WSPÓLNA MODLITWA i MEDYTACJA WYBACZENIA WSZYSTKIM ,ISTOTOM ,INSTYTUCJOM

Komentarze

  1. Witaj, poproszę mejla do Ciebie.
    Chciałam wysłać wiadomość prywatna.
    Pozdrawiam
    Julia

    OdpowiedzUsuń
  2. Już znalazłam, niebawem napisze.
    Dziekuje ze jestes ..

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta medytacja jest zjawiskowo piękna! Dziękuję Ci Aronie!

    OdpowiedzUsuń
  4. aronie powiedz ludziom jakie to rytuały się szykują pod watykanem u uwielbianego przez ciebie franciszka w światowe dni młodocianych satanistów...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Raczej nie powie, bo jest zwolennikiem franciszka, no to chyba teraz jasne?

      Usuń
    2. witaj żadne uwierzyliście zaprgogramowanemu maxowi który karmił was bajkami o urządzeniach łapiących dusze ,o tym aby nie iśc do światła po śmierci i teraz kiedy jego dusza odeszła z ciała bo wiedziała ze nie przebije sie przez ten zaprogramowany rozum ,rozgoryczony po drugiej stronie dalej karmi was bzdurami a wy w to wierzycie ,piekny przykład jak dusza opuszcza ciało kiedy nie widzi szans na rozwój i kto wierzył w jego bajki ma podobny problem ,jak mozna wierzyc w machinę łapiącą dusze ,gdy otrzymał ostrzeżenie podczas rozmowy z aleksem i pokazał jaki z niego robot wtedy podjęto decyzje o odwołaniu duszy i tak się stało ale zawieszony miedzy światami będzie jeszcze nie raz starał sie przekazywać bzdury jakimi karmił was za życia .

      Usuń

Prześlij komentarz