ROSJA ,PUTIN PRZEPOWIEDNIE O WOJNIE W 2016 ? WALKA ŚWIATŁA I MROKU

Komentarze

 1. Pięknie i swobodnie, dzięki Aron

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja dziękuję Aronie za kolejny piękny film :) xxx

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć. Piszę tutaj bo nie wiem jak się z Tobą skontaktować. W jednym z filmików gdzie rozmawiałeś z reptilianem powiedziałeś, że Anastazja z Rosji to piękna istota. Ja nie jestem taki tego pewien. Pomimo, że lubię Rosjan i czuję coraz większe połączenie wraz ze swoim przebudzeniem to uważam, że ona zniewala poprzez swoje książki. Jej marzenie jest takie silne, że trudno się jemu przeciwstawić. Wczytuje w podświadomość człowieka jej wizje świata energetyzując ją siłą jej marzenie. Możesz jakoś mi odpowiedzieć odnieść się szerzej do Anastazji. Mój mail : gstocki86@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto obudzony chciałby się przeciwstawiać tak pięknemu marzeniu? Tak żyli nasi przodkowie w harmonii przez tysiące lat bez wojen i technologi. To nie jest tylko marzenie Anastazji.. to jest boski plan, zauważ, ze każde odejście od źródła w kierunku technologi powoduje kataklizmy planetarne na ziemi i u innych cywilizacji tez tak jest. Radze przeczytać do końca cale 9 tomów a odpowiesz sobie sam.

   Usuń
 4. Aron, daj przykład i zmień bank :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj nie będę polskiego banku obciążał takimi długami ,ten bank na pewno nie jest zadowolony z kwoty minusowej jaka widnieje na koncie i konto to jest tylko przypisane do niego (ale to inna historia )

   Usuń
  2. czy mamy przez to rozumieć że wziąłeś w tym banku kredyt i go nie spłacasz? narobiłeś debetu? jeśli tak to niezależnie co wszyscy myślimy o bankach, taka postawa nie byłaby godna kogoś kto nazywa siebie istotą pracującą po stronie światła. zechcesz to wyjaśnić?

   Usuń
  3. moja historia jest prosta kiedy porwadzilem firmy bank dawał mi debety ,karty kredytowe itd wszytko aby brac wiecej i więcej i zrobic ze mnie niewolnika ,nie ubezpieczyl tego ,gdy urząd skarbowy zamknał wszytkie konta ,zablokował wszytko i zabrał pieniadze na poczet swoich żądań bank poprosił o zwrot debetów ,kredytów itd ale było to juz nie wykonalne bo nie mogłem pracować ,Tatuś na górze zatrzymał mnie w pościgu za pieniadzem i poprosil aby bliska osoba zrobiła donos a potem zabrano mi prawie wszystko i zostały długi niemożliwe do spłacenia ,konta dalej są zablokowane a czas pokazuje że tak miało być i zrozumiałem ze to nie ten co bierze kredyt ma problem tylko ten co mu go udziela jeżeli go nie ubezpieczy,teraz kompletnie nie interesuje mnie ich zadłużenie i ich błąd ,system ma wielu dziur i jedną z nich pokazał mi tatuś i dzięki niej egzystuje ,wierze ze teraz wszystko jasne .banki dają i robią z ciebie niewolnika abyś wiecznie na nich robił gdy sie uwalniasz od tego i oni zostają z tym co dali ,zostajesz zastraszany ,gdy okazuje się ze strachy nie działają wtedy zaczynają prosić i rozmawiać a kiedy to nie działa po prostu czeka się na przedawnienie lub jego upadek ,a ponieważ czasy pokazują że będą ciężkie czasy dla nich to nam zostaje tylko poczekać aż spokojnie się to rozsypie .

