zmiany na ziemi w 2016 roku ,rozmowa z Jezusem ,dywanik u szefa ,religie...

Komentarze

 1. Aronie... to było po prostu niesamowite. Dziękuję Tobie za ten cudowny przekaz. Widać, że to spotkanie z naszym Szefem wywarło na Tobie ogromny wpływ. Cieszę się, że dalej nagrywasz swoje filmy pokazując swój wizerunek. Dzięki temu są one dla mnie nie tylko przekazem, ale są tak jakby wiadomością nagraną od przyjaciela. Dziękuję Tobie za to.
  Chciałabym życzyć Tobie i wszystkim Twoim najbliższym zdrowych, spokojnych i przede wszystkim Wesołych Świąt oraz wszystkiego o czym tylko sobie zamarzysz w nadchodzącym Nowym Roku. Jeszcze raz ślicznie dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam dziekuje za zyczenia i zrozumienie ,faktycznie na dywaniku było cudownie życze ci błogosławionych świąt .pozdrawiam

   Usuń
  2. Jakich swiat, przeciez Bog sie nie narodzil, to wymysl Rzymu.Jezus to czlowiek z bardzo wysokiej swiadomosci Dusza Chrystusa.

   Usuń
 2. Aronie, mam pytanie. Czy będziesz zamieszczał też wpisy, czy już tylko filmy? Jakoś wolę czytać niż słuchać i zastanawiam się czy czekać :). Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj zamieszczam ponieważ brakuje mi czasu ,kiedy już znów będzie go więcej będe pisał ,pozdr

   Usuń
 3. Dziękuję Aaronie za ten przekaz.Brakuje mi słów by powiedzieć jak świetnie się po Twoich słowach czuję.Rozpiera mnie radość i szczęście a do oczu się cisną łzy. Życzę Tobie i Twojej rodzinie wspaniałych, szczęśliwych świąt. Pozdrawiam
  Grażyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj dziekuje ,życze ci wszystkiego Bożego ,pozdr

   Usuń
  2. Ja też wolę przekazy pisane chociaż nie wiem dlaczego.
   Rozsądna Anna

   Usuń
 4. Dziękuję Ci za ten przekaz Aronie. Życze Ci wesołych radosnych i
  spokojnych świąt.Trzymaj sie bracie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochany Aronie - Część I (tekst został podzielony, gdyz zawierał powyżej 4 tys. liter).
  Wpis ten, świadomie i celowo zaczynam od wyrazu kochany, i takim samym wyrazem zakończę, aby pokazać Ci, że nie jestem ci wrogiem, lecz bratem i przyjacielem. Przez ponad 20 lat zajmowałem się zawodowo różnymi wyznaniami religijnymi. Prowadziłem także własne badania różnych demonicznych postaci oraz niespesonifikowanych sztucznych egregorów z różnych kultur i religii. W kręgu moich ówczesnych zainteresowań byli m.in. Lucyfer, Amen, Pan, Zeus, Jezus Chrystus oraz nasz rodzimy Licho z Lichenia. Badałem także działalność współczesnych głównie polskich jasnowidzów, bioenergoterapeutów oraz różnych tzw. uzdrowicieli, m.in. Aron, Jackowski, Nowak, Mikulska, Taratajcio, Clark, Zięba, Naht. Wyniki niektórych z tych badań spisałem i przekazałem w darze wybranym hermetycznym wspólnotom lub opublikowałem na różnych forach internetowych, gdzie część z nich się zachowała. Wniosek wspólny dla wszystkich w/w jest taki, że wszyscy bez wyjątku; mieli, przekazywali lub pobierali swoje „nadzwyczajne” właściwości od sił ciemności.

  Forum nie jest dobrym miejscem na dłuższe wpisy, więc z Twojej półtoragodzinnej audycji, odniosę się tylko do kilku aspektów dotyczących Jezusa. O jego urodzinach wspominasz w czasie 13:55 oraz 1:26:09-26. Zachwycasz się także jego cudownym światłem. Dar Twój w postaci tej audycji przyjmuję, a w ramach wymiany energetycznej przekazuję Tobie swój dar zawarty w tym wpisie. Jeżeli daru tego nie będziesz w stanie przyjąć, to na niego nie odpisuj, a gdy go przyjmiesz, to napisz jedynie dwa wyrazy: Zbyszek – dziękuję. Twoje ewentualne podziękowanie nie jest mi do niczego potrzebne, bo to jest Twoja lekcja. Twoja zwodnicza audycja jest publiczna, więc dobrze byłoby, gdyby i Twoja decyzja o wyborze kierunku była publiczna.

