kolejny poziom piekła ,brama na nasz świat ,jak wychodzą na nasz świat

Komentarze

  1. Aronie - to niezwykłe ale pisze dzis drugi raz - i znów Twój film był jakby komentarzem do rzeczy, które aktualnie dzieją się w moim życiu, i nad którymi rozmyślam. Po prostu w punkt! Dziekuję i myslę, że to sie oczywiście po coś dzieje choć ja jeszcze tego nie rozumiem. Dorota

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz