KREOWANIE RZECZYWISTOŚCI DLA POMYŚLNOŚCI ,OBFITOŚCI ,ZDROWIA ,DOSTATKU,Szczęścia

Komentarze

 1. Bolesław Zarębski - 27 hipnoza z Danielem - rozmowa z Chrystusem w momencie wlaczenia filmiku jest budowane pytanie dot przekazow 32;40
  w minucie 34;00 jest pytanie o Ciebie Aronie
  https://youtu.be/6a-d3QKKjq8?t=1960

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciesze się że nie mam przekazów od tego który ich prowadzi ,ciekawe że Jezus mówi o ludziach rasa ludzka ,ciekawe że zgubił gdzieś moi bracia i siostry ,ale cóż wiele osób przychodziło do mnie po tych hipnozach i wielu trzeba było sprzątać a najlepsze jest to jak on w tej hipnozie za chwile sie smieje a potem znów udaje hipnoze ,no cóż taki etap na ziemi że informacje płyną zewsząd tylko trzeba je odróżnić i piekne jest to że po czynach ich poznacie nie po słowach .
   Piekne jest to że zapytano mnie o hipnoze i wyraziłem swoje zdanie na ten temat ,a teraz mam enenrgie zwrotną i piekne jest to że ta energia zwrotna idealnie określa to z kim rozmawiają .Jezus który zamilkł i nie naucza wiedząc że jego nauki zostały mocno sfałszowane ,który opuszcza "rase ludzką " dal której przszedł dar poświecenia ,ale cóż każdy ma prawo do rozmów z istotami ale to co mówi i jak to mówi ocenią serca innych istot

   Usuń
  2. Dzięki filmom i tekstom Arona można pieknie nauczyć się rozróżniać prawdę od fałszu. Gdy go słucham po prostu czuje i wiem że wszytsko to co wychodzi z Jego ust jest pieknę Boską energią,wtedy słucha głównie serce.
   Mając przykład czystej prawdy z łatwością możemy odróżnić fałsz ( bo czuje go przede wszystkim nasza Dusza i robi nam sie niewygodnie z tym co słyszymy czy czytamy).
   Wielu "mądrych i oświeconych " ogldałam i wielu słuchałam, ale od nikogo nie czułam takk czystej energii jak od Arona... prawda które porusza każdą cząstkę ciała. Właśnie dzięki Twojej pracy Braciszku nauczyłam się rozróżniać i czuć. Nauczyłam się reakcji swojego ciała, serca i Ducha i teraz dzięki Bogu mogę w spokoju słuchać swojego wewnetrznego radaru, ktory jako jedyny działa jak busola we mgle dezinformacji i rewelacji które są serwowane i nie podważam już autorytetu tego Głosu- idę w ciemno;). Gdy mamy tak duży kontrast między samą prawdą i tym w czym coś nam nie gra to od razu z automatu wiemy szto jest szto.
   To jeden z najpiekniejszych darów jaki można otrzymać od drugiego człowieka! Nauczyć się od niego i dzięki jego działaniom ufać samym sobie.
   Dzięki CI za to wspaniała Duszyczko Aronowa:)
   Świetlistości moc dla wszystkich!
   Joanna

   Usuń
 2. Szkoda ,że tak trudno to wszystko zastosować w życiu, że tak trudno zmienić swoja rzeczywistość , czasami serce jest tak przytłoczone codziennymi zmaganiami że trudno wykrzesać radość i wykreować nim uczucia które nas pozytywnie zbudują. Wszystko jest łatwo powiedzieć ale praktyka to już inna bajka

  OdpowiedzUsuń
 3. Kazdego dnia kiedy wracam z pracy pierwsza czynnoscia po właczeniu laptopa jest sprawdzenie Twojego bloga czy nie ma na nim czegos nowego . Uwielbiam Twoje filmy i w kilku ostatnich znalazłam odpowiedzi na moje pytania . To tak jakbys czytał w moich myślach . Niezwykłe uczucie ..Chyba się uzalezniłam . W pozytywnym sensie tak myśle . Dobrze sie Ciebie słucha i na Ciebie patrzy . Dzisiaj na spacerze zwróciłam sie do stwórcy inaczej niz zwykle . Czułam Jego bliskość po raz pierwszy w taki sposób .. Dziękuje za wszystkie pouczajace lekcje i prosze o jeszcze .