   Usuń
 5. Jak się przygotować do śmierci. W przypadku zalania Polski -większość z nas będzie musiała umrzeć, a Polska północna na pewno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lepiej zapytaj jak zmienić siebie aby do tego nie doszło ,mamy czas aby to zmienić i nad tym powinnismy sie skupić ,jedną powódź w tatmym roku udało sie powstrzymać wiec i to mozemy zmienic

   Usuń
 6. Dziękuję Aronie , jak zawsze pięknie z poziomu serca . Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj Aronie
  Czy jesteś w stanie wyjaśnić bardzo ciekawe wiadomości jakie przekazuje Bóg Ojciec Tadeuszowi Owsiance ,podejrzewam ,że znasz jego wykłady ,i to co on mówi ,a mówi o najważniejszym wydarzeniu w historii ludzkości i wszechświata a mianowicie o stworzeniu nowego wzorcowego wszechświata i o nowym człowieku ,który będzie miał wieczne ciało. To wydarzenie właśnie ma nastąpić lada moment .
  Dlaczego ty Aronie a masz kontakt z Bogiem nic nam na ten temat nie mówisz , być może posiadasz taką wiadomość ? jeżeli nie to zapytaj Boga o ten temat .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam nie znam tego pana i nie widziałem jego wykładów ,każdy z nas otrzymuje wiedze adekwatną do tego co robi ,wiem że wracamy do boskiego wzorca ale to my sami wyznaczymy droge naszego rozwoju nasz czas itd ,jak wiesz materia zawsze ulega degradacji w czasie po to jest ,natomiast długośc degradacji zalezy od przestrzeni w której żyje ,jezeli otrzymam wiadomości na ten temat to się nimi podzielę ,widocznie zajmuje sie czyms innym adekwatnym do zmian.pzodr

   Usuń
 8. Dziękuję Aronie za każdy przekaz,jestem ogromnie wdzięczna i wierzę że coraz więcej ludzi zacznie się budzić;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki, że jesteś :).
  Prostota zniewala w tych przekazach. Wszystko jest nieprawdopodobne jak się tu wdepnie, a po chwili wydaje się tak oczywiste i zwyczajne, że nic mnie już chyba nie zdziwi.
  Może mnie jest łatwiej, bo zdarzyło mi się kiedyś zetknąć z czymś czego rozum nie ogarnie.
  Zachwyca mnie jednak jak Ci którzy są dużo bardziej ogarnięci i obyci z "przebudzeniem" na początku sceptyczni wobec Ciebie polubili przekazy i to na dobre.
  Zastanawia mnie mechanizm, który wiedzie ku takim informacjom.
  Na mnie to przyszło... ot tak ;) "PROSTO Z MOSTU", czyli po prostu można by rzec, że przyszłam po Twoich śladach z Porozmawiajmy TV i zostałam nie wiedzieć czemu.
  Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 10. A czy ja też mogę korzystać z tego pola informacji okalającego naszą planetę? Jeśli tak, to jak to mogę zrobić, czy w którymś materiale jest to wyjaśnione?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam tak w każdym filmie o tym mowa -rozwój duchowy pozwala właśnie czerpać wiedzę z tego pola i z innych źródeł.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

DIAGNOZOWANIE LUDZI I KOLEJNE POTENCJAŁY ADEKWATNE DO SYTUACJI NA ZIEMI .czym się zajmuję

przepowiednie dla polski 2015-ostatni argument -prawda o smoleńsku

ISLAMIŚCI - WOJNA ,TERRORYŚCI ? CZY POKAZANIE NAM PRAWDZIWEGO OKUPANTA oraz lekcja pokory dla Pawła Kukiza

rozmowa z anunnaki o kontroli umysłów nibiru ,ziemi ,strażnikach wolnej woli

30 września Ratunek dla Europy - nadzieja dla europejczyków to Jedność i zrozumienie działań Rosji -przekaz od istoty z ORIONA

PLAN ZŁA-OKUPANTA NA WRZESIEŃ I RESZTĘ ROKU - UPADEK BANKU I PODKRĘCENIE SPIRALI NIENAWIŚCI DO ISLAMISTÓW oraz jak ochronić się przed tym absurdem

UPADEK EUROPY DLA RATOWANIA DOLARA CZY WYBAWIENIE I TEST WIARY DLA EUROPEJCZYKÓW?

przepowiednie dla europy 2015

przepowiednie dla Polski -WYBORY Prezydenckie ( fałsz i oszustwo)