przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
Molekułka http://molekulka.blog.onet.pl/2011/07/24/wszyscy-jestesmy-mistrzami/ Wdzięczność uczy wiary nadziei i miłości,więc ćwiczmy się we wdzięczności.Jak mamy doła, jak zaczyna nas gnębić depresja,bierzemy kartkę i długopis i piszemy za co jesteśmy Bogu wdzięczni i o dziwo bardzo szybko zabraknie nam miejsca na kartce i nawet nie zauważymy jak szybko zmienią się nasze wibracje ,każda komórka naszego ciała ,zaczyna wibrować wdzięcznością ,przypominamy sobie radosne i dobre chwile i oto chodzi.Zawsze dziękujmy Bogu za dwie rzeczy ,za to co nam daje ,a jeszcze mocniej za to czego nam nie daje ,przed czym nas chroni.Cokolwiek się stanie ,niech służy mojemu najwyższemu dobru i dobru nas wszystkim. Zostańcie z Bogiem kochani.:))
Witam ja jeśli odczuwam negatywne uczucie lub uczucia nazywam je ( np.chciwosc ,zazdrość,złość ) mowie Boże zabierz do światła moja złość ,chciwość ( tu wstawiam nazwane uczucie )przemień to w światło i miłość w tej i we wszystkich moich inkarnacjach można prosić o wypełnienie tej przestrzeni miłością , szczęściem i radością zawsze dziękuję - dziękując wzmacniamy daną przestrzeń pozdrawiam Wiola :-) mi to pomaga
Witam,
OdpowiedzUsuńpod koniec filmu pojawia się w tle bardzo dziwny dźwięk.
https://youtu.be/8AwX7qTfbBM?t=44m54s
Ja tylko w kwestii formalnej: nie ma strony obudzeni.pl
OdpowiedzUsuń
OdpowiedzUsuń21.07.11.Oława.
„Wszyscy jesteśmy mistrzami”
Wszyscy jesteśmy mistrzami
Chociaż różny poziom mistrzostwa mamy
Każdy jest mistrzem dla siebie
Chociaż nic o tym nie wie
W momencie gdy całkowicie sobie zaufa
Głosu swojego mistrza zacznie słuchać
Bo kto idzie za głosem swego serca wie
Że swoim własnym Mistrzem staje się
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2011/07/24/wszyscy-jestesmy-mistrzami/
Wdzięczność uczy wiary nadziei i miłości,więc ćwiczmy się we wdzięczności.Jak mamy doła, jak zaczyna nas gnębić depresja,bierzemy kartkę i długopis i piszemy za co jesteśmy Bogu wdzięczni i o dziwo bardzo szybko zabraknie nam miejsca na kartce i nawet nie zauważymy jak szybko zmienią się nasze wibracje ,każda komórka naszego ciała ,zaczyna wibrować wdzięcznością ,przypominamy sobie radosne i dobre chwile i oto chodzi.Zawsze dziękujmy Bogu za dwie rzeczy ,za to co nam daje ,a jeszcze mocniej za to czego nam nie daje ,przed czym nas chroni.Cokolwiek się stanie ,niech służy mojemu najwyższemu dobru i dobru nas wszystkim.
Zostańcie z Bogiem kochani.:))
Witam ja jeśli odczuwam negatywne uczucie lub uczucia nazywam je
OdpowiedzUsuń( np.chciwosc ,zazdrość,złość ) mowie Boże zabierz do światła moja złość ,chciwość ( tu wstawiam nazwane uczucie )przemień to w światło i miłość w tej i we wszystkich moich inkarnacjach można prosić o wypełnienie tej przestrzeni miłością , szczęściem i radością
zawsze dziękuję - dziękując wzmacniamy daną przestrzeń
pozdrawiam Wiola :-) mi to pomaga
Witam Możesz powiedzieć jaki będzie miała wpływ ta nowa energia na "czarne charaktery" bo podobno królowa angielska przygotowuje się do ucieczki.
OdpowiedzUsuń