UPADEK EUROPY DLA RATOWANIA DOLARA CZY WYBAWIENIE I TEST WIARY DLA EUROPEJCZYKÓW?

Jak napisać post o tym co dzieje się w Europie aby nie wzbudzać strachu a raczej nie uruchamiać programu w głowie typu :"on sieje strach więc pracuje dla zła " "on siejąc zło karmi system" ,szkoda tylko że ludzie którzy tak myślą nie rozumieją że te programy powstały po to aby odsunąć was od ostrzeżeń.Jak mamy was ostrzegać o zagrożeniach i upadku cywilizacji aby nie budzić strachu? czy przepowiednie Ks.Klimuszki i innych nie żyjących już jasnowidzów budzą strach ? czy są raczej ostrzeżeniem dla ludzi ,pokazaniem co może ich czekać jak nie odrobią lekcji ze swojej historii i jak nie zrozumieją co się będzie działo za ich życia na świecie.Skoro ludzie sami nie rozumieją co się dzieje na świecie i po co to się czyni to kto ma im to przekazać ? i jak ma to zrobić aby prawda nie wzbudzała strachu? jak napisać o upadku cywilizacji pieniądza ,cierpienia ,niewolnictwa tak aby nie wzbudzić strachu ? może zadając odpowiednie pytania porozbijamy program w głowie wtedy  zmusi sie go do poszukania  odpowiedzi a gdy ich nie znajdzie do poszukania tych odpowiedzi w sercu a tam już nie będzie strachu przed utratą bo dusza doskonale wie po co zeszła na ten czas w tym ciele więc zaczynamy pytać ?
po co zesłano osoby które widzą ,czują ,pracują tak aby prawda wyzwalała ? po co przekazano wiedzę o tych czasach nieżyjącym już jasnowidzom ? po co uwiarygodniono to co pisali i mówili ?
odpowiedzi na te pytania zmuszają do rozbicia programu w głowie ,do uwolnienia sie od kontroli umysłów .
Program w głowie typu "sieje strach więc nie warto go słuchać" ,pokazuje tylko jak ludzie boją się prawdy ,jak lukrują swoją iluzje szczęścia ,jak mocno uwierzyli w absurd tego systemu że nie chcą żadnych zmian ,jak boją się zmian i to co ich naprawdę przeraża to fakt że swoim życiem ,swoimi wyborami daleko odeszli od światła i dali się zaprogramować i oszukać tak bardzo że teraz wolą pozostać w oszustwie niż zmierzyć się z prawdą i zmienić swoje życie .
Gdy zapytałem o wrzesień i o nowy wpis na bloga ,powiedziano mi "napisano i powiedziano wszystko teraz już się wypełnia i wydarzenia potwierdzą to co zostało napisane i powiedziane "
Dlatego zaczęłam się przygotowaniami w domu do kryzysu ,chaosu itd ,jednak dużo ludzi prosi mnie o wyjaśnienie tego co się dzieje w Europie ,dlatego napisze te słowa tak aby nie posiać strachu :
wszystko zmierza do uwolnienia was z kredytów ,do ściągnięcia z was pęta własności ,zazdrości ,nienawiści ,zawiści ,po to aby słowa "SZANUJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO "stało się ciałem ,aby uwolnić was z miłości zainfekowanej i zanurzyć w miłości bezgranicznej ,aby JA zamienić na MY ,MOJE na NASZE ,aby uwolnić was od podziałów na rasy ,państwa ,kolor skóry ,majątki ,wiedzę ,zawody ,przekonania religijne i polityczne ,uwolnić od władzy ,przepisów ,absurdalnego prawa ,robotów które je stanowią i wykonują ,uwolnić was samych od demonów przeszłości ,kontroli umysłów .Uwolnić kochaną planetę od istot które ją niszczą ,okradają ,które nie szanują innych istot ,dać ją wszystkim tak jak była dana na początku czyli za darmo po to abyście wszyscy współistnieli jak bracia i siostry .
Czy to wystarczające argumenty do tego aby opisać teraz plan zła ? przekazać ostrzeżenie ? Jeżeli ktoś nie jest  w stanie zaakceptować tego co się dzieje na ziemi ,tego co stanie sie z cywilizacją niech zakończy czytanie tego postu w tym momencie ,niech zostanie z wiedzą powyższą ,z wiedza do czego zmierzamy i niech ta wiedza daje mu zrozumienie i akceptacje na wydarzenia na świecie .
Poniższy tekst pisany jest dla tych co nie maja strachu w sobie ,nie czują go ,wiedzą i widzą co sie dzieje tylko brakuje im paru szczegółów aby poskładać puzzle .
Widzimy chaos na ziemi z powodu anomalii i uchodźców . Ten chaos z uchodźcami sponsoruje usa aby wywołać upadek euro i gospodarek państw europejskich ,że opłacają przemytników aby ilość uchodźców była jak największa ,to wszyscy widzą i wiedzą ale czy każdy widzi kto w tym bierze udział i po co ?
Wywołanie chaosu powoduje tworzenie mnóstwa energii negatywnej którą gromadzą istoty rządzące w usa .Niestety dla nich ludzkie życie nie ma wartości ,Europa jest tylko farmą w której uprawiają wydarzenia tak aby otrzymać pokarm dla siebie czyli energie negatywną .Pieniądze to tylko papierki które teraz dodrukowują bez wartości w każdej ilości tylko po to aby za chwile ogłosić kryzys i spadek wartości niektórych walut .Wszystko po to aby ludzie tworzyli nienawiść do drugich ludzi aby utrzymać to co niby jest ich i aby nie zorientowali sie kto w tym wszystkim bierze udział .Gdy widziałem postawę Islandczyków którzy zapraszają do swoich domów uchodźców widać że tam gdzie system został uwolniony ,unia i usa przegnana ,bankowcy posadzeni za kratkami a rząd stanowią ludzie wybrani z narodu ,tam króluje zrozumienie i serce ,a tu gdzie ludzie przyspawali sie do swoich domów ,samochodów ,kont bankowych i systemu oraz ślepą wierzą w swoje władze wzbudza to nienawiść ,agresje ,dochodzi do dantejskich scen .
Co takiego chcą wam odebrać uchodźcy ? co chcą zburzyć ? zadłużone domy ? znienawidzoną pracę ? wasze ciężko zarobione pieniądze ? podatki które płacicie ? A może to nie uchodźcy sa winni temu że tak przyspawaliście się do swoich własności że walczycie o nie bardziej niż o swoje życie ,że przestaliście szanować życie innych ludzi ?Może oni pokazują wam jak zostaliście zmanipulowani i zaprogramowani tak że wypłukano z was człowieczeństwo .Że wymieniliście swoje życie na dom ,kredyt ,samochód i bez tych rzeczy nie widzicie sensu w życiu .Może bogactwo które posiadacie jest po to aby sie nim teraz podzielić z biednymi ? może właśnie w czasie ostatecznym o którym mówił Jezus każdy z was zostanie poddany próbie aby pokazać MU czy  krzyżyk na waszej szyi to tylko ozdoba ? wasz udział w kościele to popisywanie sie autem i ubraniem ? czy wasze serce ma w sobie zrozumienie i akceptacje czy numer konta bankowego i stan kredytu hipotecznego? Czy przez te kolejne wcielenia zrozumieliście  że jedyne co posiadacie to ciała w których podróżuje dusza a reszta to materia wynajęta wam do podróży na planecie która w jednej sekundzie może was pozbawić wszystkiego za co się tak zabijacie ?
Jak to jest że widzicie ludzi którzy pragną tego co wy już macie a nie widzicie tego że tych ludzi do was sprowadzają wasi rządzący za wasze pieniądze z podatków ? jak to jest że łatwo wam spalić ich namioty ,obrzucić kamieniami ,wyzwać i przegonić niż zrozumieć że takie zachowanie wróci do was spotęgowane ? Jak to jest że ci którzy dokładnie to zaplanowali ,którzy to sponsorują , ustalają wam limity ,zmuszają was do agresji ,irytacji a wy jeszcze prosicie ich o pomoc w rozwiązaniu tego problemu? JAK to jest że łatwiej wam obrzucić czarnoskórego brata kamieniem ,niż obrzucić waszych rządzących którzy przyczyniają się do tego chaosu w Europie ?którzy sprzedali się i wywołują ten chaos po to abyście za chwile zostali bez pieniędzy ,własności i jeszcze bardziej skierowali agresje na biednych zmanipulowanych ludzi z AFRYKI ?
Pytania rozbijają programy w głowach ,jednak prawda powiedziana wyzwala umysły i serca .Jednak czy ludzie sa gotowi aby ja usłyszeć ? czy wolą wierzyć że ich władza ich nie oszukuje ,że ich cywilizacja jest tak wspaniała że im się należy wszystko a w innych krajach ma panować głód i śmierć ? Ci co tak myślą teraz przeżyją najgorszą pobudkę bo stracą to na co tak niby pracowali ,a co dane im było za kredyt aby do końca życia stali się niewolnikami. Jednak gdy niewolnik nie widzi swojego niewolnictwa albo co gorsze gdy sie do niego przyzwyczai tak że nie widzi drogi wyjścia i nawet nie chce jej dostrzec to musi przyjść coś co uzmysłowi mu i pokaże jak bardzo dał się oszukać ,jak bardzo zgubił swoje człowieczeństwo i jak wycenił swoje życie na kawałek ziemi ,domu który i tak planeta ,system może mu zabrać w sekundę .
Usa próbuje uratować swojego dolara ,a gdy nie udało się rozpocząć wojny z ROSJĄ (2 prowokacje) ,wojny w Koreii ,wojny z chinami (ostatnie wybuchy w chinach ,ataki na giełdę ,wyrzucenie Juana ze strefy walut rozliczeniowych to wszystko ich robota) to zostało im jedno spowodować że największy rywal dolara upadnie a wraz z nim upadnie moralność ,człowieczeństwo i powstanie kolonia która da im energię potrzebną do wojny z pozostałą dwójką ,Rosją i Chinami. Pisałem w poście o Energii pozytywnej i negatywnej jak jedna i druga tworzą wydarzenia na ziemi ,jak system karmi się negatywną i ile jej potrzeba do zniszczenia innych państw aby objąć władze absolutną.Teraz mamy wydarzenia w których ludzie powinni zmienić rządzących a nie bić i palić uchodźców którzy uciekając ze strefy wojny i są za darmo przerzucani w strefę tzw raju . Tylko jak ten raj wygląda skoro ci którzy w nim siedzą nie przypominają aniołów tylko demony gotowe zabić aby utrzymać swoje niewolnicze piekło .jak to jest że mając taki raj w ich sercu jest tyle nienawiści ? jak to jest że nie rozumieją  że dali sie oszukać swoim rządzącym i że tolerowali wojny ,głód w Afryce to teraz kiedy to lenistwo i oszustwo wlało sie im przed nos ,zamiast zmienić siebie i tych którzy ich oszukiwali i doprowadzili do tego ,oni biją słabszych ? JAK TO JEST ŻE SŁOWA JEZUSA, TERAZ GDY STANOWIĄ WASZE BYĆ ALBO NIE BYĆ NA TEJ PLANECIE SĄ ZAMIATANE POD DYWAN A SŁOWA SZATANA WYLEWAJĄ SIĘ Z WASZYCH UST I WIDAĆ JE W WASZYCH CZYNACH ?