  Ale do rzeczy.
  Wyjaśniam więc, najkrócej jak to możliwe, że ktoś taki jak Jezus Chrystus nigdy się nie narodził, gdyż jest to sztucznie stworzony egregor chrześcijański. W czasach cesarstwa rzymskiego Ziemia była w trzecim wymiarze (3D), który wraz z 4D jest wymiarem zwanym m.in.: dualnym, dwubiegunowym, rozdzielnopłciowym itp. Dlatego tzw. niepokalane poczęcia nie są możliwe poniżej 5D. Osoba w oparciu o którą, koalicja rasy jaszczurzej i żmijowej, przy użyciu silnie zaprogramowanej rasy żydowskiej, utworzyła chrześcijaństwo, miała na imię Joszua, a nie Jezus, które nieustannie przywołujesz, ale jest to imię fałszywe. Nie żaden Jezus, lecz Joszua przyniósł na zniewoloną Ziemię, skradzioną ludziom boską świadomość. Było to jedyne wcielenie upadłego boga Olimpijskiego Zeusa, który przez eony swego despotycznego panowania, wyrządził ludziom i Ziemi niewyobrażalne krzywdy. Zadośćuczynienie ludzkości za wszelkie krzywdy mogło się odbyć tylko poprzez inkarnowanie na Ziemi, lecz wyłącznie w ciele tak pogardzanego człowieka - niewolnika. Gdy Zeus zdecydował się na taką inkarnację, Matrix wpadł w szał, gdyż nie przewidział, że dawni bogowie mogą się zniżyć do takiego poziomu, aby zechcieć doświadczać w ciałach niewolników. Dlatego od urodzenia Joszuy, aż do jego fikcyjnej śmierci, jego życie było przez Matrix ściśle kontrolowane. Żadnego niepokalanego poczęcie nie było, wręcz przeciwnie, było ono skutkiem brutalnego gwałtu na Marii, dokonanego przez legionistę rzymskiego. Takie poczęcie nie było przypadkowe, gdyż jako Zeus dokonywał m. in i takich wyczynów jak np. porwanie i zgwałcenie Europy. A więc w swoim wcieleniu doświadczył właśnie tego, co było mu potrzebne do zaliczenia nauki człowieczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Część II.
  Urodzenie się Joszuy, zmobilizowało siły koalicji do radykalnych działań. Jednak, pomimo tak nadzwyczajnego monitoringu, Joszua zdołał posiać symboliczne ziarno świadomości, czyli zwrócił ludzkości jej świadomość boskości. Gdy to nastąpiło, Matrix kierowany przez rasę jaszczurzą i żmijową, robił co tylko możliwe, aby opóźniać wzejście tego siewu. Nie mogąc tego cofnąć, ani zmienić, przekierowali przesłanie Joszuy w taki sposób, aby poprzez kilka zabiegów psychologicznych, przebiegunować rodzaj energii ludzkich istot oraz zmienić kierunek jej przepływu. Aby to się udało, najpierw należało odczekać, aż nauki Joszuy zostaną wytrzebione i zapomniane, a dopiero w następnych pokoleniach spisywać ewangelie, ale już zmanipulowane i pod ścisłe dyktando demonów. Następnie utworzono nową religię - demoniczne chrześcijaństwo. Rozwiązanie okazało się tak genialne, że zabiegi te opóźniły budzenie o 2000 lat.
  Główną rolą sztucznego egregora chrześcijańskiego był szeroko rozumiany ucisk społeczny, który generował wielkie ilości energii dla demonicznych światów. Sprzyjały temu wszelkie podziały ludzi oraz tworzenie przeciwstawnych dualnych obozów; społecznych, ustrojowych, politycznych, militarnych itd. dających złudzenie wolnego wyboru. Różne formy ucisku społecznego oznaczam literami US, dla łatwiejszego ogarnięcia tej, z pozoru nieprawdopodobnej historii. Wszelkie rodzaje ucisku społecznego były i są związane z krwią i cierpieniem np. ofiary całopalne, przelewy krwi, spalanie na stosach inkwizycji, nazistowskie piece krematoryjne, bomby atomowe, aż do obecnych zakamuflowanych form do wyciskania z ludzi ich krwi w formie krwawicy. W różnych językach są wyraźnie widoczne ślady ucisku społecznego US np. Ze-US, Jez-US, US-A, US-SR, czy polscy spadkobiercy, którzy ucisku społecznego dokonują w sposób bardziej "cywilizowany", są to instytucje ucisku społecznego jak np. US - Urząd Skarbowy, czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych Z-US - czytaj Zakład Ucisku Społecznego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Część III.
  Wracając do Joszuy, to jego śmierć na krzyżu nigdy nie nastąpiła, gdyż ukrzyżowany został Judasz, który prosił Joszuę o to, żeby zgodził się na taką zamianę, aby Joszua mógł dokończyć swoją misję. Gdy to nastąpiło Joszua powędrował do Kaszmiru, gdzie realizował swoje Zeusowe zadośćuczynienie dla ludzkości. Jednak skutki ukrzyżowania trwają do dzisiaj, gdyż jest to czarna magia znana jako woodoo, która generuje ogrom cierpienia, gdyż te gwoździe i korona cierniowa nadal tkwią w ciele, zaś sam krzyż jako wizerunek cywilizacji śmierci, promieniuje w paśmie radiestezyjnym tzw. ujemnej zieleni, czyli działa destrukcyjnie na wszystkie osoby w pobliżu krzyża. Z tego powodu Matrix umieszcza zawsze krzyże w najwyższym punkcie miasta, wsi, sali czy pomieszczenia, aby swoim zasięgiem obejmował jak najwięcej niczego nieświadomych owieczek i baranów.
  Sztucznie wykreowany egregor chrześcijański zwany najczęściej Jezusem, Chrystusem lub Świadomością Chrystusową, jest zasilany przez miliardy zmanipulowanych ludzi, stąd jego tak duża moc i wielopoziomowe zakodowanie, co widać np. wówczas, gdy prawda jest ukazywana ludziom, którzy jeszcze nie są na to gotowi, czyli zaprogramowani. Zmiennokształtny Egrego zwany przez religie Jezusem Chrystusem, nakradł ludziom taki ogrom energii, że do zwodzenia używa takiej maski świetlnej, jaka jest potrzebna do zwodzenia. Jednak wewnątrz jest to czarna smoła. Tak było za czasów Joszuy, i tak jest niestety i dzisiaj. W kilku zdaniach poznaliście fragment tej historii, a co z nią zrobicie, to już każdego indywidualna sprawa. Twoja działalność Aronie, niestety niemal w całości służy siłom ciemności, a otrzymywane od nich wglądy, miały na celu tylko i wyłącznie to, abyś poprzez przekazy zawierające bardzo dużo prawdy zwiódł jak najwięcej ludzi. Życzę Ci, aby było Ci dane dostrzec sprytnie ukryte w przekazach wrogie programy, które nieświadomie rozpowszechniasz. Właśnie zakończyła się możliwość zwodzenia ludzkości m.in. przez jasnowidzenia dawane z zewnątrz poprzez rozum , a otworzył się wymiar 5D, gdzie każdy będzie mógł odczuć całą prawdę.
  Jako brat Twój, Zbyszek, za dary wspólnej nauki bardzo Ci dziękuję Aronie Kochany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam jak to pieknie powiedział ten co nie istneije wg ciebie po czynach ich poznacie ,ten kto słuzy siłom ciemności nie jest w stanie wypowiedzieć jego imienia dlatego zostało ono zamienione dla tych co faktycznie uwierzą w bajki że nie istniał ,ciekawe że po drugiej stornie ludzie którzy nigdy nie widzieli Jezusa ,nigdy nie mieli styczności z religia katolicką opowiadają cudowne spotkania z nim używając dokładnie tego imienia ,dodatkowo nie ma żadnego wymiaru 5d ,jest tylko zainfekowana wiedza której poddali się ci co muszą wszystko uporządkować bo nie mieści im się w głowach że nastanie czas bez wymiarów ,czas jedności wymiarów i że mogli dać się zwyczajnie zaprogramować w nazwy i nie istnienie czegoś co potrafi wyrzucić zło z opętań .GDYBY ON NIE ISTNIAŁ ZBYSZKU to jego imie nie miało by żadnego znaczenia na ziemi a tym bardziej nie uzywano by go do walki ze złem a doskonale wiemy jaki przynosi efekt kiedy dochodzi do prawdziwego opętania i jakiem językiem i imieniem się wypędza demony ,więc widać tylko w tym wpisie że wolisz oczernić aby zachować tylko to w co uwierzyłeś ,ale dobrze że czas pokazuje i weryfikuje każdy absurd w jaki uwierzycie .szkoda tylko że ludzie bardzo wierzą w rozum a tak mało słuchają serca.a w nowym świecie prawdę każdy odczyta gdy będzie żył wg prawd jakie nam zniósł więc jeżeli uważasz że nie istniał jak chcesz poznać prawdę ? rozum się nie podłączy do pola informacji ,więc ci co nie zmienią siebie wiecznie będą czekać na możliwość jej poznania a kiedy zrozumieją że to serce wyznacza drogę wtedy poznają prawde ,a teraz "zbyszku" dziekuje ci za to że ciągle ludzie pokazują jak zło konkretnie odcina im serce a oszukuje rozum i jak szybko oczernią kazego aby zsotać w swoim rozumie .szkoda że przez 20 lat poszukiwań nie zapytałeś ani razu serca jak masz zyć ?,wtedy umiał byś rozpoznać ludzi od światła od ludzi z mroku .ale ten rok pięknie ci pokaże jak światło będzie przebijać się poprzez serca i jak wiedza rozumu spadnie na beton z pytaniem JAK TO PRZECIEŻ JA TYLE WIEM .Mój film nie spodobał ci sie z jednego powodu ,bo nie jestes gotowy odpowiedzieć sobie na pytanie A CO JEŚLI SIĘ MYLĘ ? I JEŚLI JEDNAK ONI SĄ OD ŚWIATŁA A MNIE PODŁĄCZYLI POD KONTROLE UMYSŁÓW? A CZAS POKAŻE ŻE będziesz musiał odpowiedzieć sobie właśnie na te pytania .piękne jest to że twoja 20 letnia wiedza skończy się tak jak ten 1000 letni system .pozdrawiam przyjacielu