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję wiem już gdzie tkwi błąd za dużo strachu I chaosu ale najważniejsze że można zmienić wszystko anula

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję wiem już gdzie tkwi błąd za dużo strachu I chaosu ale najważniejsze że można zmienić wszystko anula

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję wiele wyjaśniło I rozjaśniło teraz tylko zacząć działać

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja od dawna uważam, że pieniądze to nic innego, jak tylko jakaś ustalona materialna jednostka, która ułatwia wymianę między ludźmi, nic ponad to, i same w sobie nie są ani złe ani dobre. Podobnie jak energia nie jest ani zła, ani dobra - wszystko zależy, jak ją spożytkujemy, i z jakimi uczuciami. A jeśli ktoś zaczyna się modlić do pieniądza, to w zasadzie to jest to samo, jak gdy zaczyna się modlić do władzy albo "zdolności paranormalnych" - to jest problem tego kogoś, a nie pieniądza czy energii.
  Po prostu dużo łatwiej w ten sposób, niż barterem "ja ci pomaluję pokój, a ty mi dasz za to osiemdziesiąt jajek". A że ktoś zapomniał, że pieniądz to tylko pośrednik ułatwiający życie, i zaczął uważać go za cel, a nie środek, no to chyba ma problem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, przedstawię swój punkt działania.

  Karma życia - to co wewnątrz wychodzi na zewnątrz i zawsze powraca pomnożone przez własną sprawiedliwość. Jest to na poziomie jednostki , rodziny, organizacji, narodu itp. Wiec moje porażki wynikają tylko z mojej moralności pomnożonej przez sprawiedliwości, zmieniając siebie bezwzględnie wymuszam zmianę własnego świata. Jeżeli pragnę zysku kosztem czyjejś straty (np. giełda, komornik), to najprawdopodobniej to będzie moja strata a ktoś będzie miał zysk na mnie. Aron mówi że 2016 to rok wypełniania się karmy i ma racje, ale nie znaczy to że to prawo przestanie działać po prostu w 2017, włączyło się turbo karmy i nadal będzie przyspieszać, dlatego coraz więcej ludzi doprowadzi do śmierci własnego ciała, turbo działa a ja jedę z górki bez hamulców, a każdy osąd to zakręt wprost proporcjonalny do własnej sprawiedliwości.

  Żeby oczyszczania Arona były trwałe wystarczy aby jego klienci myśleli raz dziennie o tym że dyrektor generalny z góry wprowadził swoje prawa, które działają zawsze i wszędzie i jak to w kościele klepią "zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem" są one równoważne myśl=mowa=uczynek, raz dziennie od rana do nocy i w nocy. Oczyszczenie jest wykorzystaniem Boskiego prawa łaski (które zakotwiczył i rozpowszechnił Chrystus).

  OdpowiedzUsuń
 9. kiedyś słyszałam gdzieś, że w nowej erze ludzie będą pracować żeby dzielić się z innymi i będzie określona kwota, którą maksymalnie ktoś będzie mógł zdobyć. Jeśli będzie miał więcej, wtedy wśród poklasku i wdzięczności będzie oddawał każdy ponad normę cent. Jak myślisz Aronie?:>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj wiele się zmieni i tak jakby wszystko trafiało do wspólnego dobra dla wszystkich

   Usuń
 10. Piękny przekaz o uśmiechu.Ja tylko nie rozumiem , dlaczego
  jasnowidzu tłumaczysz się z tego, że pobierasz opłaty. Dla
  mnie jest to jasne jak słońce,że zapłata jest formą wymiany energii.Mam uwagi co do uśmiechu na twarzy pewnych osób. W
  wielu przypadkach jest to uśmiech przyklejony, a czasami wręcz ,żeby człowieka wprowadzić w przysłowiowe maliny, a wręcz doprowadzić do rozstroju nerwowego.Zło też ma uśmiech na ustach, czasami wręcz z lubością i uśmiechem ludzi zwodzi.Dlatego umiejętnie trzeba rozróżnić prawdziwy uśmiech.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tłumacze się stwierdzam fakt ,ludzie stwierdzenie faktu często określają krytyką ,złem ,brakiem kultury itd a ponieważ sami mają problem ze szczęściem to trudno im poznać uśmiech szczęśliwego człowieka

   Usuń
  2. Dokładnie tak jest jak piszesz Aronii. Powiem więcej ... usta milczą, serce śpiewa swą pieśń.... .