Na tym będzie polegał test wiary ,ten który pokaże serce bliźniemu przejdzie dalej ,ten który będzie go kopał i opluwał zostanie opluty przez matkę ziemie ,tylko że ona zrobi to tak jak robi to juz teraz ,że w godzinę zalewa miasta i niszczy wszystko do czego tak się przyspawaliście .Każdy otrzyma to na co zasłużył i po to DANO WAM BOGACTWO ABY SIE NIM DZIELIĆ Z BIEDNYMI ,PO TO JESTEŚCIE NA ZIEMI ABY POKAZAĆ ŻE MACIE DUSZE I ŚWIATŁO ,ABY REPREZENTOWAĆ BOGA ,DOBROĆ .Kto tego nie zrozumie będzie znakiem dla innych a ponieważ wypełniają sie wszystkie przepowiednie to zróbcie tak abyście stali się światłem wśród mroku ,abyście byli płomykiem za którym pójdą inni .Nie ważne co robiliście w przeszłości ,ile zła uczyniliście ,nie ważne jakiego jesteście wyznania ,ważne jest to co zrobicie w czasie próby jaka nadeszła nad Europe .Tym wyborem stanowicie waszą przepustkę dalej .Nie wierzcie waszym rządzącym że coś robią w tej sprawie ,oni sprzedali się dawno i przyjmą to co będzie im kazane zrobić  .Uwierzcie w swoje serca ,w to że dobro istnieje i to że jednym dano skosztować raju aby teraz podzielić się nim z innymi .
Usa nie cofnie sie przed niczym ,rządzący też ,roboty w mundurach będą ściągać na siebie oczyszczanie ziemi ,tak samo jak ci którzy przedłożą swój rasizm ,egoizm ,bogactwo nad pomaganie innym .Ten rok jest rokiem szans dla każdego ,dlatego wydarzenia które widzimy rozbijają system ,widzimy ludzi którzy nas jednoczą ,pomagają ,tłumaczą ,tylko my sami musimy zadecydować czy zostaje z systemem czy zmieniam się i niosę światło innym . Chaos w Europie nie ustanie dopóki rządzić będą ci sami co rządzą teraz ,zaplanowane jest to wszystko i finansowane z pieniędzy podatników ,jedyne co was ma to nauczyć to że każdy jest człowiekiem i waszym bliźnim .Możecie szukać wytłumaczeń że to terroryści ,że niewierni itd ale czy małe dziecko to terrorysta ? czy kobieta w ciąży to terrorystka ? wojna religii i absurdu jaki za sobą niesie jest  nieunikniona aby pozbyć sie bezmyślnych fanatyków z ziemi .Pozbyć się fałszywych wyznawców którzy milion razy klękali w kościele ale dalej z ich ust płynie szambo ,przeklinanie ,a w ich sercach gości zazdrość ,nienawiść ,zawiść ,Dlatego powiedziano że WIARA ŁĄCZY LUDZI A RELIGIA DZIELI ci którzy to zrozumieją będą wolni od wojny fanatyków ,reszta utopi się we własnej krwi widząc swoje lustrzane odbicie w fanatyku innej religii .
Wierzę że ten absurd upadnie tak szybko jak sie zacznie ,że ludzie widząc taka krzywdę nie pozamykają się w domach ale zaczną pomagać innym ,że w dniach próby pokażemy więcej serca i światła niz nienawiści i agresji ,wszystko po to aby potem nie przekonać się jak to jest kiedy wojna odbiera nam dom ,rodzinę ,kraj ."Co siejecie to zbierzecie" powiedział JEZUS i dokładnie to teraz sie dzieje ,jeżeli przegania się potrzebujących a daje sie oszukać szatanowi to zbierze sie to co daje szatan ,czyli wojny ,głód ,zarazę i nie muszę tutaj przytaczać żadnych przepowiedni bo wszystkie właśnie sie wypełniają ,a my sami wybieramy kogo słuchamy JEZUSA CZY SZATANA .
Anomalie pogodowe nawiedzające Europe będą sprzątać tą nienawiść ,zawiść ,będą niszczyć to co tak ukochaliśmy ,co odebrało nam człowieczeństwo ,ale to od nas zależy kiedy ustaną ,od naszych wyborów kiedy ten czas sie skończy ,szkoda tylko że musi dojść do takich scen abyśmy zrozumieli w jakim zakłamaniu żyjemy .
Jeżeli ktoś zarzuci sianie strachu to niech spyta siebie czego się boi ? prawdy o sobie ? o świecie ?  że nie potrafi się zmienić ? że nie potrafi być dobry ? że nie potrafi przestać pić ,palić przeklinać ,zazdrościć ,nienawidzić ?że nie potrafi przestać być rasistą ,egoistą ,fałszywym katolikiem ?że nie potrafi żyć bez samochodu ,szpanowania ,używek ? SKORO UWAŻA SIĘ ZA INTELIGENTNEGO ,KULTURALNEGO WIERZĄCEGO W BOGA CZŁOWIEKA to czego się boi ?przecież ktoś taki nie pali ,nie pije ,nie przeklina ,nie chodzi do kościoła bo wie że nie potrzebuje pośredników do rozmowy z Bogiem ,pomaga innym ,nie zazdrości ,cieszy się ze szczęścia innych ludzi ,sam daje więcej od siebie niż otrzymuje ,nie zasłania sie pracą i przepisami aby pomagać bliźniemu ,skoro taki jesteś to czego się boisz ? chyba że tylko wystawiłeś sobie laurkę ,ubrałeś sie w epitety a prawdę o sobie wyparłeś tak daleko że kiedy o niej czytasz budzi się strach ,strach przed tym że trzeba będzie wszystko zmienić aby przeżyć i ten strach jest dobry bo zmusi niektórych do zmiany a resztę cóż ,jeżeli nie budzą was sceny pokazywane w całej Europie ,jeżeli możecie spokojnie patrzeć na bicie kobiety w ciąży ,na dziecko wyrzucone na brzeg to faktycznie macie się czego bać ,bo lenistwo zostanie skarcone tak jak nienawiść ,zawiść ,zazdrość .Przypomnijcie sobie ile razy w życiu ktoś podał wam rękę ,ile razy odrzuciliście pomoc ,obojętnie co wybraliście nie zmienia to faktu że ręką sie pojawiła a teraz gdy przychodzi test ,próba wyciągnijcie swoje ręce i pomóżcie sobie i innym.
Powiedziano że "Odejdą miliony aby obudzic miliardy ",szkoda że to musi sie wypełnić aby te miliardy zrozumiały ,szkoda że patrząc na to co się dzieje niewielu potrafi konsekwentnie pomagać ,szkoda że tych niewielu inni wyśmiewają ale przyjdzie czas że śmiech zamieni sie w łzy a wtedy ten który był wyśmiewany otrze je i poprowadzi do światła .Wierze że teraz pomaganie stanie się naszą chlubą narodową ,że pokażemy że możemy usunąć sprzedajny rząd ,wybrać miedzy sobą uczciwych ludzi ,poprosić prezydenta aby w tych trudnych czasach odciął nas od usa i unii i abyśmy mogli pomóc sobie nawzajem .
W Polsce wypłynie prawda o śmierci Andrzeje Leppera aby obudzić z letargu ludzi ,to pokaże w jakim zakłamaniu żyjemy oraz ma też zdestabilizować rząd i zmienić sytuacje ekonomiczną w naszym kraju ,ale prawda jest po to aby wyzwalać a nie aby was dzielić tak jak podzielił was Smoleńsk ,nie ma lepszych i gorszych Polaków jest jeden naród który albo zacznie sprzątać swoje podwórko albo zostanie ono posprzątane przez usa i wtedy nic dobrego nas nie czeka .Powódź wbrew temu co o niej sądzimy może byc uwolnieniem nas od tyranii usa i unii ,uwolnieniem nas od braku człowieczeństwa w większości z nas ,może stać się początkiem nowego tak jak opisali to wszyscy jasnowidzowie ,oni was nie straszyli ,oni was ostrzegali a ci co żyją mają za zadanie wam pomóc przeżyć ,powiedzieć wam adekwatnie do sytuacji na świecie jak to zrobić i skoro wypełniają się przepowiednie i ostrzeżenia to chyba warto zmienić siebie aby nie stać się ostrzeżeniem dla innych .
Dzieci na nowy świat zaczynają mówić do swoich rodziców o śmierci ,o znakach na ziemi i niebie ,o trudnym czasie ale jaki rodzic wierzy 5 latkowi ? taki który nie ignoruje słów ,którym słowa wstrząsną ,taki którym poprosi o pomoc aby zrozumieć co jego dziecko mówi i taki który wierzy że ta pomoc uzyska .Nie ignorujcie słów tych pięknych dusz ,nie bójcie się tego co mówią ,zróbcie tak aby światło które widzicie w tych małych serduszkach ,zaświeciło w waszym sercu a potem idźcie i dzielcie sie tym światłem z innymi ,tak aby rozświetliło ten kraj i oślepiło tych którzy wybrali mrok .
Nie czekajcie na wydarzenie które wami wstrząśnie ,zacznijcie patrzeć na to co się dzieje na świecie i zmieniajcie siebie ,bądźcie światłem a nie mrokiem bo ziemia wybrała światło i każdy kto wybrał mrok zostanie stąd zabrany .Pisałem że do końca roku nie będzie ani jednego człowieka który powie zę nic sie nie dzieje ale to nie oznacza że przejdzie dalej ,przepustką jest światło w sercu ,dobre ,bezinteresowne uczynki ,zrozumienie i akceptacja ,pomaganie innym ,dlatego zło da wam wiele powodów abyście mogli pokazać światło ,aby was sprawdzić ,to jak zachowacie się w spotkaniu ze złem wyznaczy wasze zadania i waszą drogę .
System nie odpuści ,będzie jednych niszczył aby gdzieś się utrzymać ,amerykanie wiedzą że czeka ich zima jakiej jeszcze nie było ,El NINO jest po za zrozumieniem ,wywołanie kryzysu teraz u nich było by równoznaczne z unicestwieniem rządu i korporacji ,z odcięciem dostaw energii dla tych co siedzą pod ziemią ,dlatego uruchomili kryzys w Europie ,zawsze tak robili że wojny toczyli w innych państwach tylko nie u siebie ,teraz gdy zostało im niewiele czasu do czegoś przed czym ostrzegają obywateli nie mogą sobie pozwolić na bunt społeczeństwa ,ale mogą sobie przygotować ziemie do egzystencji ,Afryka przerzedzona zarazą ,wojną  i podporządkowana oraz Europa pogrążona w chaosie ,spokojnie pomieści 300 milionów amerykanów i łatwiej będzie im dalej rządzić swoimi zaślepionymi rodakami niż ludźmi którzy będą uważali ich za najeźdźców .Spokojnie przygotują sie do ostatecznej rozgrywki z Rosja i Chinami z pozycji sąsiada a nie zagrożonego apokaliptycznymi zjawiskami atmosferycznymi terenu .Jeżeli damy sie oszukać i znów skłócimy będziemy jak ci uchodźcy za chwile wypędzani z własnego kraju ,dlatego zamieńmy lenistwo w działanie a rasizm i egoizm w zrozumienie bo to co szykują nam sprzedajne rządy jest po za naszym zrozumieniem .Susza powinna nas zmusić do gromadzenia żywności ,do słuchania tego co mówią rolnicy ale kto tak robi ? dlatego jedni juz gromadzą żywność a inni zrozumieją gdy ceny żywności oszaleją ,tylko wtedy znów nie dajcie się oszukać że to wina uchodźców ,Rosji itd ,bo tak naprawde sami nie słuchamy ,wierzymy w iluzję bezpieczeństwa gwarantowane przez nasz rząd i media a potem gdy nastanie to co nieuniknione oni będą się śmiać a ludzie jak zwykle ponosić konsekwencje swoich wyborów ,swojej ignorancji ,Jeżeli padły rekordy temperatur to pomyślcie jakie rekordy padną opadów .Zabezpieczcie się abyście potem nie zachowywali się jak hieny i pomóżcie innym zrozumieć ,Nie da się pomóc wszystkim ,ale możemy tym co odrzucą ignorancję ,nie ważne ile nas opluje ,ważne ile nas zrozumie i przetrwa.To oni będą tworzyć nowy wolny świat ,wraz z dziećmi które zostały przysłane aby nam pokazać jak czyste jest dobro i jak odeszliśmy od pierwowzoru .
Posty o upadku cywilizacji pisane są tak aby wszyscy zrozumieli ,sami je ubierzecie w emocje ,ale pisane są po to aby was ostrzec a nie budzić strach ,lepiej 10 razy zmarznąć niż raz zamarznąć i tak je traktujcie .Wszystko jest w naszych rękach ale te ręce muszą byc czyste i nieskalane jak nasze dusze ,gdy takie będą ziemia stanie się taka sama a i świat będzie czysty i nieskalany .

