przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
to nie jest komentarz do filmu, przesyłam ci link : https://treborok.wordpress.com/fotografia-i-jej-wplyw-na-czlowieka/?preview_id=15319&preview_nonce=0bf2e42bd9#comment-4192 uważam to za ważne .
Jestem pod wielkim ważeniem tej Twojej życiowej drogi ,dlatego bo też przechodziłam , wiele trudnych chwil.. .I wiem że modlitwa, dobre słowo i Miłością można wiele zdziałać ..Dziękuję za twoja prelekcję...Iżyczę z całego serca by dalsza Twoja droga była w zdrowiu i z Bożą pomocą prowadziła ścieszką daleszego rozwoju..To jest wspaniała nauka by być i zyć z wiarą, nadzieją i miłością sercu do Wszystkich istot na naszej Matce Ziemi. z wdzięcznością . Dziękuję...
to nie jest komentarz do filmu, przesyłam ci link :
OdpowiedzUsuńhttps://treborok.wordpress.com/fotografia-i-jej-wplyw-na-czlowieka/?preview_id=15319&preview_nonce=0bf2e42bd9#comment-4192
uważam to za ważne .
Witaj Aronie.Jeżeli jest taka opcja , Chciałbym wspomóc finansowo Dominika i wysłać pieniązki dla Niego . Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńDziękuję :-)
OdpowiedzUsuńCieszę się, że mogłem wysłuchać Twojej historii.
Uczuciami więcej powiem, niż pisanymi słowami. Taka moja wdzięczność:)
Piękne świadectwo, zdrowia i wytrwałości życzę na dobrej drodze.
OdpowiedzUsuńJestem pod wielkim ważeniem tej Twojej życiowej drogi ,dlatego bo też przechodziłam , wiele trudnych chwil.. .I wiem że modlitwa, dobre słowo i Miłością można wiele zdziałać ..Dziękuję za twoja prelekcję...Iżyczę z całego serca by dalsza Twoja droga była w zdrowiu i z Bożą pomocą prowadziła ścieszką daleszego rozwoju..To jest wspaniała nauka by być i zyć z wiarą, nadzieją i miłością sercu do Wszystkich istot na naszej Matce Ziemi. z wdzięcznością . Dziękuję...
OdpowiedzUsuńDziękuję za Twoją odwagę w podzieleniu się swoim życiem, bardzo cenię PRAWDĘ.
OdpowiedzUsuń