listopad-miesiącem PROWOKACJI ,PRAWDY ,ANOMALII ,KONSEKWENCJI I WYBORÓW

Komentarze

 1. Drogi Aronie.
  Chce odnieść się do wypowiedzi o Włoszech,otóż mieszkam tu od 10 lat na "stałe"kiedy przyjeżdżałam na początku z małą znajomością języka i nie rozumiałam co mówią byłam zachwycona ich krajem ,kiedy poznałam ten język ....zaczęły mi włosy na głowie stawać ... kiedyś powiedziałam im ,że ten piękny zakątek świata nie zasługuje na takich ludzi jakich on nosi...no cóż...w głowie mi się nie mieściło jak dowiedziałam się że u nich na porządku dziennym są bluźnierstwa przeciwko Bogu np..."porco Dio" tzn."Boże jesteś świną"...aż nie moge tego pisać albo ..."porca Mdonna"-( c czyta się ja k) Matko Boża jesteś świnią....coś okropnego.rozmawiając z nimi powiedziałam ,że u nas takie słowa nie istnieją na to odebrałam głupie uśmiechy.
  Naród Włoski (nie wszyscy) to ludzie automaty zaprogramowani po ostatnią kroplę krwi,strasznie pyszni,egoistyczni,dla nich nikt się nie liczy tylko...BÓG PIENIĄDZ...nacja bardzo fałszywa ,żyją plotkami,rasizm ,wykorzystują się nawet wśród siebie, żeby dorwali tylko słabszego.
  U nich jest tak ,najpierw ja a potem ty ,kiedy powiedziałam im że u nas jest odwrotnie to zrobili głupi uśmiech,ale ja pomyślałama swoje.
  W czasie kiedy były pogrzeby po trzęsieniu ziemi w sierpniu utkwiło mi w pamieci jedno mądre zdanie księdza (które wyśmiali włosi)...cyt...
  NIE TRZĘSIENIE ZIEMI ZABIJA LUDZI ,ALE ICH CZYNY...nic dodać nic ująć ...jakiś mądrzejszy się znalazł ,ale kto go zrozumiał ???
  Pracuje tu dużo polek ,wykonują najgorszą pracę której nie podejmie sie siniora włoszka opiekują się starymi ludżmi którzy dali wszystko swoim dzieciom a te tylko żądają i bawią się .Siedzą jak we więzieniach bez wolnego,(nawet więżniowie mają lepiej bo mają więcej praw)wielu brakuje jedzenia,za pieniądze które nie poszedłby żaden włoch pracować,psy i koty są tu lepiej traktowane jak cudzoziemcy.
  Nie wiem Aronie czy wygasło we mnie uczucie , czy zrobiłam się tak zimna ,ale nie jest mi żal patrząc na nich jak te domki z piasku się sypią...oni mają po kilka domów (są sporadyczne wyjątki ,że są biedni).
  Nigdy ich nie zrozumę zostałam wychowana na inny wzór i z czymś innym przyszłam na świat nie mogę patrzeć na krzywdę ludzką,ale na fałsz również świetnie go rozrózniam, wiecznie im mało pieniędzy.
  Pracuję w rodzinie gdzie ojciec ma syna ten jedyny syn traktuje go jak śmiecia ,chciałoby się czasami otworzyć buzię,ale to nie moje sprawy...tak sobie wychowałeś teraz zbierasz żniwa.
  Wiem, że za niedługo trzeba będzie się stąd zabierać ,ważniejsze rzeczy już wywiozłam do Pl ...bardzo szkoda, że tak piękny zakątek ziemi musi zaginąć.
  Drogi Aronie ten komentarz jest tylko do Ciebie więc proszę go nie publikować ,albo zrób jak uważasz.... proszę podaj mi swoje konto zagraniczne na mój mail...gracja.milicz@gmail.com
  POZDRAWIAM i słucham Twoich nagrań ...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy moglbys Aronie odniesc sie do tego artykulu https://www.monitor-polski.pl/wybory-w-usa-zostaly-juz-zdecydowane-przez-syjonistyczna-mafie/

  OdpowiedzUsuń
 3. Aron!!! https://www.youtube.com/watch?v=bePRgk4OSA4 to jest link gdzie można obserwowac sytuacje sejsmiczna na świecie,Rzym hmmmm,z tego co mówia fachowcy chyba jednak morze,Italia sie dzieli na 2 czesci,a nawet północna częsc zostanie zatopiona ,impulsy trzęsien juz kieruja sie w strone Francji i Niemiec.Wstrząsy sa w okolicy kaldery Yelowston a nawet juz wchodzą na teren Yellowston,Ameryka północna oddziela sie od południowej,naciski na Europę bardzo silne,cóz zyjemy w ciekawych czasach,cieszyc sie mozna że w Polsce bo w miarę bezpieczna --takie sa przewidywania,pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za Twoje przesłanie !
  Sama tego doświadczyłam, że "żart Pana Boga" nie zna granic i dziękuję Mu za to otwieranie oczu, umysłu i serca.
  RODACY! Musimy się jednoczyć! Człowiek z człowiekiem, człowiek dla człowieka.

  Pozdrawiam Ciebie Aronie i wszystkich słuchaczy
  Sławina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam wizję że w tym roku wybiorą Papieża, Franciszek będzie ranny w trzęsieniu Ziemi. Miał ktoś coś podobnego?

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

DIAGNOZOWANIE LUDZI I KOLEJNE POTENCJAŁY ADEKWATNE DO SYTUACJI NA ZIEMI .czym się zajmuję

przepowiednie dla polski 2015-ostatni argument -prawda o smoleńsku

ISLAMIŚCI - WOJNA ,TERRORYŚCI ? CZY POKAZANIE NAM PRAWDZIWEGO OKUPANTA oraz lekcja pokory dla Pawła Kukiza

rozmowa z anunnaki o kontroli umysłów nibiru ,ziemi ,strażnikach wolnej woli

30 września Ratunek dla Europy - nadzieja dla europejczyków to Jedność i zrozumienie działań Rosji -przekaz od istoty z ORIONA

PLAN ZŁA-OKUPANTA NA WRZESIEŃ I RESZTĘ ROKU - UPADEK BANKU I PODKRĘCENIE SPIRALI NIENAWIŚCI DO ISLAMISTÓW oraz jak ochronić się przed tym absurdem

UPADEK EUROPY DLA RATOWANIA DOLARA CZY WYBAWIENIE I TEST WIARY DLA EUROPEJCZYKÓW?

przepowiednia z 1849 roku przez Ludwika Roccy - dotyczące świata i Polski

przepowiednie dla europy 2015