Komentarze

 1. Aron dziękuję za kolejne rozjaśnienie tego co się dzieje, jak postępować i czego możemy się spodziewać. Mam nadzieje, że Polska powstanie z kolan, na które byliśmy zmuszani klękać wielokrotnie w naszej historii i wyjdzie od nas przepowiadana iskra na cały świat otwierając i rozjaśniając wiele umysłów

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne slowa ale ciezko bedzie przekonac ludzi. Wiadomo ze zgnilizna atakuje szybko i trudno jest uratowac zaatalowany owoc. Przewaznie caly owoc jest do wyrzucenia. Narod jest juz zainfekowany plesnia. Sklocony i podjudzany. Az nie mozna uwierzyc ze ludzie jednego natodu potrafia tak nienawidziec jeden drugiego. Wierze ze sie opamietamy i z pomoca Jezusa i Maryi zrozumiemy ze tylko milosc i szacunek do siebie na wzajem nas uratuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam ostatnio miałem przyjemność spotkać dusze pod opieką Maryi ,dziecko na nowy świat które ostrzega rodziców ,jeżeli pozwolimy tym duszom mówić i je posłuchamy ,jeżeli pozwolimy tej energii przebić się przez smołę którą tworzymy swoją nienawiścią to zmieni się wszytko i światło zapanuje nad naszym krajem,.

