przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
Stwórca zadbał o to by jego stworzenia były wywyższone
Jak zamiast mamony miłość zacznie panować
Świat zacznie się Boskimi prawami kierować
Dla wszystkich wystarczy wszystkiego
Nie musimy zniewalać i oszukiwać jeden drugiego
Globalnie pieniądze wydane na zbrojenia
Zapewniły by wszystkim godne warunki współistnienia
Wojna niczego nie rozwiązuje
Jedni wszystko tracą
A niektórzy na nieszczęściu innych się wzbogacą
I co to zmieni
Zniszczyć tylko może co najmniej połowę ziemi
Ale kto bogatemu zabroni
Przecież to on bogaci się na produkcji broni
http://molekulka.blog.onet.pl/ Jak tylko zaczął się exodus uchodźców ,to sobie pomyślałam ,że z tonącego okrętu szczury uciekają.Co takiego się wydarzy na tych terenach ,że ludzie masowo je opuszczają czy jakiś kataklizm przyrody (np. bardzo wysokie temperatury a może wybuch jądrowy,albo jeszcze coś innego)Przecież nic nie dzieje się bez powodu i przyczyny na taka skalę, ludzie nie opuszczają ziemi ojczystej ,tylko walczą o wolność ,jak było u nas , Polacy jeszcze walczyli na wszystkich innych frontach i ginęli,a w kraju też opór stawali okupantom . Pozdrawiam :))Molekułka
13.05.16.Oława
OdpowiedzUsuń„Biedni i bogaci”
Biedni i bogaci jedni chcą zyskać
A drudzy nie chcą stracić
Jakby się z własnej woli podzielili
Pokój by na ziemi zapewnili
I jedni i drudzy godnie by żyli
Bogactwo wszechświata jest nieskończone
Stwórca zadbał o to by jego stworzenia były wywyższone
Jak zamiast mamony miłość zacznie panować
Świat zacznie się Boskimi prawami kierować
Dla wszystkich wystarczy wszystkiego
Nie musimy zniewalać i oszukiwać jeden drugiego
Globalnie pieniądze wydane na zbrojenia
Zapewniły by wszystkim godne warunki współistnienia
Wojna niczego nie rozwiązuje
Jedni wszystko tracą
A niektórzy na nieszczęściu innych się wzbogacą
I co to zmieni
Zniszczyć tylko może co najmniej połowę ziemi
Ale kto bogatemu zabroni
Przecież to on bogaci się na produkcji broni
http://molekulka.blog.onet.pl/
Jak tylko zaczął się exodus uchodźców ,to sobie pomyślałam ,że z tonącego okrętu szczury uciekają.Co takiego się wydarzy na tych terenach ,że ludzie masowo je opuszczają czy jakiś kataklizm przyrody (np. bardzo wysokie temperatury a może wybuch jądrowy,albo jeszcze coś innego)Przecież nic nie dzieje się bez powodu i przyczyny na taka skalę, ludzie nie opuszczają ziemi ojczystej ,tylko walczą o wolność ,jak było u nas , Polacy jeszcze walczyli na wszystkich innych frontach i ginęli,a w kraju też opór stawali okupantom .
Pozdrawiam :))Molekułka
Dziękuję Ci Aronie za wspaniały film.
OdpowiedzUsuńMacierewicz o ufo
OdpowiedzUsuńhttp://www.superstacja.tv/wiadomosc/2016-05-12/antoni-macierewicz-na-tropie-ufo-zaobserwowano-niezidentyfikowane-statki-powietrzne/
Nie do opisania wypowiedzenia wrazenia mysla i mowa cud zycia tylko po prostu zaakceptowac je ZYCIE=ZRODLO...DIEKUJE
OdpowiedzUsuń