   Usuń
  2. Witaj Aronie.
   Jak widać, potrzebujesz więcej czasu, aby to wszystko sobie poukładać.
   To co Ty ogólnie nazywasz pomaganiem, ja nazywam przeszkadzaniem. Dlatego moja pomoc nie sprowadza się jakiejkolwiek ingerencji, lecz jedynie do wskazywania innych możliwości, toteż bardzo dyskretnie wskazuję Ci linki, w których może dane Ci będzie odkryć zadziwiające podpowiedzi:
   - opis mechanizmu działania egzorcyzmów: http://prawdaserca.pl/egzorcyzmy/
   - omówienie i schemat piramidy duchowości: http://prawdaserca.pl/2015/11/czym-jest-duchowosc/
   - omówienie i schemat piramidy wibracyjnej (zależnej m.in. od zjadania zwierząt, czy przynależności, kultywowania lub propagowania fałszywego imienia Jezus lub „zjadania jego ciała i picia jego krwi” - co jest demonicznym czrnomagicznym rytuałem zwanym Corpus Christi): http://prawdaserca.pl/2015/11/zjadanie-zwierzat/

   Na razie proponuję pozostać przy swoich stanowiskach, ale z przyjaźnią, tolerancją i szacunkiem dla odmiennych poglądów i ścieżek, zarówno każdego z nas, jak i każdego człowieka.
   Pozdrawiam – Zbyszek.

   Usuń
  3. witaj tak czas to dobry nauczyciel Zbyszku , kiedys powiedziałem do ludzi którzy stali się niewolnikami swojej wiedzy aby odpowiedzi na pytania poszukali w swoim sercu a nie internecie wtedy zapytali JAK MAMY TO ZROBIĆ ? odpowiedziałem ,jak to nie ma tej wiedzy w internecie ? NO NIE MA ,
   to kogo powinniście poprosić o pomoc ? Nie wiemy ,odpowiedziałem wiecie tylko że wtedy trzeba uznac że istnieje i uznac jego geniusz a takze istoty które stworzył i świat.
   i tym sie róznimy Zbyszku że ja swojej wiedzy szukam w sercu i czeprie z mądrości duszy i pola inforamcji dookola naszej planety ,dlatego moge robić to co robię a podziękowania ludzi stanowią wyznacznik tego co robię a tobie pozostaje wiedza z internetu i szukania odpowiedzi jak połączyć swoją istotę w jedność bo wtedy zrozumiesz że jedynym twoim przewodnikiem jest twoja dusza i ona nie oszuka cie tak jak informacja w internecie czy zaprogramowany rozum ,tylko trzeba zyć tak aby z nią porozmawiać ,gdy tego dokonasz wtedy spojrzysz na swoje komentarze i zrozumiesz że jedyną wartością w drodze rozwoju jest czerpanie z własnych doświadczeń i własnego serca a nie kopiowanie dróg innych ludzi zwłaszcza jeżeli nie rozróżniasz prawda od kłamstwa.życze ci abyś wiedzy poszukał we własnym sercu i w komentarzach było ją widać ,wtedy staną sie uzupełnieniem i dopełnieniem naszych rozmów a nie kopiowaniem absurdów czyis rozumów .

   Usuń
 8. Szkoda ze to bd trwało do 2020r. jeśli się nie zmienimy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Aronie - Kiedy słucham Ciebie to twój głos mnie uspokaja . Oby to co pozytywne z twoich przekazów się spełniło.
  Pozdrowienia dla Ciebie i rodziny

  OdpowiedzUsuń
 10. dzięki :), ten przekaz to najfajniejszy prezent na Święta :).

  OdpowiedzUsuń
 11. Aronie życzę Tobie i Twoim bliskim Wszystkiego Najlepszego.Słucham wszystkie Twoje przekazy i czytam te od początku.Dziękuję że jesteś.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego Dobrego dla Ciebie i Twoich Bliskich.Słucham Twoich przekazów i zapoznaję się z wcześniejszymi.

  OdpowiedzUsuń
 13. Aronie skoro religie sa be i Watykan runie to dlaczego w tym przekazie zyczysz wszystkim wesolych swiat.Jakich swiat katolickich bo inne religie nie obchodza? Czy to nie hipokryzja, wybacz przeciez Jezus nie urodzil sie w tym okresie, a Watykan wprowadzil to swieto na czas saturnaliow, narodzin slonca czczonych przez dawne narody.Chcesz byc mily i z biegu mowisz takie rzeczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj dla mnie świętem są urodziny nauczyciela ,natomiast ludzkość potrzebuje choć kilku dni w roku aby otrząsnąć się z tego zakłamania w jakim zyje i to dostrzec i ja szanuje tych ludzi którzy tylko tak mogą zobaczyć ten świat ,a skoro ten okres wyzwala w ludziach tyle pozytywnej energii i pozwala zejść na ziemie wielu istotom duchowym to znak że Bóg chciał aby to zostało dopuszczone w takiej formie i aby tworzyło pod koniec roku mnóstwo pozytywnej energii .a jak powiedział papież Franciszek te święta to ostatnie święta w takiej formie ,wiec i ostatnie życzenia a hipokryzją jest negować cos co daje energie pozytywna w danej części świata tylko dlatego że coś tam kiedyś napisano .Wszystko ma swój czas i miejsce i służy po coś jeżeli nie widzisz czemu służy to nie znaczy ze reszta tego nie moze zobaczyc .a miły jestem zawsze dla ludzi przyjacielu ,masz wiedze ale czy wiesz po co zostało to dopuszczone ?