   Usuń
 11. Oj Aronie:) Ty wszystkich pozytywnie uzależniasz:)) Ja też musiałam zamknąć firmę, sprzedać dom i jestem sama z dwójką cudownych dzieci. Czy sobie radzę - nie, ale jestem wdzięczna za wszystko co mnie spotkało, bo teraz znalazłam się na początku nowej innej drogi, z Bogiem, Aniołami i Tobą Aronie. Mówi się, że "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" i uwierzcie mi, wszyscy, którzy to przeczytacie, że tak jest. Coś co nam się wydaje końcem świata, potem okazuje się że nic lepszego nas nie mogło spotkać:) Nigdy nie byłam chytra, zawistna ani zazdrosna, pomagałam jak tylko mogłam. Nie pieniądze były ważne, ale miłość i szczęście. Teraz pozostała mi tylko miłość dzieci i szczęście w sercu, że dzięki wszystkim zawirowaniom życiowym znalazłam się w miejscu takim jak to, że Bóg dał mi ten czas wyciszenia i samotności abym otwarła serce i duszę. To Nie przypadek, że poznałam Arona, że czytam książki, o których istnieniu nie wiedziałam, że moja modlitwa i moich dzieci jest inna niż nas uczono. Pewnie, że ciężko jest bez pieniędzy, ale mam dach nad głową, a moje dzieci nie chodzą głodne, nie mają wszystkiego co chcą, ale nauczyły sięszanować to co mają i cieszyć z małych rzeczy. Za to wszystko codziennie dziękuję, jestem wdzięczna i pełna optymizmu:) Wiara czyni cuda a miłość uskrzydla:) i tego wszystkim życzę bo tylko w ten sposób przyciągniecie do siebie wszelkie błogosławieństwa, miłość, zdrowie i szczęście:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje, odpuściłaś i przekroczyłaś strefę komfortu, a to jest najtrudniejsze, teraz czekaj na cuda. Poćwicz 3,5 sekundy bez myślenia podczas dwupunktu.

   Gorąco pozdrawiam Wojtek.

   Usuń
  2. Pięknie to napisałaś .. Bardzo pięknie .

   Usuń
  3. Bardzo dziękuję za odpowiedzi:)) Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić jak wielką poczułam radość, cieszę się jak dziecko:)) Wojtku, nie znam dwupunktu, ale zaraz się zapoznam i na pewno skorzystam z porady:)) Pozdrawiam was gorąco

   Usuń
 12. witam;
  Aronie powiedz o kreowaniu rzeczywistości przez emerytów, tych o przeciętnej emeryturze, niepracujących i nie mających biznesów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam emeryci to istoty które zeszły wcześniej i miały czas aby kreować rzeczywistość teraz na odpoczynku mają czas aby zając się sobą ,na warsztatach miałem osobę 80 letnią więc można zmieniać wszystko w życiu i nie chodzi o pieniądze najstarszy i najpiękniejsza istotę jaka spotkałem miała 88 lat i zmieniła swoje życie ,

   Usuń
 13. Z tymi aniołami pod kościołem czy gdzie indziej, to jest bardzo różnie. Są tacy, którzy gardzą żywnością, a chcą tylko pieniądz (często na wódkę lub narkotyki).Więc jestem ostrożna a z drugiej strony zawsze mam wątpliwości, czy wspomóc - czy nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam ja patrząc na nich widze tego właściwego ale pomagamy wszystkich ,to taki test dla was ,pozdr

   Usuń
 14. Witaj Aronie, czy mógłbyś powiedzieć coś o technice dwupunktu ? Czy jest to forma komunikacji z polem informacji o którym mówisz, czy może jest to technika od tzw. istot ciemności ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam nie znam tej techniki ,ale widziałem wiele dobra które powstało dzięki niej ,dlatego zawsze powtarzam że jest wiele dróg i każdy moze spróbować podróżować nimi wzgodzie ze swoją duszą ,jezeli idziesz na jakieś warsztaty i poznajesz porawdzącego i czujesz niepokój ,i masz przeczuicie że nie powinineś tutaj być to posłuchaj swojej duszy i odejdź ,tak unikniecie wielu przykrych sytuacji w swoim zyciu ,co do komunikacji z polem informacji to nie znam techniki po prostu jest to część rozwoju duchowego ,część wzrastania twojej śwaidomości i całej istoty ,jeżeli chchesz aby twój umysł się tam podłączył to nigdy się tak nie stanie bo do pola podłaczasz sie poprzez wibracje światła a te są w sercu i nimi powineneś emanować aby móc się podłączyć do pola informacji ,jest to specjalnie zrobione aby ludzie wzrastając widzieli swoje postępy i tzw"mininagrody" za swoją pracę nad sobą .

