przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
co z Polską i Europą po rozpadzie Unii ,plany na wrzesień 2016,połączenie rzeczywistości i droga obudzonych
Dziękuję Aronie za ten świetny przekaz zawsze się świetnie czuję po wysłuchaniu ,ogólnie walczę z nałogiem alkoholowym i niemogę z tego wyjść co weekend zniszczenie ciała trudno jest się przestawić ostatnio mam nawet duży ametyst :-)pozdrawiam z serca
Witam Aron i dziękuję Ci za ten piękny przekaz,ja sam walczę z nałogiem alkoholowym zawsze na weekend niszczę swoje ciało ostatnio nie mogę z tego wyjść zpotęgowało się mam zawet duży ametyst :-)inicjatywy pozdrawiam!
Dziękuję Aronie za ten świetny przekaz zawsze się świetnie czuję po wysłuchaniu ,ogólnie walczę z nałogiem alkoholowym i niemogę z tego wyjść co weekend zniszczenie ciała trudno jest się przestawić ostatnio mam nawet duży ametyst :-)pozdrawiam z serca
Dużo się mówi że to religia więc i ja tak napisałem mimo wszystko jakby nie patrzeć to trochę przypomina religie lub próbuje nią zostać. Moim zdaniem new age to chora ideologia. Nie wiem czy to prawda ale ponoć książki new age sponsorują i tworzą sataniści
Dziekuje za wspaniale wiadomosci :-) Mam dodatkowe pytanie, czy zawirowania we wrzesniu w Polsce, dot. systemu bankowego, itd dotycza rowniez Europy zachodniej, w tym Niemiec? Przypuszczam, ze tak, ale czy obejmuje to ten sam czas? Dzieki i pozdrawiam pieknie.
Też zauważyłam, że Błaszczykowski w krytycznych momentach spogląda w niebo, tak jakby rozmawiał z Bogiem, a poza tym w wywiadzie z niemieckim dziennikarzem pokazał już, że nie jest celebryckim sportowcem, bo powiedział, że nie rozumie dlaczego piłkarze zarabiaja miliony!, ogromne pieniądze rządza piłką, najlepsi sa wykupowani przez najbogatszych, Błaszczyk uważa, że on tylko kopie piłkę i powinien zarabiać jak dobry lekarz. I taki szlachetny woj strzela bramki!
Dzieki Aronie za Twoje wszystkie filmiki przekazane nam w drodze troski o przyszlosc nasza i ojczyzny. Uspakaja, rozswietlaja mroczen zakamarki serca i rozumu dodajac otuchy. Ostatnio oficjalnie ogloszony cud eucharystii w Legnicy tzn. w upuszczonej hostii, odlozonej do kielicha z woda w celu rozpuszczenia (zgodnie z procedura) zauwazono czerwone zabarwienia. Po wnikliwych badaniach stwierdzono ze pochodzi ono z odrobiny miesnia sercowego konajacego czlowieka. https://www.youtube.com/watch?v=PNJCQhjA1Uw Jak powinnismy rozumiec to objawienie ? Pozdrawiam bardzo serdecznie czekajac z niecierpliwoscia na kolejny przekaz od Ciebie.
Bo jesteś indywidualną niepowtarzalną istotą kolego
Gdybyś tylko chciał wykorzystać wszystkie swoje potencjały
Zadziwiłbyś siebie samego i świat cały
Ale ty nie wierzysz w geniusz Stwórcy swego
Więc jak masz uwierzyć w siebie samego
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2016/07/01/nie-porownuj-sie-do-nikogo-i-do-niczego/ Wiara rodzi się z wdzięczności serca Wizja świata z wirtualnymi pieniędzmi bardzo ciekawa i prawdopodobna ,ale czy już cały świat ,wszystkie społeczeństwa są w stanie go wprowadzić ,a kwestia biednych krajów, czy ich będzie stać na taki system i czy społeczeństwa w tych krajach są na to gotowe.Jest jeszcze problem zabezpieczenia elektronicznego,przed przestępczością elektroniczną ,a co w razie awarii systemu ,albo elektrowni a co w razie wojny.Teoretycznie taki system jest możliwy ale czy technicznie jest to możliwe już teraz ? Pozdrawiam serdecznie z wdzięcznością serca
Aronie wspominasz że w tym nowym ,lepszym świecie będziemy mniej pracowali, ale wciąż będziemy płacić podatki,czy to nie jest wciąż system niewolniczy? jako wolne istoty mamy płacić podatki ?od czego i dla kogo skoro już nie jesteśmy niewolnikami systemu ,no chyba że upadnie stary system a powstanie na jego miejscu nowy różniący się tylko nazwą.
