PRZESŁANIE OD JEZUSA -OGRÓD ,CO ROBIMY NA ZIEMI



Proszę o nie przewijanie reklam to umożliwi mi pomaganie innym za darmo . 

Komentarze

  1. Witaj Aronie, mam kolejne pytanie, widziałeś miasta widma w Chinach a teraz są w Ameryce, podobno mają się łączyć światy równoległe, coś nam zagraża?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. widzałem i pisałem na inne medium swój komentarz ,to nie zagrożenie ale to co jest nad nami tylko ze tego nie widzimy dokładnie i teraz powoli spada zasłona z naszych oczu i rozumu ,kiedy ostatnio zapytałem że na ziemi jest 6 miliardów istnień ,usłyszałem śmiech mojego opiekuna i odpowiedz nie 6 a 60 tylko jeszcze ich nie widzicie :)

      Usuń

Prześlij komentarz