prośba o współprace i połaczenie się z innymi ,prośba Agnieszki z innego bloga .
witam otrzymałem prośbę od Agnieszki a łączy nas wspólna praca-przyjemność -cud o którym wspominam w filmie
https://www.youtube.com/watch?v=DRn3KziCwk0&feature=youtu.be
teraz Agnieszka poprosiła mnie o to aby przekazał jej prośbę dalej wiec to czynie na swoim blogu
http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2020/11/masz-pomys-na-siebie-i-nie-wiesz-jak.html
pozdrawiam
Komentarze
Prześlij komentarz