   Usuń
 3. Z Andrzejem Lepperem informacje przenikają już od jakiegoś czasu do internetu tu są pierwsze poszlaki :
  https://www.youtube.com/watch?v=mU0yMp25FG8
  https://www.youtube.com/watch?v=HoKyJ_K30nA

  Skoro to wszystko co dzieje się aktualnie w Europie jest "finansowane przez USA" to czy możliwe są te groźby ? : "ISIS grozi, że zaleje Europę imigrantami. "Wyślemy wam 500 tys. ludzi na łodziach, a wśród nich ukryjemy terrorystów" http://wpolityce.pl/swiat/234414-isis-grozi-ze-zaleje-europe-imigrantami-wyslemy-wam-500-tys-ludzi-na-lodziach-a-wsrod-nich-ukryjemy-terrorystow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety od nas zależy czy damy się wciągnąć w ten absurd z fanatykami czy nie .prawdziwe oblicze religii musi zostać pokazane ,fanatyzm też ale to od naszego zachowania będzie zależało czy oni będą chcieli siać terror czy pozostać ludźmi widząc ludzi dookoła siebie a nie fanatyków i nienawiść .

   Usuń
  2. nie będzie tak różowo jak piszesz, ataki inspirowane przez "emigrantów" i tak będą, wśród nich są zmanipulowani "żołnierze" którzy tylko czekają na znak. tak więc niezależnie od naszej postawy i tak będzie gorąco

   Usuń
 4. To wszystko jest przykre ale prawdziwe

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.facebook.com/sylwia.plata14 września 2015 18:17

  Dlaczego jasnowidz mnie zablokował?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam bo facebook zablokował "jasnowidza" i znikły możliwości rozmów ze wszystkimi znajomymi ,dlatego teraz jestem na google https://plus.google.com/111522232016739700982/posts
   ,to kopia facebooka ale tu na razie nikt nikogo nie blokuje i możemy normalnie pisac i rozmawiać na prv.

   Usuń
 6. Te filmy z A.Lepperem zostaly niestety usuniete

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety te filmy o A Lepperze zostaly usuniete albo nie istnieja juz ,,

  OdpowiedzUsuń
 8. opublikowane na http://kochanezdrowie.blogspot.com
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj Aronie.
  Przebudzenie przebudzeniem, lecz jak przekonać tych, zwykłych ludzi do otwarcia się na emigrantów?
  Mam znajomych w miasteczku blisko Cale, to co opisują jest trudne do zaakceptowania. Mieszkańcy postanowili zrzucić sie na pomoc dla masy ludzi koczujących na polach wokół miasta, jedzenie, woda, śpiwory i wsztsko to co potrzebują do przetrwania. Jakież było ich zaskoczenie gdy dowiedzieli się, że większość tego co ofiarowali zostało wyrzucone. Zaczęły się kradzieże i niszczenie mienia mieszkańców. Znajomi mówili, że w oczach tych ludzi widzieli szaleństwo, jak piszesz "są zaprogramowani",
  Daj drugi policzek? Zanim nastąpi zmiana będzie bardzo źle. Propaganda wmawia nam, że idą po lepsze życie, ????. Pytanie kto im zapewni to lepsze życie? Firmy i zakłady ich zatrudnią? Dadzą pracę? Już teraz na wyspach jest bardzo ciężko o pracę dla tych co nie mówią po angielsku, zakłady i firmy wprowadzają coś w rodzaju egzaminów wstępnych, rozmowę kwalifikującą, egzamin pisemny. Nie chcą pracownika, który nic nnie rozumie. Jedyną szansą dla nich jest zasiłek od rządu. Ale co dalej? Integracja? Międzyreligijna miłość? To co mówią z wyższych poziomów nie zawsze jest adekwatne do tego co jest tu i teraz. Jasnym jest, że cała ta sytuacja została wyreżyserowana, piszesz, że to dla przebudzenia, zrzucenia smoły nienawiści, zapewniam cię, że ta smoła to produkt rządów, nie ludzi, wszyscy chcemy żyć w pokoju, nawet jeśli mamy sąsiada innego wyznania, tylko dlaczego islam wchodzi do Europy przemocą?
  Ta sprawa ma drugie, jak nie trzecie dno, ci ludzie zostali wysłani, taka jest ich misja, niestety nie wiemy co, jak i dlaczego. Może dowiemy sie po 23 września.
  Pozdrowienia z Liverpool`u

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ile razy Jezus móił do tych którzy go nie rozumieli ? ile razy nauczał ,powtarzał to samo ? robił to tak długo aż zrozumieli ,dlaczego po tym jak zoabczyliście co zrobili z waszymi podarunkami przestaliście im przynosić podarunki? Może oni potrzebują czegoś innego ,nie prezentów , ale zrozumienia tego kim są i co się stało .Dobro nie obraża się gdy zostanie oplute ,gdy zsotanie ugyzione w rękę ,nie rezgunuje z tego w co wierzy ,ile razy mnie opluto i ile razy codziennie słysze że to co robię pochodzi od szatana ? ile razy mnie wyzwano przez ten 2 lata i czy miałem przestać pisać ? przestać pomagać ? myslicie że testy będą łatwe ,że wystarczy raz zrobić cos dobrego aby kupić sobie droge do raju i przepustkę do nowego świata skoro przez całe życie zamykało sie oczy na głód i zarazę w Afryce ? Gdy zaczynałem swoją drogę powiedziano mi że nauczę się od nowa cech światła :wyrozumiałości ,cierpliwości ,szacunku ,akceptacji ,zrozumienia a to zaprowadzi mnie do spokoju ,harmonii i miłości jakiej nie zaznałem wcześniej ,testy jakie musiałem przejść nie były przyjemne ale konieczne abym zrozumiał że to co wcześniej rozumiałem pod tymi nazwami nie miało nic wspólnego z tym czym naprawdę sa gdy niesie się bezinteresowną pomoc bliźnim ,Wiem że to co wam pokazano to energia zwrotna na to na co zamykaliście oczy ,na to czego nie chcieliście słyszeć ,nie interesowała was kontrola umysłów ,bieda ,głód ,nie interesowało was co robią wasze rządy ,co mówią przepowiednie ,do czasu kiedy wszystko stanęło przed wami i teraz przychodzi test wiary ,pisałem dokładnie o tym miesiąc temu ,wiedziałem że od września zacznie się upadek tej cywilizacji ,dlatego najpierw przyszły wyjaśnienia ,posty które dawały rade ,przygotowywały nas na te wydarzenia a teraz kiedy jesteście świadkiem to co zrobicie i jak to zrobicie stanowić będzie o dalszych testach .Gdy ukaże się zdjęcie że policjanci i wojsko przytulają imigrantów a nie ich biją i pilnują zmieni sie wszystko ,gdy będziecie szli za rekę z nimi aby rządy powstrzymały wojne w Afryce ,jezeli sami powstrzymacie swoje rządu wtedy zmieni się wszystko .Strach jak pisałem zmusi was do działania ,skoro dobrobyt spowodował lenistwo ,wierzę że ludzie obudzą się poniewaz misją uchodźców jest zburzyć niewolnictwo które daje więcej zabawek i niby wygodne życie ,ma wyrównać europe ,afrykę azje ,tak aby wszyscy którzy tu mieszkają zaczęli wspólnie tworzyć energie pozytywną na ostateczną walkę z tymi którzy siedzą pod ziemią .na razie to jest chaos i pobudka dla ludzi ,potem zbudowanie jedności i pokoju ,wyrzucenie sprzedajnych rządzących i stworzenie rady która zacznie pomagać ludziom to co na Islandi dało się zrobić nalezy zrobić na całym świecie i dooki ludzie tego nie zrozumieją będa mieli wydarzenia które zniszczą wszystko do czego się tak przyspawali .Ja nawet nie mam meldunku w naszym kraju bo jest mi nie potrzebny ,dom jest tam gdzie ja jestem i gdy ludzie to zrozumieją odzyskają wolność .

