przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
Hallo Justyna Gorek Czy tam Twoj komentarz a propos Asztara i wy-google-aj cos z czym chce sie z Toba p😊dzielic. 😊 Podaje strone, z ktorej korzystalam:) www.soulowicz.wordpress.com I tam pisze m.innymi:) Jestem Ashtar, was Brat z gwiazd, który rozmawia z licznymi duszami po tej stronie zasłony. 😊 Jest to dla mnie wielka przyjemnosc i zaszczyt, że pełnie tu role Ambasadora. 😊 😙 🙌
Drogi aronie. Chwala ci za to, ze pomagasz ludziom, potrzebuja pomocy chyba dzis bardziej niz kiedykolwiek. Tez niczym sie w srod spoleczenstwa nie wyrozniam, w kazdym razie nigdy nie chce byc zauwazony. Przeszedlem wiele ludzkich problemow i uswiadomilem sobie, ze trzeba ich nazwac nieszczesnikami bo wiekszosc wyrzekla sie wlasnego pochodzenia i przymierza z przodkami na rzecz wyobrazonej swietosci, ktora nie bedac w stanie osiagnac czerpia z tzw twoich wypowiedzi o podczepieniach. Wielu ludzi jest ciagle utwiedzanych o bytowaniu w prozni ale dopiero gdy osiagna granice absurdu staja sie niedozniesienia, chce abys wiedzial chociaz juz tez do tego doszedles, ze wiekszosc ludzi wspina sie do swietosci i dominowania pieniadza po innych ludzkich emocjach. Mozna powiedziec, ze wielu wie co robi i jak dalej robic by tak sie dzialo ze swiadomoscia a niektorzy chcieli o tym zapomniec. Niektorzy ludzie rodza sie w celu dyscharmoni, nie bylo ich a potrafia funkcjonowac lepiej niz doswiadczenie. Jestem pewien, ze wielu ludzi rodzi sie z martwych a to nie jest normalne, reinkarnacja na to mowia a to nic innego jak niepochamowana chec zaklucenia panujacego porzadku. Wierz wylacznie w Boga, i postaraj sobie wyobrazic jaki jest piekny chociaz nieszczesliwy. Jezus nie jest Bogiem jest Synem Boga ale jednym z wielu. Dlaczego to pisze? Bo w pewnym okresie swiat caly wlacznie z bogiem staje sie przeszkoda. Ja czasami mowie do Boga jak rowny ale wiem ze nie jestem, i dlatego musialem wymyslec sobie dawno temu najpiekniejsza rzecz jaka nie pomiescila mi sie we wszystkim co posiadam, a wlozylem to w slowo Bóg, dzieki temu jest sens w absurdzie i moc w niemocy istnienia. Niech Bóg Cię błogoslawi. pogadaj_ze_mna/mozliwe ze aniol smierci.
Hallo Justyna Gorek
OdpowiedzUsuńCzy tam Twoj komentarz a propos Asztara i wy-google-aj cos z czym chce sie z Toba p😊dzielic. 😊 Podaje strone, z ktorej korzystalam:)
www.soulowicz.wordpress.com
I tam pisze m.innymi:)
Jestem Ashtar, was Brat z gwiazd, który rozmawia z licznymi duszami po tej stronie zasłony. 😊 Jest to dla mnie wielka przyjemnosc i zaszczyt, że pełnie tu role Ambasadora.
😊 😙 🙌
Drogi aronie. Chwala ci za to, ze pomagasz ludziom, potrzebuja pomocy chyba dzis bardziej niz kiedykolwiek. Tez niczym sie w srod spoleczenstwa nie wyrozniam, w kazdym razie nigdy nie chce byc zauwazony. Przeszedlem wiele ludzkich problemow i uswiadomilem sobie, ze trzeba ich nazwac nieszczesnikami bo wiekszosc wyrzekla sie wlasnego pochodzenia i przymierza z przodkami na rzecz wyobrazonej swietosci, ktora nie bedac w stanie osiagnac czerpia z tzw twoich wypowiedzi o podczepieniach. Wielu ludzi jest ciagle utwiedzanych o bytowaniu w prozni ale dopiero gdy osiagna granice absurdu staja sie niedozniesienia, chce abys wiedzial chociaz juz tez do tego doszedles, ze wiekszosc ludzi wspina sie do swietosci i dominowania pieniadza po innych ludzkich emocjach. Mozna powiedziec, ze wielu wie co robi i jak dalej robic by tak sie dzialo ze swiadomoscia a niektorzy chcieli o tym zapomniec. Niektorzy ludzie rodza sie w celu dyscharmoni, nie bylo ich a potrafia funkcjonowac lepiej niz doswiadczenie. Jestem pewien, ze wielu ludzi rodzi sie z martwych a to nie jest normalne, reinkarnacja na to mowia a to nic innego jak niepochamowana chec zaklucenia panujacego porzadku. Wierz wylacznie w Boga, i postaraj sobie wyobrazic jaki jest piekny chociaz nieszczesliwy. Jezus nie jest Bogiem jest Synem Boga ale jednym z wielu. Dlaczego to pisze? Bo w pewnym okresie swiat caly wlacznie z bogiem staje sie przeszkoda. Ja czasami mowie do Boga jak rowny ale wiem ze nie jestem, i dlatego musialem wymyslec sobie dawno temu najpiekniejsza rzecz jaka nie pomiescila mi sie we wszystkim co posiadam, a wlozylem to w slowo Bóg, dzieki temu jest sens w absurdzie i moc w niemocy istnienia. Niech Bóg Cię błogoslawi. pogadaj_ze_mna/mozliwe ze aniol smierci.
OdpowiedzUsuń