   Usuń
  2. Piszesz: dla mnie świętem są urodziny nauczyciela, czy Jezus to tylko Nauczyciel, czy także Bóg, czy to nie ważne kiedy są urodziny tylko aby były? Skoro ten termin nie jest terminem Jego urodzenia to po co kreować sztuczność, przecież można winny sposób bez udawania emanować dobra energią, podając ludziom PRAWDE,przecież jutro powiesz że trzeba wykorzystać inne swieto np. islamskie lub prawosławne aby emanować dobra energię, tym utwierdzasz masę ludzi ze ich droga w tej religii i w tym matrixie jest ok, bo przecież raz czy dwa razy w roku wydaja odrobinkę dobrej energii, ale kto to zmierzy ?????

   Usuń
  3. Jezus nigdy nie nzawał się bogiem ,ludzie go za takiego uznali wierząc w kolejne kłamstwo w biblii ,kiedys napisałem abyście żyli tak że enenrgia śwait byla przez cały rok ,ale niestety ludzie nie potrafią tak życ dlatego dane im jest czas aby spojrzeli na siebie a to ze ułozono go w tym czasie to geniusz Boski jest wiekszy niz twój rozum i skoro unzał to za konieczność i widzi co realizuje i co przynosi to znak ze jest czymś waznym dla danej przestrzeni .Wiele zostało postanowione adekwatnie do czasu i miejsca .Jezlei nie rozumiesz że sysytem tworzą złe istoty i w tym systemie trzeba stworzyć miejsce i czas na tworzenie dobrej energii to tak się stało a mierzy ją ten w któego więkoszśc nie wierzy .teraz kiedy zmieni się świadomość ludzi wiele zostanie usunięte ale nie oznacza to ze ludzie nie będa chcieli wracać do dni urodzin Nauczyciela ,zwłaszcza gdy zejdzie drugi raz i ustanowi pewnie nowy dzień radości dla ludzi .Ludzie nie są gotowi na prawdę ,więksozśc z nich utkneła w kosciele ,religii własnych rozumach ,przeszłość i szok powduje chaos a tym karmi się zło dlatego geniusz Boga jest tak wieli ze spokojnie będziesz patrzyl jak to upada otwierając swoją swaidomośc na poziom serca a nie tylko rozumu ,cała logika upadnie gdy zrozumiesz istote stworzenia i wtedy zrozumiesz ze tworzenie enenrgi pozytywnej jest tym co powstrzumuje ten śwait przed przejściem w mrok i ustawiono pewne wydarzenia ,daty aby tak sie działo i ani Jezus ani inna istota widząc radość ludzi nie będzie kalkulował czy to było słuszne czy nie ,bo wierzą w geniusz Zródła i wiedzą że skoro tak zostało dopszuczone tzn ze tak miało być ,problem maja tylko ludzie rozumu które ciagle poszukują boga i to ze był ułomny i sie gdzies tam pomylił a tutaj proszę zupełna odwrotność ,nie pomyłka tylko szansa którą mierzył dokładnie po usmiechach przy stole ,czyli po rozdawaniu jego boskiej waluty .Matrix ma swoje zalety bo jest nauką dla nas aby powrócic do serc a nie kalkulowac wszytko rozumem i teraz dokladnie to sie dzieje .upadnie gdy ludzie połączą serce i rozum a dopóki w nich samych funkcjonuje jedno lub drugie osobno to będą sie ciągle uczyć w matriksie az zrozumieją co znaczy jedność ,tylko że czas tej nauki został skrócony .

   Usuń
 14. Dzięki Aronie, to jest super! :D Wszystkiego co najlepsze i wspaniałych Świąt dla Ciebie i Twojej rodziny!
  Pozdrawiam!

  P.s.
  Mam prośbę. tak przy czasie, jakbyś zmienił mój nik na Aleksandra, bo Anuradhę 'odłożyłam' na półkę z podziękowaniem.:)Zupełnie nie wiem jak to zmienić.
  Z góry bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 15. Co Ty na to tylko najpierw uwaznie posluchaj:http://prawdaserca.pl/rozwoj-duchowy/
  I odpisz szczerze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to wersja Grzesia ,mam prawo do swojej drogi ,natomiast czy jest ona zgodna z twoją drogą ? musisz zapytać siebie .ja widze że on sie ciągle uczy tak jak każdy z nas .

   Usuń
  2. Skoro droga Grzesia jest ok i droga moja również to po co negować religie oraz drogi którymi ludzie w nich chodzą, może przyjąć zasadę że wszystkie drogi prowadzą do Boga???? Bo co to jest dobro lub co to jest zło kto określa granice, kto ustalił co jest dobre a co złe. Przecież mówisz ze kościoły bazują na leku wyznawców a Ty "straszysz" w każdym swoim poście, ze Bóg zabierze to i to i tamto, przecież Bóg to miłość bezgraniczna i w tej miłości chciałby czyjegoś cierpienia w imię dobra - czyjego dobra?????? Czy droga która Ty podajesz i podpowiadasz jest najlepsza? Bo to Twoja droga tak jak Grzesia?