   Usuń
 10. co oni beda tu u nas robic?

  OdpowiedzUsuń
 11. " Możecie szukać wytłumaczeń że to terroryści ,że niewierni itd ale czy małe dziecko to terrorysta ? czy kobieta w ciąży to terrorystka ? "
  Mulzumanska rodzina to mężczyzna,kobieta i gromadka dzieci a imigrujaca mulzumanska rodzina to kobieta,dziecko i gromadka mężczyzn .....Wiadomo ze kobieta ,dziecko to nie terrorysci tylko ze wiekszosc imigrujacych to mężczyzni w sile wieku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a skąd wiadomo ? bo tak pokazują w tv ,bo takim schematem straszą ,wierzycie ślepo w tv ,w rząd w religie a nie we własne serca ,nie w dobro i siłe którą stworzyła ten świat dlatego teraz ta siła pokazuje wam co stworzyła wasza ślepa wiara i z tym przyjdzie się wam zmierzyć .

   Usuń
  2. i tu błąd w percepcji, TV pokazuje właśnie głównie dzieci i kobiety, a tymczasem większość tzw emigrantów to mężczyźni w sile wieku, nie są to biedacy na ogół skoro stać ich było na wyjazd... pewnie sa wśród tych ludzi ci potrzebujący.. ale gro z nich to niestety potencjalni "żołnierze zła", dużo to przebierańcy z Albanii, Kosowa, Turcy, Kurdowie... reszta to Syryjczycy w tym trochę agentów ISIS

   Usuń
 12. Aron, sprytnie pomieszałeś treści new age z religijną doktryną- Bravo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak to jest że znasz treści ,widzisz fakty za oknem i w tv i dalej siedzisz jakby nic sie nie działo ? kto zaprogramował twój umysł na wyparcie i ignorancje ?nie ma sie z czego cieszyć bo ja opisałem tylko fakty które są nie wygodne tym którzy podłączeni są jeszcze pod kontrole umysłów ,oni ich nie zobaczą dopóki woda ,nie wleje im sie do domu i to jest smutne że ludzie stracili tak wiarę w dobro że nawet gdy sa ostrzegani wolą wszystko wyprzeż aby zachować swój sposób myślenia .

   Usuń
 13. Ja nie mam ani domu ani samochodu Bida aż piszczy, tak jak u ogromnej ilości polaków, to jakim wspomnianym "bogactwem" mam się dzielić? Holandia francja niemcy owszem mają czym się dzielić więc to raczej do nich się odnosi ten apel o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. biedny jest tylko ten co wycenił swoje życie i serce na pieniądze ,ten który ma miłość w sercu i niesie ją innym jest najbogatszą istotą we wszechświecie .Moim majątkiem są sandały które mnie niosą i szata oraz słowa i serce którymi się z wami dziele ,to wystarczy aby być najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi i zasiadać u boku Ojca w Niebie - wystarczy czy trzeba coś dodawać ,wszystko zostało powiedziane i teraz wszytko to wróci i zostanie znów przypomniane bo zostaniecie w sandałach ,szatach i w tym co macie w sercu ,anomalie spowodują ze wszyscy będziecie mieli po równo czyli po 0 (zero) i zaczyniemy od nowa .

   Usuń
  2. nie odpowiadasz na pytanie
   ty myślisz że emigranci przyjechali do Europy po miłość, ukojenie? nie przypadkiem po lepszy byt, po darmową kasę/zasiłki? wyjdź do nich i powiedz że dajesz im siebie :) nic prócz tego.. oni chcą kasy, nawet Polską gardzą bo tu za biednie.. oni chcą żyć za free - to jest ich cel. a przy okazji zrobić zawieruchę w Europie, nie dziwota .. w końcu jest to sponsorowane przez finansjerę światową

   Usuń
 14. Po takich słowach moje serce otwiera się na prowadzenie Boga, za każdym razem doświadczam tego jak czytam Twoje przekazy, zwalniam ego i sercem proszę Boga o to by wziął mnie za rękę i prowadził po swojemu według Jego woli, bo wiem że rozumem już nic nie zdziałam na tej planecie... proszę o to dla Siebie bliskich i ludzi na całej Ziemi. To niesamowite, że te teksty tak działają...też tak macie Kochane duszyczki?
  Dziękuję za TO TOBIE Aronie TWOJEJ DUSZY i ISTOTOM które chcą nam pomagać, otwierać oczy i serca na PRAWDĘ!!
  Nie ustawajcie w Waszej pracy, bo daje ona piękne plony, które będziemy zbierać mam nadzieję już niedługo!:)))))))))))
  Ściskam Was wszystkich i czekam dnia, gdzie każdy będzie miał odwagę spojrzeć sobie i bliźniemu w oczy i powiedzieć: kocham Cie takim jakim jestes, nic nie zdoła nas poróżnić bo będziemy rozumieć jaki był nasz początek i kim tak naprawde jestesmy pod płąszczem naszych ciał.
  Kocham!
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam dwa pytanie, nie na temat, no może to pierwsze jest związane z tematem:
  1. Jak widzisz utożsamianie się z naszym słowiańskim rodowodem rodziną? dbanie o tożsamość, kulturę i czystość narodową jest uznawane za zło gdy zbliżają się ludy z południa.
  2. Jaki jest twój stosunek i wiedza na temat nie jedzenia mięsa, czy aby na pewno nie przysporzy to problemu zdrowotnego i braku sił i budulca do rozwijania ciała fizycznego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem o tym że nie historia wyznacza waszą drogę ale moralność którą macie w sercu ,możecie nazwać się Słowianami i wierzyć że od nich pochodzicie ignorując fakt wojen ,gwałtów na waszych prapraprapraprapra babciach i mieszania się krwi przez wiele lat i pokoleń ,jednak pytanie brzmi po co dusza wybrała wasze ciało i umieściła je w na terenie gdzie takie wartości jak bezinteresowność ,waleczność ,bohaterstwo ,jest widoczne ? na pewno nie po to aby nazwać się Słowianami i czuć się wyżej do innych ludzi ,tylko po to aby zaznać tych wartości i wykorzystać je w czasie i miejscu w którym przyszło wam razem podróżować .Kto z was wie jak wyglądał prawdziwy Słowianin ? nikt ,kto wie co myślał ? jak żył ? nikt ,macie tylko domysły tzw badaczy a tak naprawdę to słowo to kolejny podział na lepszych i gorszych ,na poczucie się kims wyjątkowym ,jeżeli to miało by jakieś znaczenie to żydzi byli by ponad wszystkimi bo Jezus był żydem a wiemy jak jest ,do czego prowadzi te szukanie wyższości nad innymi ,szanuj bliźniego swego a nie szanuj Słowianina a żyda ,araba ,czarnoskórego już nie .
   Co do jedzenia mięsa juz pisałem ,gdy przyjdzie ten czas tak się stanie ,ważne jest jak spożytkujesz energie którą otrzymałeś z poświecenia się zwierzęcia dla ciebie ,ono przekazało ci energie i kiedy ty rozmieniasz ja na nienawiść ,zazdrość ,zawiść to ona zostanie spotęgowana i wróci do ciebie .nastepuje wymiana zwierząt na ziemi wymierają masowo ryby ,ptaki ,antylopy delifny ,wieloryby itd zmienia się ludzkie dna co potwierdzili naukowcy wszytko po to że gdy przyjdzie czas nowego nie zobaczycie juz jak zwierze zabija zwierze dla pokarmu i wy sami nie będzie juz nic zabijać

   Usuń
  2. mała korekta Jezus nie był żydem, żyd to nazwa stosunkowo nowa w słowniku... na tamten czas ludzi nazywano wedle urodzenia / zamieszkania w danym mieście.

   Usuń
  3. wiem był eseńczykiem ,ale to tylko porównanie aby ci co szukają w innej rasie wroga zobaczyli ten absurd .

