przesłania do ludzi od istot duchowych i obcych,DIAGNOZOWANIE i OCZYSZCZANIEM LUDZI,JASNOWIDZENIE,
NAUKA MEDYTACJI WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO -SPOTKANIE DUSZY.
Piękna i potrzebna medytacja, ale ja bym jednak zaczął od wybaczenia samemu sobie - żeby zrozumieć i poradzić sobie z poczuciem winy jakie często latami budujemy w sobie w związku z wyborami jakich dokonujemy na każdym kroku. Dopiero wtedy można z podniesioną głową zacząć dokonywać odważnych wyborów i naprawdę prosić o wybaczenie innych ;)
Piękna i potrzebna medytacja, ale ja bym jednak zaczął od wybaczenia samemu sobie - żeby zrozumieć i poradzić sobie z poczuciem winy jakie często latami budujemy w sobie w związku z wyborami jakich dokonujemy na każdym kroku. Dopiero wtedy można z podniesioną głową zacząć dokonywać odważnych wyborów i naprawdę prosić o wybaczenie innych ;)
OdpowiedzUsuńMedytacja ma bardzo silną wibraję.
OdpowiedzUsuń