WSPÓLNA MODLITWA I MEDYTACJA POKOJU dla UWOLNIENIA OD MANIPULACJI POLSKI I USA

Komentarze

 1. Drogi Aronie, to była chyba najcudowniejsza medytacja w jakiej brałam udział :) Dziękuję za nią z głębi serca i za obecność Archaniołów. Ale teraz po kolei.
  Wzięłam w niej udział dzisiaj. Teraz jestem leciutka niczym piórko :) Ataki o jakich ostrzegałeś, nastąpiły u mnie podczas modlitwy, którą czytałeś. Miałam silny nacisk na głowę, więc oczyszczałam się białym światłem. Później w trakcie już samej medytacji nic takiego się nie działo. Ale za to czułam napływ bardzo silnych energii.
  Spotkałam również Archanioły, a jakże :) W kilku momentach, zwłaszcza podczas wytwarzania połączeń białego promienia wychodzącego z Polski do Brukseli i USA, przed oczami migotały mi cudowne kolory, ale tak intensywne jakich jeszcze nigdy nie doświadczyłam (a kolory widuję praktycznie za każdym razem kiedy pracuję z energiami). Był to fiolet, zieleń, biało-złoty, czerwień, róż i chyba wiele różnych pośrednich odcieni. No coś cudownego :)
  Duży wkład dla mnie miała teraz Ania Mikulska. Bodajże w sobotę obejrzałam jej prelekcję, gdzie mówiła o uzupełnianiu braku minerałów i witamin poprzez czerpanie ich z pola informacji. Ta informacja po prostu rozsadziłam mi umysł. Niby wiedziałam do tej pory, że człowiek jest istotą nieograniczoną, ale dopiero dzięki Ani poczułam istotę tego zagadnienia. I właśnie to mnie dopełniło na tyle, że ta medytacja przebiegła u mnie na zupełnym nowym poziomie.
  Muszę jeszcze przyznać, że po tym jak medytowaliście w sobotę, to ja wczoraj czułam już inną energię. Od zeszłego piątku byłam mocno zwieszona i ciężko mi się z tym egzystowało. A to co się zmieniło po tej medytacji jest po prostu MEGA.
  Na koniec mam jeszcze prośbę, aby nie publikować mojego komentarza, ponieważ chciałam przekazać swoje odczucia i podziękowania.
  Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą pracę jaką wykonujesz. Niesamowicie dużo zmienia w moim życiu :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

DIAGNOZOWANIE LUDZI I KOLEJNE POTENCJAŁY ADEKWATNE DO SYTUACJI NA ZIEMI .czym się zajmuję

przepowiednie dla polski 2015-ostatni argument -prawda o smoleńsku

ISLAMIŚCI - WOJNA ,TERRORYŚCI ? CZY POKAZANIE NAM PRAWDZIWEGO OKUPANTA oraz lekcja pokory dla Pawła Kukiza

rozmowa z anunnaki o kontroli umysłów nibiru ,ziemi ,strażnikach wolnej woli

30 września Ratunek dla Europy - nadzieja dla europejczyków to Jedność i zrozumienie działań Rosji -przekaz od istoty z ORIONA

PLAN ZŁA-OKUPANTA NA WRZESIEŃ I RESZTĘ ROKU - UPADEK BANKU I PODKRĘCENIE SPIRALI NIENAWIŚCI DO ISLAMISTÓW oraz jak ochronić się przed tym absurdem

UPADEK EUROPY DLA RATOWANIA DOLARA CZY WYBAWIENIE I TEST WIARY DLA EUROPEJCZYKÓW?

przepowiednia z 1849 roku przez Ludwika Roccy - dotyczące świata i Polski

przepowiednie dla europy 2015