   Usuń
 16. Aron staram się to wszystko zrozumieć. Ci ludzie (imigranci) mają prawo do życia tak jak wszyscy inni. Nurtuja mnie jednak pytania. 1 czemu Ci ludzie wybrali Europe skoro mogli np emigrowac do Dubaju kraju bogactwa. 2. Czy ci ludzie nie będa dążyć do tego by europejczycy zmienili wiarę Chrześcijańska na Islam.czytam wiele artykułów. Ludzie z Europy do których już dotarli imigranci wypowiadają się bardzo negatywnie o nich. Dochodzi do gwałtów, rozwojow. Ci ludzie zachowują się nieracjonalnie. Może głównym sprawdzianem będzie to czy wyrzekniemy się wiary i przejdziemy na Islam Będziemy żyć wspólnie z tymi ludźmi według ich praw a po śmierci zostaniemy potępieni,czy będziemy trwać w naszej wierze Katolickiej wybierając śmierć z rąk islamistow i otrzymując raj przy boku Jezusa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma wiary katolickiej jest religia katolicka z jej absurdami ,dogmatami nakazami ,wiara w źródło jest czysta i prosta do tego nie potrzebujesz księży ,świątyń ,spowiedzi ,obrzędów itd ,tego potrzebuje kościół aby istnieć w tym świecie .Dlatego pokazują wam jak 2 religie które miały uczyć miłości nauczyły was nienawiści i jak system i media karmią się nią i podsycają tak abyście siali nienawiść i strach .Abyście zachęcali policjantów do bicia uchodźców ,abyście rozgrzeszali swoich przywódców od stawiania murów i odgradzania was niby od nich .Dlaczego nikt z was nie widzi w tym tworzenia więzienia dla was ,jezeli postawią mur a wy nie jesteście w stanie obalić rządzących którzy za wasze pieniądze sponsorują ten chaos w Europie to co zrobia potem ? zaczipują was aby dokończyć więzienie i tak poprzez wasz strach i lenistwo ,poprzez trzymanie się religii wsadzą was do więzień i już nie wypuszczą .Ludzie mówią o szaleństwie w ich oczach ale ja widzę szaleństwo w oczach europejczyków ,gdy pokazano im prawdę ,pokazano konsekwencje własnego lenistwa i egoizmu ,konsekwencje nie ingerowania we władze mimo to że każdy wie że jest sprzedajna i jest okupantem to teraz kiedy to wlało się wam przed oczy ,kiedy zderzyliście się z prawdą o sobie i religiach co zrobicie ? Pisze od prawie 2 lat że czeka was upadek tej cywilizacji i wszystkiego co znacie ,że upadną wszystkie religie aż zrozumiecie absurd pytanie KTÓRY BÓG JEST LEPSZY ALLACH CZY KATOLICKI ? która religia jest lepsza ? aż zrozumiecie że aby byc dobrym człowiekiem nie potrzeba religii ale wiary czystej w to że wszyscy pochodzimy z jednego źródła tylko nazwanie i podział tego źródła stworzyła nienawiść w ludziach .To dopiero początek pokazania wam prawdy ,do końca roku chaos i destabilizacja będą wam towrzyszyć ,finanoswa ,pogodwa ,polityczna ,wszystko po to aby zło mogło nazwać się odkupicielem i waszym wybawcą a wy dla świętego spokoju dacie mu władze i wtedy dopiero się zacznie ostateczna walka o ziemie .Gdy się cały czas żyło w kłamstwie to teraz aby obudzić was z letargu należy pokazać świat takim jaki jest ,jaki stworzyliśmy go wspólnie z innymi rasami ,ale gdy przyszedł czas prawdy i uwolnienia to kogo będzie wzywać na pomoc religie czy Boga ? i kto może z was wyrzucić czystą wiarę ? islamista ? jak to zrobi ? każe ci powiedziec puste słowa a ty je wypowiesz zamkniesz drzwi ,podziękujesz za lekcje i powiesz Boże ty mnie stworzyłeś i w ciebie wierze ,teraz rozumiem że najmniej było ciebie w religiach a najwięcej w sercach ludzkich .W moim sercu zawsze jest miejsce dla ciebie .Gdy to zrozumiecie przyjdzie kolejny etap itd ,itd aż poznacie cała prawdę o świecie włącznie z rasami obcych ,światami podziemnymi itd ,itd

   Usuń
  2. Dziękuje że otwierasz ludziom oczy (mnie również je otworzyles)

   Usuń
  3. "aż zrozumiecie że aby byc dobrym człowiekiem nie potrzeba religii ale wiary czystej" - pod tym podpisuję się w 100% :) religie to tylko narzędzia do manipulacji, choć oczywiście pewne dobre wartości też przekazują...

   Usuń
 17. Ty chyba nie wiesz co mówisz. To islamiści w 90 procentach, fanatycy religijni, którzy nienawidzą ludzi innych wyznań. Niewolą i gwałcą kobiety, a mężczyznom ucinają głowy. Jak niby oni mają nas wyzwolić? No chyba że masz na myśli wyzwolenie od życia. Skoro jesteś taki oświecony, to wiesz że czarna rasa jest najbardziej poddana na manipulacje. Kiedy wymieszają się z innymi rasami, stworzą bandę zmanipulowanych baranów do orania w polu. O to tu chodzi! O całkowite zniewolenie. Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę, ale na pewno nie że źródła. Wokół ciebie jest duży mrok, uważaj na siebie, bo jesteś wspaniałą istotą, którą ktoś mocno próbuje zagarnąć. Walcz o siebie prawdziwego. To wszystko jest tylko grą. Ale stawka warta jest świadomości. Szukaj prawdziwego światła w sobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak to jest że wszyscy sa podatni na kontrole tylko nie biali ludzie ,Słowianie ,katolicy itd ,jak pięknie wystawiają sobie laurki i wypierają że są tak samo podani kontroli umysłów jak reszta świata ,nawet gorzej bo zasilają korporacje i rządy swoimi podatkami ,zarabiacie dla nich więcej pieniędzy niż azja i afryka razem wzięta ,zrobili z was niewolników religii ,pracy za wynajęte mieszkania i kawałek leniwego życia ,przecież niewolników którzy daja nawjięcej karmi sie lepiej od innych ,daje im się więcej tak aby zajeli sie tylko zarabianiem pieniędzy aby móc im potem je odbierać i tak oto Polak i reszta europejczyków pracuje pól roku na podatki a całe zycie na marną emeryturę którą zostawia potem w aptece i na tacy w kościele ,całe życie spłaca dom w którym przez pól życia go nie ma ,po to aby potem oddać go za odwrócona hipoteke do banku ,jego lenistwo pozwala władzy na rozpętanie wojen ,chaosu ,mediom na sianie strachu itd ,a teraz kiedy wlało sie to wszystko przed nos ,następuje panika i znów prosicie rządy o pomoc zamiast spojrzeć na prawdę i wygonić tych którzy cały ten teatr wam zaplanowali i ty nazywasz was wolnymi ludźmi ?

   Usuń
  2. żyjecie tylko dlatego że oni pozwalają wam życ i pracować odbierając wam wasze pieniądze coraz droższa żywnością (zaturtą zresztą ) lekami ,ciuchami ,materią o której marzycie i się zabijacie ,której sobie zazdrościcie wszytko pod ścisłą kontrolą umysłów i ty mówisz że jakaś rasa jest bardziej podatna na kontrole ? oni kontrolują każdą rase adekwatnie do miejsca i przez to że wtrąciły sie w to wszytko dobre rasy i uwalniają świadomość i jedni widzą absurd w którym uczestniczą inni a fanatyzm religijny -piękna energia zwrotna która pokaże wam czym naprawde sa religie i że aby nastał pokój na ziemi muszą upaść wszystkie ,kiedyś to katolicy wyrzynali Europe i cały świat w imię Jezusa a teraz ich wyrżną w imię Allacha ,religia która została zbudowana na krwi niewinnych ludzi jest nic nie warta ,jedyną zaletą wszystkich religii jest wiara w istote doskonałą i szacunek do bliźniego tylko że nawet to udało im się zniszczyć i podzielić dlatego ten podział widzicie i będziecie świadkiem upadku waszej cywilizacji jezeli się nie zjednoczycie i nie usuniecie prawdziwego zła które stało się waszym okupantem i które co 4 laty wybieracie a raczej bierzecie udział w iluzji wyborów