   Usuń
  2. Dwupunkt jest to technika kwantowa, jest to przeniesienie siebie lub osoby leczonej lub oczyszczanej (za jej zezwoleniem) do innej rzeczywistości. Wyczuwany (tworzymy) połączenie kwantowe między punktami (fantomowymi rzeczywistościami) łączymy je, najistotniejszy punkt to podczas łączenia NIE MYŚLEĆ, jak nie myślisz dopuszczasz boga wewnątrz ciebie do działania. Można oczyścić osobę w 5 sekund. Możesz zamówić pogodę itp.

   Ja osobiście zacząłem grzebać w swojej podświadomości, grzebię poprzez fantomową tablicę rozdzielczą, oczywiście po zmianach aktywuję i zabezpieczam, uwaga nie rób więcej niż 2-3 zmiany co 3-4 dni bo głowa będzie bolała.

   Pozdrawiam Wojtek.

   Usuń
  3. Dziękuję Wam obu za odpowiedź.
   Natomiast co do Ciebie Wojtku, czy mógłbyś odezwać się jakoś do mnie w związku z tą metodą dwupunktu ( którą jak widzę dobrze znasz ). Mój adres email to rozwojmat@gmail.com

   Usuń
 15. Witam,
  dziękuję Panu bardzo za całokształt, że cierpliwie przypomina Pan "Co w sercu to na zewnątrz". Dziękuję
  Violetta

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj Wojtku
  ukończyłam kilka kursów metody 2p u dwu różnych osób i nie spotkałam się z przeniesieniem do innej rzeczywistości jak piszesz.
  "Dwupunkt jest określeniem zarówno techniki, polegającej na wejściu w pole serca i odwróceniu uwagi naszej racjonalnie działającej lewej półkuli, jak i całej „technologii”, umożliwiającej spowodowanie szybkiej zmiany w życiu. Prawopółkulowe holistyczne postrzeganie umożliwia pogłębiony kontakt z przenikającym wszystko polem kwantowym, w którym wszystkie przydatne dla nas informacje już są.U podstaw dwupunktu leży mechanika kwantowa oraz fizyka torsyjna."
  Mnie metoda 2p bardzo zbliżyła do Boga, więc gadżety w formie tablicy rozdzielczej, trzymania 2 złączonych palców nie są mi już potrzebne. Wszystko jest w nas, kwestia odblokowania tej wiedzy, którą to często uzyskujemy od naszych nauczycieli na warsztatach. A dróg jest wiele :)
  Najistotniejsze jest bycie w polu serca, to nasza intuicja, dusza, połączenie z Bogiem, źródłem czy jakiegokolwiek określenia chcesz użyć :)
  Namaste

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

DIAGNOZOWANIE LUDZI I KOLEJNE POTENCJAŁY ADEKWATNE DO SYTUACJI NA ZIEMI .czym się zajmuję

przepowiednie dla polski 2015-ostatni argument -prawda o smoleńsku

ISLAMIŚCI - WOJNA ,TERRORYŚCI ? CZY POKAZANIE NAM PRAWDZIWEGO OKUPANTA oraz lekcja pokory dla Pawła Kukiza

rozmowa z anunnaki o kontroli umysłów nibiru ,ziemi ,strażnikach wolnej woli

30 września Ratunek dla Europy - nadzieja dla europejczyków to Jedność i zrozumienie działań Rosji -przekaz od istoty z ORIONA

PLAN ZŁA-OKUPANTA NA WRZESIEŃ I RESZTĘ ROKU - UPADEK BANKU I PODKRĘCENIE SPIRALI NIENAWIŚCI DO ISLAMISTÓW oraz jak ochronić się przed tym absurdem

UPADEK EUROPY DLA RATOWANIA DOLARA CZY WYBAWIENIE I TEST WIARY DLA EUROPEJCZYKÓW?

przepowiednie dla europy 2015

przepowiednie dla Polski -WYBORY Prezydenckie ( fałsz i oszustwo)