   Usuń
  3. witaj odpowiedx na to pytanie jest w tym poscie
   http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/01/schody-do-nieba-jak-je-zbudowac-rozmowa.html
   i na youtubie
   https://www.youtube.com/watch?v=fsO6GUw9yqs
   wszytkie drogi prowadzą do Boga tylko jedne sa długie a drugie krótsze natomiast wazne jest przewodnik w tej drodze a tego masz w sercu i tam masz mistrza i opiekuna ,gdy łączysz w jedności rozum i serce wtedy nie zadajesz pytań bo korzystasz z mądrości duszy i pola informacji czyli podświadomości danej planety ,jednak geniusz stwórcy polega na tym że gdy nastepuje marazm we wszechswiecie kiedy ilośc modlitw o zmiane jest tak duża ze tworzy energie do tych zmian tworzy on nowy plac zabaw i nowe arcydzielo dla dusz ,ty tez lubisz co jakis czas zmienc cos w swoim zyciu a tym bardziej zabawki jakie masz w domu czy jaką jeździsz i tak zostało teraz postanowione ,Dusze chcą sie bawić cały czas ale cześć z nich tęskni za "rajem " za byciem ze rodłem i dano im nową droge i nową możliwość powrotu poprzez raj na palcu zabaw i tego nie rozumieją ludzkie rozumu za to świetnie rozumie twoje serce ,zpytaj go zamiast mnie czy grzesia ,przecież jak pisałem to twój przewdonik po placu zabaw tylko pytanie jak to zrobic? życ tak abyś słuchał swojej duszy i tego was będą od nowa uczyć ,więc dobry Bóg nie straszy on poprostu tworzy plac zabaw abyście nauczli sie od nowa słuchac jego enenrgii bo zapomnieliscie i teraz szukacie informacji i wiedzy któa zaprowadzi was do wiary a przezciez zadna wiedza nie porwadzi do wairy ,ona jest w was samych tylko trzeba znów poszukać w sobie ,a gdy tego nie umiecie zrobić to inforamcje i moja droga jak i wielu osób które potrafią to zrobić pokazuje wam jak mozna to zrobic ,ale kazdy z was odnajdzie swój indywidualny sposób do swojego wnętrza bo na tym polega geniusz tego co nas stworzyl ze kazdemu z nas dal swoją oryginalą enenrgie i droge tylko większosc z nas o tym zapomniala .

   Usuń
 16. Cześć :)
  W tej hipnozie https://www.youtube.com/watch?v=y2_1dJvG39o a dokładnie w 44 minucie jest mowa o wersji rzeczywistości w której uwalniamy się od manipulacji ale przylatuje inna lżejsza, którą znów musimy zrzucić, taka informacja dla was aby w razie czego nie składać broni ;)
  Aron bodajże mówił też o czymś podobnym, opowiadał że gdyby Rosja musiała zaatakować Nato, oczywiście by wygrała ale Putin wprowadził by swój system, lżejszy ale jeszcze nie to bo dalej system :D .

  Ja dążę do tej najlepszej, najszybciej osiągniętej, najłatwiejszej wersji zdarzeń opartej na kolektywnej jedności :) Polecam

  OdpowiedzUsuń
 17. Tylko jak tu sie cieszyć i dzielić radością ze światem kiedy człowiek cierpi, ma w sobie smutek którego nie moze sie pozbyć.
  Wierze w Boga, nie jestem materialistką, chce jak najlepiej dla całego świata i wszystkich stworzeń a cierpie bardzo cierpie i nie moge sie od tego uwolnic i niestety mimo ze bardzo bym chciała uśmiech nie pojawia sie na mojej twarzy chyba ze wymuszony, ale caly czas wierze ze to sie zmieni. Piękny przekaz aronie. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 18. jak to możliwe, oświecony budda mówił wprost że nie ma boga, a ty opisujesz że z nim rozmawiałeś, któryś z was musi się mylić, budda był oświecony, także podejrzewam że coś nie gra z bogiem którego opisujesz, chyba że budda się mylił, a ty wiesz więcej od buddy? proszę o odpowiedź, marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a kto stworzył buddę? może tak jak biblie sfałszowano tez jego słowa ,tak jak sfałszowano prawde o tym że pokonał szatana a ludzie uwierzyli w absurd że szatan go chroni ,kłamstwo goni kłamstwo a wy wierzycie we wszystko bez zadawania pytań .jeżeli istniał budda to skąd przyszedł i kto go stworzył ? odpowiedź jest w poście schody do nieba ,rozmowa z buddą tu na blogu ,mówi dokładnie jak ludzi oszukano a teraz wszystko to bedzie podane z poziomu prawdy .

