przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
Człowieku! gdybyś wiedział, jaka twoja władza! Kiedy myśl w twojej głowie, jako iskra w chmurze, Zabłyśnie niewidzialna, obłoki zgromadza, I tworzy deszcz rodzajny lub gromy i burze;
Gdybyś wiedział, że ledwie jedną myśl rozniecisz, Już czekają w milczeniu, jak gromu żywioły, Tak czekają twej myśli — szatan i anioły: Czy ty w piekło uderzysz, czy w niebo zaświecisz; A ty jak obłok górny, ale błędny, pałasz
I sam nie wiesz, gdzie lecisz, sam nie wiesz, co zdziałasz. Więzienie, WięzieńLudzie! każdy z was mógłby, samotny, więziony, Myślą i wiarą zwalać i podźwigać trony. Adam Mickiewicz
Drogi Aronie jeżeli chodzi o Księgę Wiedzy masz po części rację iż jest kierowana do ludzi poprzez rozum. Jest to księga która przygotowuje na wymiar technologiczny lub z wyborami. Jest to księga z wbudowanymi pewnymi testami. Testami które odzwierciedlają nasze serce jak i co w nim płynie. Nie jest niczym groźnym tylko jest dość trudna bo i służy do rozwijania się naszych mózgów też Istoty z innych cywilizacji chcą nam pomóc, iż oni dokładnie przechodzili przez to co my w dniach dzisiejszych. Więc ja nie widzę w tej księdze nic złego. Jest to poprostu narzędzie do naszego rozwoju. A po za tym kosmoz czy "niebo" jest dokładnie tym samym domem gdzie jest nasz TATO STWÓRCA :) Wszyscy należymy do niego włącznie z kosmitami. Lecz różnica jest taka iż możemy jeszcze kożystać z własnego serca łącząc się w medytacji z Bogiem " TATUSIEM" jak i z innymi istotami. Można poznać z tej ksiegi bardzo duzo ciekawostek o naszym ciele ile kanałów może pobierać nasz mózg płynących w kosmosie, o dinozaurach , wiele ciekawych informacji których normalnie się nie przeczyta bo nikt nie wie o tym. Lecz każdy może sobie wybrać sam formę jaką chce się przygotować. Jak jest rozwinięty ewolucyjnie do wielu osób może nie wtrafić i może być tak że się jej się może nie rozumie. Więc na początek warto bylo by podejść na warsztaty gdzie są fascykuły do wglądu grupowego wstęp wolny
Człowieku! gdybyś wiedział, jaka twoja władza!
OdpowiedzUsuńKiedy myśl w twojej głowie, jako iskra w chmurze,
Zabłyśnie niewidzialna, obłoki zgromadza,
I tworzy deszcz rodzajny lub gromy i burze;
Gdybyś wiedział, że ledwie jedną myśl rozniecisz,
Już czekają w milczeniu, jak gromu żywioły,
Tak czekają twej myśli — szatan i anioły:
Czy ty w piekło uderzysz, czy w niebo zaświecisz;
A ty jak obłok górny, ale błędny, pałasz
I sam nie wiesz, gdzie lecisz, sam nie wiesz, co zdziałasz.
Więzienie, WięzieńLudzie! każdy z was mógłby, samotny, więziony,
Myślą i wiarą zwalać i podźwigać trony.
Adam Mickiewicz
Drogi Aronie jeżeli chodzi o Księgę Wiedzy masz po części rację iż jest kierowana do ludzi poprzez rozum. Jest to księga która przygotowuje na wymiar technologiczny lub z wyborami. Jest to księga z wbudowanymi pewnymi testami. Testami które odzwierciedlają nasze serce jak i co w nim płynie. Nie jest niczym groźnym tylko jest dość trudna bo i służy do rozwijania się naszych mózgów też Istoty z innych cywilizacji chcą nam pomóc, iż oni dokładnie przechodzili przez to co my w dniach dzisiejszych. Więc ja nie widzę w tej księdze nic złego. Jest to poprostu narzędzie do naszego rozwoju. A po za tym kosmoz czy "niebo" jest dokładnie tym samym domem gdzie jest nasz TATO STWÓRCA :) Wszyscy należymy do niego włącznie z kosmitami. Lecz różnica jest taka iż możemy jeszcze kożystać z własnego serca łącząc się w medytacji z Bogiem " TATUSIEM" jak i z innymi istotami. Można poznać z tej ksiegi bardzo duzo ciekawostek o naszym ciele ile kanałów może pobierać nasz mózg płynących w kosmosie, o dinozaurach , wiele ciekawych informacji których normalnie się nie przeczyta bo nikt nie wie o tym. Lecz każdy może sobie wybrać sam formę jaką chce się przygotować. Jak jest rozwinięty ewolucyjnie do wielu osób może nie wtrafić i może być tak że się jej się może nie rozumie. Więc na początek warto bylo by podejść na warsztaty gdzie są fascykuły do wglądu grupowego wstęp wolny
OdpowiedzUsuńhttp://www.ksiegawiedzy.com.pl/ksi%C4%99ga-wiedzy/otwarte-punkty-ogniskowe
LUBLIN, ul Sławin 68 B - godzina 10:00 (tel. kontaktowy 601 329 337)
WARSZAWA, ul Pazińskiego 1e/6 - godzina 11:00
(tel. kontaktowy 506 090 895)
Mam nadzieję drogi Aronie że nie masz nic przeciwko że podesłałam pod twoim filmem tę wiadomość :)
Mam ogromny do Ciebie Aronie ogromny Szacunek odgrywasz ogromną rolę .... Pozdrawiam