przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
Bardzo wyczekuje przekazów na nowy rok, opisu czasu i rzeczywistości dla dzieci indygo jak świat będzie wyglądał i jak będziemy mieli działać Pozdrawiam Cię serdecznie
Bez złośliwości i uszczypliwości, choć wiem, że przez wielu zostanę tak odczytany, ale proszę traktuj to jako dyskusję, a nie atak. I nie sądźcie z góry. Pytam więc z iloma obiadami Aronie poszedłeś do islamistów ? A, i czy obiad będzie, był halal ? Rozumiem, że te wyrzucane butelki z wodą na filmach to robią poprzebierani za islamistów agenci systemu by nas oszukać ? Te wypowiedzi o braku seksu i rozrywek także. Właściwie, to nie znam arabskiego i fakt faktem, mogą powiedzieć co zechcą, a może on mówi jak to fajnie było na kolankach u cioci jak był malusi. Te zagony to nie wojownicy, tylko piewcy pokoju i ubogacacze mylnie zwani przez ultraprawicę hordą Islamistów. A Arabowie wykrzykujący i życzący śmierci współpasażerom autobusu, wcale tego nie robią, tylko składają im życzenia pomyślności i dobra. No może... Tą całą inwazję ktoś zaplanował, bo tak to wygląda, ale to też może tylko chcą byśmy tak myśleli. No nic, czas pokarze i po owocach ich poznacie. Wsłucham się swej intuicji bez podpowiadaczy, a ta mówi , uważaj i nie ufaj temu co się świeci, nie wszystko złoto. I jeszcze jedno skąd wiesz , że istoty z którymi gawędzisz są ok i przyjazne dla ludzi, a tamte są złe ? Tak ci powiedzieli, czy sam masz niezawodny sposób ? Mówisz gdzieś tam, że jakby ludzie sami gospodarzyli na planecie to dawno mieliby brud pozamiatany. A z drugiej słuchasz, mamy się słuchać obcych istot ? Wolna wola tak, ale ? Może ci dobrzy niech się więc zajmą tymi złymi, a ludziom dadzą spokój. Sami zrobili wjazd na nasz dom, a teraz drudzy, zapewne jacyś krewni pierwszych radzą nam jak mamy robić by było dobrze ? Czy tego trochę szczególnie my Polacy nie znamy ? Wiem, że chcesz dobrze, ale czy oni chcą tak do końca i nic w zamian ? Pozdrawiam Cię Aronie i życzę dużo rozwagi i szczęścia jak zwykle. Zrozum, ale moja wola, intuicja gdzieś głęboko każe uważać i dać taką radę nawet jeśli jesteś daleko wyżej w ścieżce rozwoju duchowego.
anonimowy a jak długo siedzial bys we wlasnym domu i patrzyl jak ten swait upada ? jak dzieci umierają z głodu ? na niewolnictwo ? na zazdrośc ,zawiść ,nienawiśc opluwanie tego któy to stworzyl ? ile razy dziennie czynisz dobro a ile razy przeklinasz ,zazdrościsz ,nieanwidzisz itd ,po komentarzu widac że ten swait ci pasuje ale nie pasuje juz temu który to stworzyl i wielu ludziom na ziemi i daltego patrzysz na jak upadaja egoistyczne jednostki zaptrzone w pieniądz a powstaja dobre pełne miłości i szacunku do blizniego ale nie martw sie jest dobra wiadomośc dla tych co chca pozstac w tym sysytemie ,jest rozdowjenie rzeczywistosci i jedni rpzejda do nowego a inni zostana i beda walczyć ,mordować sie ,strzelać do siebie ,az zrozumieją ze nienawiść sieje nienawiść i ze to nie wina islamistów tylko tych co rządzą światem .w której grupie chcesz sie znaleźć ? wierze ze zrozumiesz zanim nastąpi rozłam .
W jednym miejscu ; chodzi o sąd Ducha Świętego.
OdpowiedzUsuńzastanawia mnie że nie było mowy o powrocie do natury..
OdpowiedzUsuńBardzo wyczekuje przekazów na nowy rok, opisu czasu i rzeczywistości dla dzieci indygo jak świat będzie wyglądał i jak będziemy mieli działać
OdpowiedzUsuńPozdrawiam Cię serdecznie
Witaj Spokojnie Daniel będzie w grudniu .
UsuńBez złośliwości i uszczypliwości, choć wiem, że przez wielu zostanę tak odczytany, ale proszę traktuj to jako dyskusję, a nie atak. I nie sądźcie z góry.
OdpowiedzUsuńPytam więc z iloma obiadami Aronie poszedłeś do islamistów ? A, i czy obiad będzie, był halal ?
Rozumiem, że te wyrzucane butelki z wodą na filmach to robią poprzebierani za islamistów agenci systemu by nas oszukać ? Te wypowiedzi o braku seksu i rozrywek także. Właściwie, to nie znam arabskiego i fakt faktem, mogą powiedzieć co zechcą, a może on mówi jak to fajnie było na kolankach u cioci jak był malusi.
Te zagony to nie wojownicy, tylko piewcy pokoju i ubogacacze mylnie zwani przez ultraprawicę hordą Islamistów.
A Arabowie wykrzykujący i życzący śmierci współpasażerom autobusu, wcale tego nie robią, tylko składają im życzenia pomyślności i dobra. No może...
Tą całą inwazję ktoś zaplanował, bo tak to wygląda, ale to też może tylko chcą byśmy tak myśleli. No nic, czas pokarze i po owocach ich poznacie. Wsłucham się swej intuicji bez podpowiadaczy, a ta mówi , uważaj i nie ufaj temu co się świeci, nie wszystko złoto.
I jeszcze jedno skąd wiesz , że istoty z którymi gawędzisz są ok i przyjazne dla ludzi, a tamte są złe ? Tak ci powiedzieli, czy sam masz niezawodny sposób ? Mówisz gdzieś tam, że jakby ludzie sami gospodarzyli na planecie to dawno mieliby brud pozamiatany. A z drugiej słuchasz, mamy się słuchać obcych istot ? Wolna wola tak, ale ? Może ci dobrzy niech się więc zajmą tymi złymi, a ludziom dadzą spokój. Sami zrobili wjazd na nasz dom, a teraz drudzy, zapewne jacyś krewni pierwszych radzą nam jak mamy robić by było dobrze ? Czy tego trochę szczególnie my Polacy nie znamy ?
Wiem, że chcesz dobrze, ale czy oni chcą tak do końca i nic w zamian ?
Pozdrawiam Cię Aronie i życzę dużo rozwagi i szczęścia jak zwykle.
Zrozum, ale moja wola, intuicja gdzieś głęboko każe uważać i dać taką radę nawet jeśli jesteś daleko wyżej w ścieżce rozwoju duchowego.
Anonimowy
UsuńBez złośliwości i uszczypliwości ale cały twój przydługi wywód dowodzi, że kompletnie nic z tego nie zrozumiałeś...pozdrawiam
Anonimowy, bez złośliwości i uszczypliwości ale twój przydługi wywód świadczy, nic z tego wykładu nie zrozumiałeś...pozdrawiam
Usuńanonimowy a jak długo siedzial bys we wlasnym domu i patrzyl jak ten swait upada ? jak dzieci umierają z głodu ? na niewolnictwo ? na zazdrośc ,zawiść ,nienawiśc opluwanie tego któy to stworzyl ? ile razy dziennie czynisz dobro a ile razy przeklinasz ,zazdrościsz ,nieanwidzisz itd ,po komentarzu widac że ten swait ci pasuje ale nie pasuje juz temu który to stworzyl i wielu ludziom na ziemi i daltego patrzysz na jak upadaja egoistyczne jednostki zaptrzone w pieniądz a powstaja dobre pełne miłości i szacunku do blizniego ale nie martw sie jest dobra wiadomośc dla tych co chca pozstac w tym sysytemie ,jest rozdowjenie rzeczywistosci i jedni rpzejda do nowego a inni zostana i beda walczyć ,mordować sie ,strzelać do siebie ,az zrozumieją ze nienawiść sieje nienawiść i ze to nie wina islamistów tylko tych co rządzą światem .w której grupie chcesz sie znaleźć ? wierze ze zrozumiesz zanim nastąpi rozłam .
Usuń