   Usuń
  2. Witam
   Tak się złożyło, że około 30 lat temu przyciągnęła mnie religia pochodząca z Indii a mianowicie Wisznuizm.
   Religia ta uznaje tylko jednego najwyższego Boga - Pana Wisznu i Jego ziemską inkarnację w postaci Pana Kryszny. Jezus uznawany jest za niezwykle wzniosłego mistrza duchowego.
   Na bazie mojej obecnej wiedzy, widzę, że jest to religia najbliższa prawdy. Uznaje, że cały wszechświat jest zamieszkały, że zwierzęta też mają dusze, naucza o reinkarnacji i prawie karmy oraz o tym, że tylko poprzez miłość do Boga i innych żywych istot można się wyzwolić z koła reinkarnacji i powrócić do Boga. Mówi też, że Najwyższy Pan posiada wszystko oprócz naszej miłości i jeżeli tę miłość Mu ofiarujemy to odwdzięczy się tysiąckrotnie.
   Ale do rzeczy. Chciałem napisać co wisznuizm mówi o buddyzmie. Otóż wg. nauki wisznuizmu zawartej w Bhagavad-Gicie (czyli pieśni Pana) Pan Budda był inkarnacją samego Pana Wisznu. Czyli był samym Najwyższym Panem. Jednak w innym miejscu mowa jest też o tym, że każdy przekaz religijny zawiera tylko tyle wiedzy duchowej ile odbiorcy są w stanie przyjąć i zaakceptować. Otóż ludzie zamieszkujący tereny na których pojawił się Budda nie znali pojęcia Boga osobowego. Dlatego przekaz buddyzmu nie zawiera Boga.
   Pozdrawiam
   Janek
   (Ps. na inicjacji otrzymałem imię "Janaka das"

   Usuń
  3. Janek, a mnie także się zdarzyło zbadać nieco głębiej genealogie różnych PAN-ów. Dużymi literami uwypuklę sedno sprawy, czyli PAN-ów, z których kilku wymieniasz; PAN Winszu, PAN Kriszna, PAN Jezus, PAN Budda. Specjalnie dla Ciebie odszukałem swój stary wpis nt. PAN-a. Jest on zbyt długi, więc wklejam Ci tylko jedną część.
   Część II.
   Wracając do Hermesa, to spłodził on syna o imieniu PAN. Był to pół-człowiek, pół-kozioł. Postać ta, w większości kultur, przedstawia PANa jako diabła rogatego. Jego posąg z bardzo wyraźnymi cechami budowy ciała, znajduje się w Narodowym Muzeum Archeologicznym w Atenach. Zdjęcia tej rzeźby z Delos, można wyszukać pod hasłem "Afrodyta Pan i Eros". Zatem ludzie modlący się do Pana Boga, zupełnie nieświadomie modlą się do PANa Diabła. Mitologia przedstawia Pana jako Boga pasterzy i płodności. Co to może oznaczać? Ano to, że pasterze opiekują się swoimi owieczkami i baranami, ale nie za darmo, lecz za cenę najwyższą. Żeby owieczki i barany potulnie, ochoczo i bez oporu, dawały się wykorzystywać dla wszelkich celów hodowlanych oraz krwawych i całopalnych ofiar, muszą być nieświadome, czyli zamroczone np. alkoholem, zząbione przez aluminium, nawiedzone religijnie itp. Sposobów otumaniania ludzkości jest taki ogrom, że na końcu wskażę jedynie klika linków, pod którymi publikowałem niektóre formy i metody utrzymywania współczesnego niewolnictwa. Drugi aspekt to płodność PANa. Tutaj należy mu się pełen szacunek, gdyż żaden z bogów nie napłodził tyle co PAN. Ale cóż takiego on płodził? Główną jego domeną było dzielenie stad i ich izolowanie, aby nieustannie utrzymywać w nich jak najniższy poziom świadomości. Bo jakby się choć jedna owieczka przebudziła i poznała prawdę, to całe stado mogło by się zbuntować i uwolnić. A więc PAN, jak sama nazwa wskazuje, zaczął PANować nad wszystkim, czyli tworzyć PAŃstwa, religie i prawa. PAŃstw natworzył już kilkaset, aby skutecznie dzielić i skłócać ludzi. W tworzeniu różnych, nieraz zupełnie sprzecznych, wyznań religijnych także ma PAN niezłe wyniki. Jego płodność objawia się w formie ok. 3 000 najróżniejszych wyznań, a wszystko to po to, aby żadna owieczka i żaden baran nie byli bezPAŃscy, aby bez problemu mogły znaleźć coś dla siebie, czyli taką owczarnię, która jest najbliższa jego poziomowi świadomości.
   Jednak ewenementem w skali wszechświata jest płodność PANa w tworzeniu wszelkich praw. Wszelkie prawa są pochodzenia demonicznego i są ustanawiane wyłącznie po to, aby programować ludzkie owczarnie. Najogólniej mówiąc, polega to na tym, aby przekierowywać świadomość ludzkości; odwracać uwagę od swego wnętrza, od serca, od źródła czystej miłości, i od szyszynki, gdzie nie są potrzebne jakiekolwiek prawa. Natomiast na zewnątrz zawsze znajdują się jacyś PANowie, szanowni PAŃstwo lub jaśnie PAŃstwo, które są wywyższane i którym należy składać hołdy i pokłony, a siebie, potężną boską istotę uniżać na wszelkie, jawne lub najczęściej ukrywane; sposoby, metody, programy i niby niewinne i przypadkowo wypowiadane wyrazy i imiona.