mowie że w okresie przejściowym bedzie ułożone to tak jak powinno byc az ludzie zrozumieją ze system pieniężny nie jest im potrzebny ,wszytko ma swój cel i zostaje załozone na okres czasu i zmienia się wraz ze zmianą świadomości wszystkich ludzi ,okres przejściowy to okres jednej waluty wirtualnej ,łączenia się rządów i narodowości w jedną radę i z kontynentalizmu przechodzimy w ziemianizm :) będa okresy zmian 2017-2020 ,potem 2020 -2028 i 2028 -......przystań i kazdemu okresowi przypisany jest etap gospodarczy i ekonomiczny tak aby ludzie zrozumieli czym jest pieniądz i nauczyli sie dzielić tym co otrzymali za darmo od żrodła ,jezeli poproacujemy 4 godziny dziennie a reszte spędzimy na byciu z rdoziną ,podróżach ,tworzeniu itd to juz nie jest mowa o sysytemie tylko nasze datki na przestrzen będą słuzy wprowadzeniu udogodnień ,ludzie nie potrafią jeszcze zmienic myslenia na takie ze idzie rpacować za darmo ,dlatego będzie okres przejściowy gdzie za prace będzie miał ucziciwe wynagrodzenie a opłaty a kiedy zrozumie ze wiele rzeczy ma za darmo wtedy sami będziemy tymi pieniedzmi tworzyc cos w przestzeni az dzieci na nowy śwait skasują ten sysytem przejściowy i zrobią docelowy .
Mi to przypomina plany bankowców od NWO. Zniesienie granic, likwidacja pieniądza papierkowego i zastąpienie wirtualnym którym bedzie się płacić przez chip w ręce. NWO to nie jest nic dobrego. Moim zdaniem jeśli dojdzie do NWO tego już niebedzie się dało "skasowac".New age tylko promuje ten globalizm jako coś dobrego. New age i pochodne to pomieszanie z poplateniem różnych ideologii dlatego nie wszystko jest w nim złe Ale też nie wszystko jest dobre. Podobno ta ideologia jest sponsorowana. Podobno. Niewiem czy jasnowidzenie można nazwać jakimiś podszeptami szatana i czy ci od NWO mają tak naprawdę powiązania z diabłem jak się uważa. Wiem że w biblii antychryst i NWO zostaly zapowiedziane. Nie jestem jednak osobą wierzącą w biblie, też miewam wizje, kiedyś interesowalam się New age. To wszystko jednak wywołuje u mnie wielki niepokój.
Dziękuję Aronie za ten świetny przekaz zawsze się świetnie czuję po wysłuchaniu ,ogólnie walczę z nałogiem alkoholowym i niemogę z tego wyjść co weekend zniszczenie ciała trudno jest się przestawić ostatnio mam nawet duży ametyst :-)pozdrawiam z serca
OdpowiedzUsuńWitam Aron i dziękuję Ci za ten piękny przekaz,ja sam walczę z nałogiem alkoholowym zawsze na weekend niszczę swoje ciało ostatnio nie mogę z tego wyjść zpotęgowało się mam zawet duży ametyst :-)inicjatywy pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńDziękuję Aronie za ten świetny przekaz zawsze się świetnie czuję po wysłuchaniu ,ogólnie walczę z nałogiem alkoholowym i niemogę z tego wyjść co weekend zniszczenie ciała trudno jest się przestawić ostatnio mam nawet duży ametyst :-)pozdrawiam z serca
OdpowiedzUsuńAmetyst zawsze działa tylko trzeba go nosić przy sobie. Ja mialam pierscionek. Intencja jakiej zmiany sie chce zawsze zadziala.
UsuńTak się od dawna zastanawiałem i mi się wydaje że to co ty mówisz to ta cała religia new age
OdpowiedzUsuńa kto wam powiedział że new age to religia? sami ludzie tak stwierdzili a teraz wierzą w kolejny podział
UsuńDużo się mówi że to religia więc i ja tak napisałem mimo wszystko jakby nie patrzeć to trochę przypomina religie lub próbuje nią zostać. Moim zdaniem new age to chora ideologia. Nie wiem czy to prawda ale ponoć książki new age sponsorują i tworzą sataniści
UsuńDziekuje za wspaniale wiadomosci :-)
OdpowiedzUsuńMam dodatkowe pytanie, czy zawirowania we wrzesniu w Polsce, dot. systemu bankowego, itd dotycza rowniez Europy zachodniej, w tym Niemiec? Przypuszczam, ze tak, ale czy obejmuje to ten sam czas? Dzieki i pozdrawiam pieknie.
Też zauważyłam, że Błaszczykowski w krytycznych momentach spogląda w niebo, tak jakby rozmawiał z Bogiem, a poza tym w wywiadzie z niemieckim dziennikarzem pokazał już, że nie jest celebryckim sportowcem, bo powiedział, że nie rozumie dlaczego piłkarze zarabiaja miliony!, ogromne pieniądze rządza piłką, najlepsi sa wykupowani przez najbogatszych, Błaszczyk uważa, że on tylko kopie piłkę i powinien zarabiać jak dobry lekarz. I taki szlachetny woj strzela bramki!
OdpowiedzUsuńDzieki Aronie za Twoje wszystkie filmiki przekazane nam w drodze troski
OdpowiedzUsuńo przyszlosc nasza i ojczyzny. Uspakaja, rozswietlaja mroczen zakamarki serca i rozumu dodajac otuchy.
Ostatnio oficjalnie ogloszony cud eucharystii w Legnicy tzn.
w upuszczonej hostii, odlozonej do kielicha z woda w celu rozpuszczenia (zgodnie z procedura) zauwazono czerwone zabarwienia.
Po wnikliwych badaniach stwierdzono ze pochodzi ono z odrobiny miesnia sercowego konajacego czlowieka.
https://www.youtube.com/watch?v=PNJCQhjA1Uw
Jak powinnismy rozumiec to objawienie ?
Pozdrawiam bardzo serdecznie czekajac z niecierpliwoscia na kolejny
przekaz od Ciebie.
29.06.16.Oława
OdpowiedzUsuń„Spotykam się z Tobą każdego dnia”
Spotykam się z Tobą każdego dnia
A nasza znajomość wieczność już trwa
I trwać będzie do nieskończoności
Bo taka jest natura prawdziwej miłości
Miłość nie przemija nie umiera
Żyje zawsze w tu i teraz
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2016/06/30/spotyksm-sie-z-toba-kazdego-dnia/
Miłość to potęga która niebios sięga więc zatopmy się w miłości dla dobra całej ludzkości:))Pozdrawiam
„Ziemia planeta ludzi z Twoją pomocą niech się przebudzi”
OdpowiedzUsuńDuchu który jesteś integralną częścią
Wszelkiego istnienia
Przybywaj z pomocą wzywa Cię Ziemia
Ziemia planeta ludzi z Twoją pomocą
Niech się przebudzi
Niech skończy ten koszmarny sen
I niech się rozpocznie nowy wspaniały dzień
Prosimy Cię
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2015/11/26/ziemia-planeta-ludzi-z-twoja-pomoca-niech-sie-przebudzi/
26.11.15.Oława
„Czy możesz być szczęśliwy w morzu cierpienia’
Czy możesz być szczęśliwy w morzu cierpienia
Czy możesz patrzeć jak umiera matka ziemia
Naszpikowana agresją i toksynami
Umiera razem z nami
Dorzucając jej agresji i cierpienia
Pragniemy szczęścia i zbawienia
Czy nasze chore negatywne myślenie
Ma szansę w szczęście zmienić cierpienie
Niech każdy odpowie sobie szczerze
I za zmianę myślenia się bierze
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2015/11/26/czy-mozesz-byc-szczesliwy-w-morzu-cierpienia/
01.07.16.Oława
„Nie porównuj się do nikogo i do niczego”
Nie porównuj się do nikogo i do niczego
Bo jesteś indywidualną niepowtarzalną istotą kolego
Gdybyś tylko chciał wykorzystać wszystkie swoje potencjały
Zadziwiłbyś siebie samego i świat cały
Ale ty nie wierzysz w geniusz Stwórcy swego
Więc jak masz uwierzyć w siebie samego
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2016/07/01/nie-porownuj-sie-do-nikogo-i-do-niczego/
Wiara rodzi się z wdzięczności serca
Wizja świata z wirtualnymi pieniędzmi bardzo ciekawa i prawdopodobna ,ale czy już cały świat ,wszystkie społeczeństwa są w stanie go wprowadzić ,a kwestia biednych krajów, czy ich będzie stać na taki system i czy społeczeństwa w tych krajach są na to gotowe.Jest jeszcze problem zabezpieczenia elektronicznego,przed przestępczością elektroniczną ,a co w razie awarii systemu ,albo elektrowni a co w razie wojny.Teoretycznie taki system jest możliwy ale czy technicznie jest to możliwe już teraz ?
