Wiara drogą do Boga-przekazy od przyjaciół Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje września 14, 2016 Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Molekułka14 września 2016 14:1527.12.12.Oława.”Tylko wiara mu pozostaje”Kto prawdziwie wierzy w Ciebie BożeTen nawet cienia wątpliwości mieć nie możeBo tego który wierzy nigdy nie zawodziszWięc żadna wątpliwość go nie nachodziA ilu z nas tak wierzy w Ciebie BożeChociaż wie że zawieść go nie możeszWiara z wiedzą nie ma nic wspólnegoIm więcej wiesz tym trudniej uwierzyć ci kolegoPojąć i zrozumieć Boga człowiek nie jest w stanieWięc tylko wiara mu pozostajeMolekułkahttp://molekulka.blog.onet.pl/2012/12/27/1161/Pozdrawiam serdecznieOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMolekułka14 września 2016 15:2914.03.12.Oława.„Stoi człowiek na rozdrożu dróg”Stoi człowiek na rozdrożu drógI zastanawia się którą drogę wybrałby BógNie zastanawiaj się człowieku wybierz BogaBo to jest jedynie słuszna drogaNie zawsze prosta i łatwa ja wiemAle idąc tą drogą osiągniesz upragniony celWybierz Boga a nie religięBoga prawdy i miłości który w sercu twoim gości .Bóg miłości nakazuje kochać bliźniego jak siebie samegoA nie mordować bliźniego z powodu wyznania jego.Molekułkahttp://molekulka.blog.onet.pl/2012/03/18/stoi-czlowiek-na-rozdrozu-drog/06.01.16.Oława„Na rozdrożu dróg”Na rozdrożu dróg cierpliwie czeka BógAle jeżeli traktujecie Go jak wrogaNie rozpoznajecie w nim BogaOdwracacie się od niego plecamiI swoją drogą podążacie samiA samotna droga bez BogaTo bardzo trudna drogaZa każdym rogiem czyha wrógKtóry wmawia wam że waszym wrogiem jest BógWy mu wierzycie i swemu Bogu złorzeczycieLecz Bóg miłosierny nie pamięta złegoI przygarnia do siebie człowieka zbłąkanegoBo wie że swoim błędnym wyboremSam wymierzył sobie karęTo my sami się karzemyTkwiąc nieświadomie w błędnych przekonaniachKłody pod nogi sobie kładziemyTworzymy choroby i blokujemy dobrobytBóg w swojej hojności nie ogranicza naszych możlowościTo brak wiary powoduje że człowiek ograniczony się czujeMolekułkahttp://molekulka.blog.onet.pl/2016/01/11/na-rozdrozu-drog/serdecznie pozdrawiam Ciebie Dominuku i wszystkich poszukujących i błądzących na drodze :))OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
OdpowiedzUsuń27.12.12.Oława.
”Tylko wiara mu pozostaje”
Kto prawdziwie wierzy w Ciebie Boże
Ten nawet cienia wątpliwości mieć nie może
Bo tego który wierzy nigdy nie zawodzisz
Więc żadna wątpliwość go nie nachodzi
A ilu z nas tak wierzy w Ciebie Boże
Chociaż wie że zawieść go nie możesz
Wiara z wiedzą nie ma nic wspólnego
Im więcej wiesz tym trudniej uwierzyć ci kolego
Pojąć i zrozumieć Boga człowiek nie jest w stanie
Więc tylko wiara mu pozostaje
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2012/12/27/1161/
Pozdrawiam serdecznie
14.03.12.Oława.
OdpowiedzUsuń„Stoi człowiek na rozdrożu dróg”
Stoi człowiek na rozdrożu dróg
I zastanawia się którą drogę wybrałby Bóg
Nie zastanawiaj się człowieku wybierz Boga
Bo to jest jedynie słuszna droga
Nie zawsze prosta i łatwa ja wiem
Ale idąc tą drogą osiągniesz upragniony cel
Wybierz Boga a nie religię
Boga prawdy i miłości który w sercu twoim gości .
Bóg miłości nakazuje kochać bliźniego jak siebie samego
A nie mordować bliźniego z powodu wyznania jego.
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2012/03/18/stoi-czlowiek-na-rozdrozu-drog/
06.01.16.Oława
„Na rozdrożu dróg”
Na rozdrożu dróg cierpliwie czeka Bóg
Ale jeżeli traktujecie Go jak wroga
Nie rozpoznajecie w nim Boga
Odwracacie się od niego plecami
I swoją drogą podążacie sami
A samotna droga bez Boga
To bardzo trudna droga
Za każdym rogiem czyha wróg
Który wmawia wam że waszym wrogiem jest Bóg
Wy mu wierzycie i swemu Bogu złorzeczycie
Lecz Bóg miłosierny nie pamięta złego
I przygarnia do siebie człowieka zbłąkanego
Bo wie że swoim błędnym wyborem
Sam wymierzył sobie karę
To my sami się karzemy
Tkwiąc nieświadomie w błędnych przekonaniach
Kłody pod nogi sobie kładziemy
Tworzymy choroby i blokujemy dobrobyt
Bóg w swojej hojności nie ogranicza naszych możlowości
To brak wiary powoduje że człowiek ograniczony się czuje
Molekułka
http://molekulka.blog.onet.pl/2016/01/11/na-rozdrozu-drog/
serdecznie pozdrawiam Ciebie Dominuku i wszystkich poszukujących i błądzących na drodze :))