   Usuń
  3. , spokojni są tylko ci co zobaczyli ten absurd ,widzą jak strach was oślepia ,jak się boicie że fanatycy wejdą wam do domu i zabiorą wszystko co i tak zabrał wam wasz rząd i podatki ,zło zaplanowało wojne religijną w europie i to od was zależy czy sie odbędzie czy nie ,gdy papież jeździł do zydów i islamistów aby zjednoczyć się w jednej wierze i religii to nazywaliście go antychrystem który niszczy religie ,jak on śmie zniszczyc taki absurd ,on juz wtedy wiedział do czego prowadzi religia i co znajduje sie pod watykanem ,juz wtedy szukał pokoju tam gdzie wy widzieliście wrogów ,więc teraz macie ich przed oczami i co zrobicie ,będziecie się zabijac wzajemnie mówiąc że wasz Bóg jest lepszy od allacha ? zniewolenie jest wtedy kiedy istota poddaje się większości ,kiedy nie ma odwagi pisac mówić prawdy ,kiedy nie ma odwagi byc sobą ,dlatego ja pisze i robię to co robie i nie ma we mnie grama strachu przed tym co dzieje się w europie bo wiedziałem o tym od 2 lat i przekazywałem wam to systematycznie ale większość z was musi wziąć udział w wydarzeniach aby coś zrozumiec i jednym z nich jest właśnie walka religijna miedzy katolikami i islamistami ,ale ja wierze że ci co wybrali walkę spotkają się z oporem i lepiej aby wojsko walczyło z prawdziwym zagrożeniem niz aby walczyło z Rosją i Azją w imie interesów usa .Jezeli nie widzicie absurdu w tym wszystkim i to ze nie udało sie wywołać wojny w europie z Rosją to teraz sami ja wywołacie ? i o co ? o to ze chcecie zachować swój absurd religii ? swój zadłużony dom ? swoja znienawidzona pracę i małe zarobki ? swoje zabawki na kredyt? że chcecie zachować swoje niewolnictwo ? moze przyszedł czas aby wreszcie sie go pozbyc a wraz z nim wszelkich religii ,podatków ,podziałów na kraje ,pieniądze, rasy itd

   Usuń
  4. ,jezeli tam są zołnierze i podejma walke to pewnie ta walka zostanie podjeta przez odpowiednie słuzby a jezeli wiekszosc to ludzie szukający lepszego życia to nie dojdzie do wojny tylko do nauki współistnienia a potem do wzajemnego ratowania sie przy anomaliach pogodowych .wiele przed nami nauki dlatego ja jestem spokojny bo cokolwiek się zdarzy oczyszczanie planety pozostawi tylko tych co naprawde mają światło w sercu i ja stoczyłem wiele walk z mrokiem i codziennie ją tocze usuwając ich z przestrzeni wielu ludzi i spokój który jest we mnie widzi tą "gre" znacznie szerzej niż ci sie wydaje ale każda wiedza ma swój czas i miejsce dlatego to co moge przekazac to tylo 10% tego co was czeka ,lekcje musza sie odbyć abyście sie pobudzili i przestali osadzać innych i zaczęli wreszcie osądzać siebie i sprzątać u siebie .Widzisz mnie i innych a dałeś się zmanipulować tak jak twoi czarni bracia i cały świat ,widzisz efekt zniewolenia a nie widzisz uwolnienia ,więc bracie zanim osądzisz kogoś zacznij od siebie a przekaz od żrodła znajdziesz w poście o arcydziele ale ten akurat pisany jest dla serca nie dla rozumu a u ciebie to gra ,czyli rozumem starasz sie pojąc istote stworzenia i geniusz Stwórcy ,gdybys właczyl serce do tego komentarza zobaczył bys że nie chodzi o zniewolenie ,strach ,gwałty itd ,chodzi o teatr ,szopke którą nakrecaja media i którą was straszą i na którą dałeś sie nabrać .jezeli wierzysz w to co pokazuja w tv to nic dziwnego że piszesz w ten sposób ,ja wierze w siebie i w Zródło i stamtąd czerpie wiadomości i dzieki temu mam potencjał że kiedy widze wiadomości z tv wiem która jest prawdziwa a która to kłamstwo na potrzeby systemu i 95% wiadomości o islamistach to kłamstwa i teatr zrobiony w studiach przez najemników i chciwych ludzi ,tak samo jak zamachy w tunezji ,francji itd szkoda że dałes się na to nabrać ale tak to jest jak rozumem chce sie pojąc wszystko .Dano nam lekcje do odrobienia ,Muzułmaninie nie chca mieszkać w waszych domach ale obok was ,nie chcą was mordować tylko życ troche lepiej ,szkoda że byli tak samo oszukiwani przez swoja tv o raju w europie jak wy o ich religii i dlatego teraz mamy ten cyrk ,oszustwo z jednej i drugiej strony stało sie faktem i mozna to spokojnie zmienić tylko że trzeba przestać dalej dawać się oszukiwać a tego własnie jeszcze większość ludzi nie potrafi zrobić .jak to jest że wojsko przygotowane jest na wojne z Rosją a nie potrafi sobie poradzic z kilkutysięczną armia nieuzbrojonych ludzi ? kto nie pozwala im zając sie ta sprawą skoro przygotowywali się na konsekwencje wojny pozycyjnej ? mają wszytko aby temu zapobiec ,tereny ,poligony ,pensjonaty ,hotele tylko że nie chcą tego zrobić wola tworzyć ta energie chaosu i gdy to zrozumiecie wtedy wszytko sie zmieni .

   Usuń
  5. Ja rozumiem, że to jest teatr i szopka. Świadomie tutaj żyję. Nie obok tego ale w tym. Dzięki przebywaniu w tym, uczę się tak naprawdę więcej niż stojąc tylko obok. Będąc w tym zdobywam doświadczenie, które jest potrzebne, kiedy stanę obok-żeby poszerzyć świadomość.
   Mówisz często Wy - tak jakbś sam w tym nie uczestniczył, a przecież żyjesz tu razem znami, na pewno jesz coś, gzieś mieszkasz, zarabiasz i wydajsz pieniądze. Jesteśmy w tym razem z nami, więc nie mów Wy. Chyba że zrezygnujesz ze wszystkiego i zostaniesz pustelnikiem. Wtedy możesz mówić Wy do ludzi tkwiących w systemie;)

   Usuń
  6. witaj piszę wy do tych którzy nie rozumieją ,jestem w systemie ale nauczyłem się brać z niego ile się da ,a także dzięki temu co robię uzyskiwać cudowne i zachwycające wydarzenia ,Właśnie to staram sie przekazać innym że można w tym systemie żyć mimo długów ,zaczepek us ,policji sądów i się uśmiechać ,rozwijać duchowo i pomagać ludziom ,im bardziej odchodzę od systemu tym on bardziej zahacza mnie opłatami ,nakazami itd ,ale dla mnie to normalność bo on taki jest ,natomiast to co daje mi wiara i rozmowy z ludźmi jest po za systemem ,nie można tego kupić żadnymi pieniędzmi ,dlatego czasami używam w przekazach formy wy ,aby dotarła bardziej ,abyście zrozumieli postawę i płożenie w które każdy z nas może się postawić i gdy nagle zrozumie że nie ma czegoś takiego jak zmartwienie ,gdybanie ,jest tylko system stworzony przeciwko ludziom i istoty które sie po nim poruszają i zostaje tylko zrozumieć te istoty i pokazać im że można żyć zupełnie inaczej .istoty często w przekazie używają zwrotu wy ,my oni ,ale rzadko ja ,natomiast ludzie odwrotnie najczęściej ja a rzadko my .Moja egzystencja pokazuje że można żyć inaczej i uwolnić się z pewnych norm w systemie i forma wy jest wtedy kiedy większość uważa że to nie możliwe aby mozna było tak funkcjonować oraz gdy dotyczy wiedzy która niszczy programy w głowie które u mnie (dzięki Opatrzności :) już nie działają .

   Usuń
 18. Odnoszę wrażenie że tylko wśród Polaków jest ta panika przed emigrantami. W każdej religii, cywilizacji znajdują się fanatycy, zbrodniarze itd. Czy w Polsce nic ma fanatyków? Czy w Polsce nie ma ludzi którzy zabijają niewinnych czy w Polsce nie ma ludzi którzy krzywdza bliskich? Wszędzie są tacy ludzie! Kierujecie się tym co niosą wam media, że większość uchodźców to mężczyźni. Mieszkam w Irlandii i tu Irlandczycy nie mają takich problemów jak Polacy. Są otwarci, potrafią dać każdemu szansę,bo znają dobrze historie, Wiedza jak to jest gdy jest wojna, gdy jest głód. Dlaczego Polski naród jest takim ciemnogrodem? Przyjrzyjcie w końcu na oczy. To nie ci emigranci są winni lecz ludzie którzy rządzą. To ci ludzie weszli na ich teren, to oni są winni tego ze emigranci muszą szukać miejsca w Europie by życ, bo mają takie samo prawo jak My. zrozumcie to w końcu i otworzcie serca.

