MOJA DROGA-opowieść o swojej drodze istoty z którą mnie połączono :)

Komentarze

  1. to nie jest komentarz do filmu, przesyłam ci link :
    https://treborok.wordpress.com/fotografia-i-jej-wplyw-na-czlowieka/?preview_id=15319&preview_nonce=0bf2e42bd9#comment-4192
    uważam to za ważne .

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj Aronie.Jeżeli jest taka opcja , Chciałbym wspomóc finansowo Dominika i wysłać pieniązki dla Niego . Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję :-)
    Cieszę się, że mogłem wysłuchać Twojej historii.
    Uczuciami więcej powiem, niż pisanymi słowami. Taka moja wdzięczność:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękne świadectwo, zdrowia i wytrwałości życzę na dobrej drodze.

    OdpowiedzUsuń
  5. Jestem pod wielkim ważeniem tej Twojej życiowej drogi ,dlatego bo też przechodziłam , wiele trudnych chwil.. .I wiem że modlitwa, dobre słowo i Miłością można wiele zdziałać ..Dziękuję za twoja prelekcję...Iżyczę z całego serca by dalsza Twoja droga była w zdrowiu i z Bożą pomocą prowadziła ścieszką daleszego rozwoju..To jest wspaniała nauka by być i zyć z wiarą, nadzieją i miłością sercu do Wszystkich istot na naszej Matce Ziemi. z wdzięcznością . Dziękuję...

    OdpowiedzUsuń
  6. Dziękuję za Twoją odwagę w podzieleniu się swoim życiem, bardzo cenię PRAWDĘ.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz