielki Boże w sercu swego istnienia Zachowaj nas od zapomnienia
Myślę,że najważniejsze jest wybaczanie ,a szczególnie sobie samemu ,ja od tego zaczynałam,bo jak nie wybaczymy (nawet jeżeli nie jesteśmy świadomi win z poprzednich wcieleń )to nie zaakceptujemy i nie pokochamy siebie ,a nie akceptując i nie kochając siebie nie zaakceptujemy i nie pokochamy innych To był jeden z moich pierwszych wierszy napisany w kwietniu 2002r. pisać zaczęłam w marcu 2002r i piszę po dzień dzisiejszy ale nadal nie mam pojęcia skąd się to bierze ,nigdy w życie bym nie uwierzyła ,że będę pisać wiersze ,a właściwie to czasem myślę ,że ja je tylko zapisuję a dyktuje mi je jakiś anioł podobny do Ciebie Aniu,gorąco Cie pozdrawiam ,piękne i proste są Twoje medytacje lubię Cię bardzo i cenię a szczególnie twoją wiedzę ,życzliwość i prostolinijność a szczególnie Twój ujmujący uśmiech . Dedykuję Ci mój ulubiony wierszyk o uśmiechu ,o radości i uśmiechu mam sporo wierszy,ale ten to taki cukiereczek ,ulubiony.
06.03.10.Oława.
„Uśmiechaj się nawet przez łzy”
Uśmiechaj się nawet przez łzy z uśmiechem do twarzy ci
Uśmiech odmładza ujmuje lat zdobi człowieka jak kwiat
„ Wybaczanie” 20.04.02.Oława.
OdpowiedzUsuńO wybaczanie moje wybaczające
Od początku do końca
Odpuszczam winy winie
A krzywdy krzywdzie
Wybaczam niemoc niemocy
Bezsilność-bezsilności
Głupotę-głupocie
I bezczelność-bezczelności
Wybaczam każdemu istnieniu
Jego istnienie
Wybaczam sobie wszelkie wybaczanie
Niech wola twoja nie moja
Boże się stanie
Niech wszechświat istnieje
Z mocy istnienia
Niech nas uchroni od potępienia
A ty wielki Boże w sercu swego istnienia
Zachowaj nas od zapomnienia
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2010/03/29/usmiechaj-sie-przez-lzy/
Myślę,że najważniejsze jest wybaczanie ,a szczególnie sobie samemu ,ja od tego zaczynałam,bo jak nie wybaczymy (nawet jeżeli nie jesteśmy świadomi win z poprzednich wcieleń )to nie zaakceptujemy i nie pokochamy siebie ,a nie akceptując i nie kochając siebie nie zaakceptujemy i nie pokochamy innych
To był jeden z moich pierwszych wierszy napisany w kwietniu 2002r. pisać zaczęłam w marcu 2002r i piszę po dzień dzisiejszy ale nadal nie mam pojęcia skąd się to bierze ,nigdy w życie bym nie uwierzyła ,że będę pisać wiersze ,a właściwie to czasem myślę ,że ja je tylko zapisuję a dyktuje mi je jakiś anioł podobny do Ciebie Aniu,gorąco Cie pozdrawiam ,piękne i proste są Twoje medytacje lubię Cię bardzo i cenię a szczególnie twoją wiedzę ,życzliwość i prostolinijność a szczególnie Twój ujmujący uśmiech .
Dedykuję Ci mój ulubiony wierszyk o uśmiechu ,o radości i uśmiechu mam sporo wierszy,ale ten to taki cukiereczek ,ulubiony.
06.03.10.Oława.
„Uśmiechaj się nawet przez łzy”
Uśmiechaj się nawet przez łzy z uśmiechem do twarzy ci
Uśmiech odmładza ujmuje lat zdobi człowieka jak kwiat
Szczery prawdziwy uśmiech to pocałunek duszy
Na widok którego nawet kamień się wzruszy
Więc uśmiechaj się do ludzi i do kamieni
Uśmiech tak dużo może zmienić
Molekułka
Pozdrawiam Cię serdecznie i przesyłam pocałunek duszy:))niechaj Twoje serce wzruszy:))