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam wrazenie ze żyjesz czesciowo w innym swiecie drogi Aronie Jasnowidzu. Da sie wyczytac w dlugim tekscie co sie stanie stwc moze itd i to trafnie. Jednak jak sam zauważysz jednostki ich dusze maja sie uczyć przeobrazac w inny stan swiadomosci w ramach świata w ktorym aktualnie zyja. A ty drogi Aronie-jasnowidzu mam wrazenie ze mieszasz te swiaty i uwarunkowania. Zgadzam sie ze ten przyszly swiat jest inny zupelnie inny i trzeba do niego dojrzeć. Ale zyjac w obecnym swiecie nie wmowisz mi ze imigranci islamscy nakręceni oplsceni przez USA by robic zamet w Europie dla ratowania dolara nie stanowia zagrozenie dla Europy i ludzi tu zyjacych obecnie. Rozumie ze to ludzie jak inni zniewoleni jak i europejczycy przex sysytem zywiacy sie zlem a ty jako lekkoduch żyjący juz w innym swiecie czesciowo obcujacym z istotami tam zadiadajacymi wpuscilbyd wszystkich nielegalnych imigrsntow do swojego domu by ci go podpalili, bo milosierdzie i stary swiat niewazny co ludzie sie do niego ptzyspawali itd.. Zrozum drogi Aronie-jasnowidzu to jest jedyny jak narazie świat tych ludzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak to jest że popadacie od razu w skrajności ,niby tłumaczycie ,zgadzacie się a tak naprawdę dalej strach że wam wejdą do domu jest ogromny ,Czy ktoś ich zapytał czego oni chcą ? gdy pokazują wywiad z nimi w niemieckiej tv ,zaden z nich nie chce mieszkać z rodzinami niemieckimi ,nie chce burzyć im spokoju ,chca mieszkać obok was ,stając się takimi samymi niewolnikami pieniądza jak wy ,oni nie rozumieją co ich czeka ,widzą tylko że będą mieli pełne brzuchy i dach nad głową ,zachowują się tak samo jak Polacy przed upadkiem komuny ,nikt nie wiedział naprawde czym to sie skończy ale wiedział że będzie miał dostęp do nowych zabawek ,pieniędzy itd i teraz kiedy dopiero zrozumieliśmy czym jest ta niby demokracja to zaczynamy sie budzić i walczyć o swoje .Oni to robią teraz a my powinniśmy ich uświadamiać że to oszustwo lukrowane kredytami i zabijaniem sie o kawałek papierka aby potem kiedy sami to odkryją nie doszło do kolejnej pobudki .Powiedzieli że macie przyjąc ich pod swój dach a wy uwierzyliście w ten absurd ,ale nie powiedzieli że mają miliony pensjonatów ,hoteli w których ich spokojnie pomieszczą ,za które niby unia zapłaci ,tego nie mówią bo wtedy nie ma chaosu ,widzicie absurd a dalej nie widzicie oszustwa i jak wami manipulują ,dalej boicie się czegoś co nie nastąpi ,nikt z nich nie chce mieszkać z wami ,chcą mieszkać osobno i kiedy otrzymają godziwe warunki nie będą gwałcić i mordować bo i po co .natomiast ci którzy zostali tu przysłani aby rozpocząć chaos i wojnę będą mogli ja rozpocząć jak służby obronne danego kraju nic nie będą robiły i tutaj jest zagorzenie prawdziwe ,to nie islamistów powinniśmy sie obawiać ale tych co mogą pozwolić im działać w europie .

   Usuń
 20. No to tyle drogi Aronie-jasnowidzu pozdrawiam napawajac sie pozytywna enetgia ile sie da.

  OdpowiedzUsuń
 21. 2.22...Twoje uwagi odnośnie tego co JEST...PRAWDZIWE są nader trafne !
  Ta nawała imigrancka(islamu)została zapowiedziana usty Nostradama jak i...Jezusa:
  LUDY WSCHODU POSTAWIŁEM NA STRAŻY EUROPY !
  O co biega ? Ano...tak jak mówisz: lenistwo,gnuśność...żeby nie wymieniać "setek" innnych negatywnych cech ludu Europy wymaga "KOREKTY"...PRZEBUDZENIA !
  ONI(znaczy Bogowie)...robią to przede wszystkim MĄDRZE= SKUTECZNIE !
  Stąd Ich działania są dla ...małych rozumków...czestokroć STRASZNE i nie do pojęcia! TO SZATAN !!!
  A przecież w Biblii zapodano:
  JA(Bóg Ojciec) jestem sprawcą zarówno POMYŚLNOŚCI jak i NIEDOLI !
  Cóż...Mądrość nie oznacza NAIWNOŚCI ! Kiedy trzeba głaszcze...kiedy indziej rani,zadaje ból a nawet ? ZABIJA !
  Szkoląc mnie...ONi...odstawili "taaakie ...CYRKI" ,że...???
  Wiem,że dla mnie...ZROBIĄ WSZYSTKO !Kiedy trzeba CHRONIĄ OD ZŁA wszelakiego z ZABICIEM włącznie(powinienem wiele razy-!- zginąć,a jednak ?) ale...doznałem też i takiego WYCISKU...Boże!Pamyłuj!!!
  Tak,17.7.2010 r TAK WOŁAŁEM!Boże odpuść,bo...ZGINĘ !
  Straszliwa nawała przedburzowa zmiotła tys.drzew w okolicy a szła PROSTO(pasem szer ok 1 km...) na mój domek...
  Skoro o wołaniu do NICH:
  po raz 1-szy...gdy zawołałem:
  BOŻE!Pokaż mi,że to co robię ma jakikolwiek SENS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???
  A wtedy...
  "kazano"mi spojrzeć w górę...a TAM na NIEBIE...w zenicie(!)????????????
  POTĘŻNE ŚWIATŁO ...spoko i majestatycznie leci se na wschód...!!!
  A sie wszak nazywam: ŚWIT-AL-SKI !
  A wg.takiej B.Marciniak...nazwiska-jak jej przekazano: NIE SĄ PRZYPADKOWE !
  A napisała to w ks.Zwiastuni ŚWITU...sic!

  Jak pisałem w Biblii jest WSZYSTKO! Taż sam Bóg przedstawia siebie jako jeźdźca na koniu w BIAŁEJ szacie ,której dół jest...ZBRYZGANY (nasza)KRWIĄ !
  Flaga Polski jak..."malowanie"! LOVa NIE ? Taż Jezus rzekł:
  POLSKĘ SZCZEGÓLNIE SOBIE UMIŁOWAŁEM !
  A Polska= 19 płDNIK...a 1=Alfa a 9=Omega...SOM DOMA ?Tb ŚZ?ACHH!!!tuNG?
  WaRZ:NE...na imię mam :
  ZzzzzzzzzzzzzzzzzzBIGniEWWW!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

DIAGNOZOWANIE LUDZI I KOLEJNE POTENCJAŁY ADEKWATNE DO SYTUACJI NA ZIEMI .czym się zajmuję

przepowiednie dla polski 2015-ostatni argument -prawda o smoleńsku

ISLAMIŚCI - WOJNA ,TERRORYŚCI ? CZY POKAZANIE NAM PRAWDZIWEGO OKUPANTA oraz lekcja pokory dla Pawła Kukiza

rozmowa z anunnaki o kontroli umysłów nibiru ,ziemi ,strażnikach wolnej woli

30 września Ratunek dla Europy - nadzieja dla europejczyków to Jedność i zrozumienie działań Rosji -przekaz od istoty z ORIONA

PLAN ZŁA-OKUPANTA NA WRZESIEŃ I RESZTĘ ROKU - UPADEK BANKU I PODKRĘCENIE SPIRALI NIENAWIŚCI DO ISLAMISTÓW oraz jak ochronić się przed tym absurdem

przepowiednia z 1849 roku przez Ludwika Roccy - dotyczące świata i Polski

przepowiednie dla europy 2015