przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
Aronie, a propos strefy mroku, to właśnie zaczął krążyć po internecie taki dokument- odezwa mnichow z góry Atos, z którego jasno wynika, ze prace nad NWO trwaja w najlepsze, choc w niektorych obszarach chyba mają "obsuwę", więc będą musili nadgonić terminy. Zajrzyj do tego dokumentu w wolnej chwili. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-dokument-tajne-miedzynarodowe-memorandum-wchodzace-w-zycie-z-dniem-1-maja-2016-roku-2016-02
witaj straszą wszyscy a ilu z nich daje ludziom waire ,siłe odwagę ,nadzieje ,doskonałość ? będą nas zwodzić przez wszystkich dlatego słuchajmy własnych serc ,szukajmy siły w połączeniu ze źródłem a takie listy będą tylko pokazywać jacy są słabi i kto zamiast motywować straszy
przejrzałem te memorandum ale jeżeli ma powstać nowa religia to czemu tylko dotyczy to Grecji? gdyby cos takiego miało dotyczyć polski to ma zero szans na akceptacje nie wyobrażam sobie aby nagle 1 maja budzimy się a tu taki numer.
Pozwolę sobie rozwinąć Aronie Twoje pytanie: "ilu z nich daje ludziom waire ,siłe odwagę ,nadzieje ,doskonałość ?" Otóż czytałem pewien opis życia Jezusa na Ziemi i jedna z najwspanialszych cech jego osobowości, którą zauważyłem i postanowiłem przyjąć dla siebie była konstruktywność. Polega to na dawaniu rady każdemu według jego zrozumienia, na wspieraniu i zachęcaniu aniżeli na wytykaniu błędów. Każde jego słowo, czyn dawało człowiekowi dobro, było czymś właściwym dla niego. Jezus potrafił tak doradzić, że człowiek potrafił to zrozumieć i zastosować. A widzę jak wielką sztuką jest dotrzeć do drugiego człowieka, czyli porozumiewać się językiem duszy. Każdemu, kto chce zadawać pytania zalecam szukania odpowiedzi w sobie. One pojawiają się na stronie www, albo w jakiejś książce, albo w czasopiśmie, albo na ulicy. Jeśli wykażemy się chęcią szukania odpowiedzi czy rozwiązania jakiejkolwiek nurtującej nas kwestii, to życie samo nas pokieruje na właściwą drogę. Ponadto to buduje naszą wiarę:)
Wlasnie Aron, dobrze powiedziane: motywowac sie , pocieszac, rozumiec, pomagac, usmiechac, emanowac dobrem itd ... to jest "robota" , ktora da to do czego idziemy... chce powiedziec, ze nie wystarczy miec intencje...dodatkowo trzeba ja wyrazic odpowiednimi slowami... wiec pamietajmy o tej kwestii :)
Aronie, Nawiązując do tego co widziałeś, nie wiem czy dobrze to zrozumiałem. Czy żołnierze którzy tam byli to dotyczyło tylko tych , którzy dopuścili się zbrodni? czy to byli wszyscy którzy zabijali? czy rozumieć powinniśmy, że nawet Ci którzy walczyli w obronie Ojczyzny itd. tez trafiali do tego miejsca oczyszczania w mroku?
witaj jak wiesz nie mialemc zasu aby z nimi porzomawiac ,widziaelm wielu z nich i kazdy z nich sam musi sobie odpowiedziec na pytanie po co ejst w wojsku i po co leci na misje i co na niej robi ,jezeli chodzi o obrone to mysle ze jest ona powinnością kiedy zło nas atakuje ale kazda waidomosc moze zostac zweryfikowana w nowym dniu ,dlatego to tylko moje przypuszczenie
Aronie, a propos strefy mroku, to właśnie zaczął krążyć po internecie taki dokument- odezwa mnichow z góry Atos, z którego jasno wynika, ze prace nad NWO trwaja w najlepsze, choc w niektorych obszarach chyba mają "obsuwę", więc będą musili nadgonić terminy. Zajrzyj do tego dokumentu w wolnej chwili. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-dokument-tajne-miedzynarodowe-memorandum-wchodzace-w-zycie-z-dniem-1-maja-2016-roku-2016-02
OdpowiedzUsuńwitaj straszą wszyscy a ilu z nich daje ludziom waire ,siłe odwagę ,nadzieje ,doskonałość ? będą nas zwodzić przez wszystkich dlatego słuchajmy własnych serc ,szukajmy siły w połączeniu ze źródłem a takie listy będą tylko pokazywać jacy są słabi i kto zamiast motywować straszy
Usuńprzejrzałem te memorandum ale jeżeli ma powstać nowa religia to czemu tylko dotyczy to Grecji? gdyby cos takiego miało dotyczyć polski to ma zero szans na akceptacje nie wyobrażam sobie aby nagle 1 maja budzimy się a tu taki numer.
UsuńPozwolę sobie rozwinąć Aronie Twoje pytanie: "ilu z nich daje ludziom waire ,siłe odwagę ,nadzieje ,doskonałość ?"
UsuńOtóż czytałem pewien opis życia Jezusa na Ziemi i jedna z najwspanialszych cech jego osobowości, którą zauważyłem i postanowiłem przyjąć dla siebie była konstruktywność. Polega to na dawaniu rady każdemu według jego zrozumienia, na wspieraniu i zachęcaniu aniżeli na wytykaniu błędów. Każde jego słowo, czyn dawało człowiekowi dobro, było czymś właściwym dla niego. Jezus potrafił tak doradzić, że człowiek potrafił to zrozumieć i zastosować. A widzę jak wielką sztuką jest dotrzeć do drugiego człowieka, czyli porozumiewać się językiem duszy. Każdemu, kto chce zadawać pytania zalecam szukania odpowiedzi w sobie. One pojawiają się na stronie www, albo w jakiejś książce, albo w czasopiśmie, albo na ulicy. Jeśli wykażemy się chęcią szukania odpowiedzi czy rozwiązania jakiejkolwiek nurtującej nas kwestii, to życie samo nas pokieruje na właściwą drogę. Ponadto to buduje naszą wiarę:)
Wlasnie Aron, dobrze powiedziane: motywowac sie , pocieszac, rozumiec, pomagac, usmiechac, emanowac dobrem itd ... to jest "robota" , ktora da to do czego idziemy... chce powiedziec, ze nie wystarczy miec intencje...dodatkowo trzeba ja wyrazic odpowiednimi slowami... wiec pamietajmy o tej kwestii :)
OdpowiedzUsuńTutaj znowu Tomasz Lis w reklamach.....
OdpowiedzUsuńAronie, Nawiązując do tego co widziałeś, nie wiem czy dobrze to zrozumiałem. Czy żołnierze którzy tam byli to dotyczyło tylko tych , którzy dopuścili się zbrodni? czy to byli wszyscy którzy zabijali? czy rozumieć powinniśmy, że nawet Ci którzy walczyli w obronie Ojczyzny itd. tez trafiali do tego miejsca oczyszczania w mroku?
OdpowiedzUsuńwitaj jak wiesz nie mialemc zasu aby z nimi porzomawiac ,widziaelm wielu z nich i kazdy z nich sam musi sobie odpowiedziec na pytanie po co ejst w wojsku i po co leci na misje i co na niej robi ,jezeli chodzi o obrone to mysle ze jest ona powinnością kiedy zło nas atakuje ale kazda waidomosc moze zostac zweryfikowana w nowym dniu ,dlatego to tylko moje przypuszczenie
UsuńKomornicy i lichwiarze też tam idą.
OdpowiedzUsuń