Pozdrawiam serdecznie z wdzięcznością serca
Czy patrząc na czyjąś fotografię, można stwierdzić, czy ta osoba nadaje się do zwerbowania czy nie?
OdpowiedzUsuńAronie wspominasz że w tym nowym ,lepszym świecie będziemy mniej pracowali, ale wciąż będziemy płacić podatki,czy to nie jest wciąż system niewolniczy? jako wolne istoty mamy płacić podatki ?od czego i dla kogo skoro już nie jesteśmy niewolnikami systemu ,no chyba że upadnie stary system a powstanie na jego miejscu nowy różniący się tylko nazwą.
OdpowiedzUsuńmowie że w okresie przejściowym bedzie ułożone to tak jak powinno byc az ludzie zrozumieją ze system pieniężny nie jest im potrzebny ,wszytko ma swój cel i zostaje załozone na okres czasu i zmienia się wraz ze zmianą świadomości wszystkich ludzi ,okres przejściowy to okres jednej waluty wirtualnej ,łączenia się rządów i narodowości w jedną radę i z kontynentalizmu przechodzimy w ziemianizm :) będa okresy zmian 2017-2020 ,potem 2020 -2028 i 2028 -......przystań i kazdemu okresowi przypisany jest etap gospodarczy i ekonomiczny tak aby ludzie zrozumieli czym jest pieniądz i nauczyli sie dzielić tym co otrzymali za darmo od żrodła ,jezeli poproacujemy 4 godziny dziennie a reszte spędzimy na byciu z rdoziną ,podróżach ,tworzeniu itd to juz nie jest mowa o sysytemie tylko nasze datki na przestrzen będą słuzy wprowadzeniu udogodnień ,ludzie nie potrafią jeszcze zmienic myslenia na takie ze idzie rpacować za darmo ,dlatego będzie okres przejściowy gdzie za prace będzie miał ucziciwe wynagrodzenie a opłaty a kiedy zrozumie ze wiele rzeczy ma za darmo wtedy sami będziemy tymi pieniedzmi tworzyc cos w przestzeni az dzieci na nowy śwait skasują ten sysytem przejściowy i zrobią docelowy .
UsuńMi to przypomina plany bankowców od NWO. Zniesienie granic, likwidacja pieniądza papierkowego i zastąpienie wirtualnym którym bedzie się płacić przez chip w ręce. NWO to nie jest nic dobrego. Moim zdaniem jeśli dojdzie do NWO tego już niebedzie się dało "skasowac".New age tylko promuje ten globalizm jako coś dobrego. New age i pochodne to pomieszanie z poplateniem różnych ideologii dlatego nie wszystko jest w nim złe Ale też nie wszystko jest dobre. Podobno ta ideologia jest sponsorowana. Podobno. Niewiem czy jasnowidzenie można nazwać jakimiś podszeptami szatana i czy ci od NWO mają tak naprawdę powiązania z diabłem jak się uważa. Wiem że w biblii antychryst i NWO zostaly zapowiedziane. Nie jestem jednak osobą wierzącą w biblie, też miewam wizje, kiedyś interesowalam się New age. To wszystko jednak wywołuje u mnie wielki niepokój.
OdpowiedzUsuń