Anna Mikulska: medytacja poświęcona wybaczaniu

Komentarze

  1. Piękna i potrzebna medytacja, ale ja bym jednak zaczął od wybaczenia samemu sobie - żeby zrozumieć i poradzić sobie z poczuciem winy jakie często latami budujemy w sobie w związku z wyborami jakich dokonujemy na każdym kroku. Dopiero wtedy można z podniesioną głową zacząć dokonywać odważnych wyborów i naprawdę prosić o wybaczenie innych ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Medytacja ma bardzo silną wibraję.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz