Niebianska przepowiednia-film instrukcja dla obudzonych i zmian na ziemi

Komentarze

  1. 13.05.16.Oława

    „Biedni i bogaci”

    Biedni i bogaci jedni chcą zyskać

    A drudzy nie chcą stracić

    Jakby się z własnej woli podzielili

    Pokój by na ziemi zapewnili

    I jedni i drudzy godnie by żyli

    Bogactwo wszechświata jest nieskończone

    Stwórca zadbał o to by jego stworzenia były wywyższone

    Jak zamiast mamony miłość zacznie panować

    Świat zacznie się Boskimi prawami kierować

    Dla wszystkich wystarczy wszystkiego

    Nie musimy zniewalać i oszukiwać jeden drugiego

    Globalnie pieniądze wydane na zbrojenia

    Zapewniły by wszystkim godne warunki współistnienia

    Wojna niczego nie rozwiązuje

    Jedni wszystko tracą

    A niektórzy na nieszczęściu innych się wzbogacą

    I co to zmieni

    Zniszczyć tylko może co najmniej połowę ziemi

    Ale kto bogatemu zabroni

    Przecież to on bogaci się na produkcji broni


    http://molekulka.blog.onet.pl/
    Jak tylko zaczął się exodus uchodźców ,to sobie pomyślałam ,że z tonącego okrętu szczury uciekają.Co takiego się wydarzy na tych terenach ,że ludzie masowo je opuszczają czy jakiś kataklizm przyrody (np. bardzo wysokie temperatury a może wybuch jądrowy,albo jeszcze coś innego)Przecież nic nie dzieje się bez powodu i przyczyny na taka skalę, ludzie nie opuszczają ziemi ojczystej ,tylko walczą o wolność ,jak było u nas , Polacy jeszcze walczyli na wszystkich innych frontach i ginęli,a w kraju też opór stawali okupantom .
    Pozdrawiam :))Molekułka

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Ci Aronie za wspaniały film.

    OdpowiedzUsuń
  3. Macierewicz o ufo
    http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2016-05-12/antoni-macierewicz-na-tropie-ufo-zaobserwowano-niezidentyfikowane-statki-powietrzne/

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie do opisania wypowiedzenia wrazenia mysla i mowa cud zycia tylko po prostu zaakceptowac je ZYCIE=ZRODLO...DIEKUJE

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz