przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
15.09.09.Oława. „Klucze do raju” Klucze do raju wszyscy dostają Ale nie każdy wie jak używać je Ci co to odkryli dawno je użyli I wszędzie gdzie się znajdują Jak w raju się czują Bo bramę do raju miłością i wiarą otwierają A ty jakim kluczem chcesz otworzyć raju drzwi Nie musisz się włamywać Zacznij miłości i wiary używać. A drzwi same otworzą się ci Jakie to proste Boże Tylko dlaczego człowiek Zastosować tego nie może
Molekułka http://molekulka.blog.onet.pl/2009/09/16/klucze-do-raju/ To wszystko prawda ,od lat próbuję zrozumieć dlaczego my ludzie uwielbiamy wszystko komplikować a prostota jest genialna .Uwielbiam prostotę ,tylko nie mylić prostoty z prostactwem.Pozdrawiam w prostocie ,prawdzie i miłości:))
OdpowiedzUsuń22.07.04.Oława
„Prostota jest prosta niesłychanie”
Prostota jest prosta niesłychanie
Ale trzeba do niej dojrzeć
By ją dostrzec kochanie
Ty jeszcze nie dojrzałeś
Bo jej zauważyć nie umiałeś
A jeszcze do tego nic nie rozumiesz z niej kolego
Ty jeszcze jesteś na etapie komplikowania
Każdego najprostszego zadania
Jeżeli nadal komplikować sobie życia nie przestaniesz
To twoje życie wielkim koszmarem się stanie
Przestań kręcić przestań truć
Przestań wszystko wżyciu psuć
Może lepiej nie rób nic
A życie kochanie mniej skomplikowane się stanie
Molekułkla
http://molekulka.blog.onet.pl/2008/11/08/prostota-jest-prosta-nieslychanie/
15.09.09.Oława.
„Klucze do raju”
Klucze do raju wszyscy dostają
Ale nie każdy wie jak używać je
Ci co to odkryli dawno je użyli
I wszędzie gdzie się znajdują
Jak w raju się czują
Bo bramę do raju miłością i wiarą otwierają
A ty jakim kluczem chcesz otworzyć raju drzwi
Nie musisz się włamywać
Zacznij miłości i wiary używać.
A drzwi same otworzą się ci
Jakie to proste Boże
Tylko dlaczego człowiek
Zastosować tego nie może
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2009/09/16/klucze-do-raju/
To wszystko prawda ,od lat próbuję zrozumieć dlaczego my ludzie uwielbiamy wszystko komplikować a prostota jest genialna .Uwielbiam prostotę ,tylko nie mylić prostoty z prostactwem.Pozdrawiam w prostocie ,prawdzie i miłości:))