   Usuń
  4. dlatego teraz mamy pobudkę swaidomości z poziomu serca a pan Bóg nie istnieje w tej formie jest tylko ten co dał plac zabaw i swoja enenrgię aby mozna było sie po nich bawić ,takiego żrodła ludzie jeszcze nie rozumieją ale własnie po to sa zmiany na ziemi ,pzodr

   Usuń
  5. Pan (Faan) Bóstwo greckie ok.-1000p.n.e.
   "Pan" żył i panował w Panonii...
   "Pan" miał trzech synów
   a tu psikus :
   Lecha , Czecha i Rusa
   dlatego masz formę grzecznościową miedzy dwoma Słowianami (Polakami) per Pan, per Pani.
   czyli byliśmy (i Jestesmy RÓWNI) wedy o tym wspominają
   Faan był jednym z tych "bogów" którzy uczyli roli ,chowu bydła i ROWNOŚĆI, dlatego w PRZED KATOLICKIEJ POLSCE BYŁO NIEWOLNICZEGO SYSTEMU FEUDALNEGO
   POZNIEJ Z "RÓWNEGO PANA" zrobiono Pana "WŁADCE" miało to miejsce po krucjatach krzyżowych na Lechiie (POLSKE)
   o której Wspołczesne Źródła Historyczne milczą a na mapach jest Puste Miejsce.
   Polacy (Lechici ,Wandalowie) zawsze na Równi Traktowali Siebie I BRACI SŁOWIANSKICH z TĄD NASZA Słowiańska Gościnnosć. i dlatego musieliśmy upaść....
   Kiedyś to my Pierworodni Broniliśmy Naszych Braci , Teraz nasi najmłodsi bracia Rusowie muszą to robić
   (Aronie masz racje co do Putina itych wojsk US, sam widziałem jak z Łasku latały Amerykanskie "niszczyciele czołgów") Dawno temu mieliśmy Zadanie , dlatego Wielka KROLOWA WANDA tak nas ukochała i osiedliła się w Krakowie.( Bajka że nie chciała Niemca mogli wymyśleć tylko Niemcy, na marginesie NIEMCY nie pochodzą od Słowa NIEMI(bo ich nie rozumieliśmy) ze staroruskich run
   od słowa NIE MY(nie nasi)).
   Jak Aron opisał te istoty żyją długo sa sprytne ale wiedza że CZYSTE I ODWAŻNE SERCE zawsze ich pokona, dlatego nas skłócili rozebrali i spalili historie.
   GDY POZNAŁEM PRAWDE O MOJEJ KOCHANEJ POLSCE O DZIECIACH NIEBA PÓŁNOCNEGO O POLOARCTICUSACH STALEM SIE NAJBARDZIEJ DUMMNYM I SZCZESLIWYM CZŁOWIEKIEM .
   A to dopiero początek , polecam filmy jak
   "ink" to jest film jak ciemność manipuluje toba żebyś zapomniał kim jesteś i zabił sam własne dziecko
   "Horyzont Zdarzeń" , Świeta Częstotliwość 432hz,.

   Co do księżyca można podczas pełni zaobserwować jak z niego wylatują, już gwiazda śmierci w GW jest podobna,
   a w pewnej kreskówce (wojny bestii transformers z 96 r)
   jest pokazane dokładnie co może księżyc.

   Ale POWAŻNIE POLECAM "INK"

   POZDRAWIAM BRACIA I SIOSTRY .

   Usuń
  6. dlatego nas zesłano w tą przestrzeń po duchowość i jedność i tego się trzymamy :)

   Usuń
  7. Aronie jeśli mógł byś to byś się tam zapytał, o ten sen co w poście poniżej, nawet takiego zwyrodnialca jak ja to dręczy.

   P.S.

   Każdy kto potrzebuje WIARYGODNYCH INFORMACJI NAUKOWYCH I HISTORYCZNYCH.
   SŁUŻE POMOCĄ.

   Czarny Wilk.

   Usuń
  8. Witaj Czarny Wilku, ja chętnie sie czegoś dowiem. Bardzo mnie meczy fakt ze komuś tak bardzo zależy żebyśmy o czymś nie pamiętali. Sporo ostatnio czytam o naszej prawdziwej historii ale nadal nie znalazłam odpowiedzi, może ty mi pomożesz :).
   Mój e-mail to bajam@wp.pl
   Pozdrawiam

   Usuń
 19. To jaki jest numer do Boga / Nieba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. żyj tak abyś sam odpowiedział sobie na to pytanie

   Usuń
 20. ARONIE DNIA 12 PAŹDZIERNIKA 2015 R. MIAŁAM SEN, W KTÓRYM ZNAJDOWAŁAM SIĘ NA WIELKIEJ POLANIE, KTÓRA BYŁA OTOCZONA NIEBOSKŁONEM WYGLĄDAJĄCYM JAK PRZED ŚWITEM LUB O ZMIERZCHU NIE MOGĘ OKREŚLIĆ. NA TYM CIEMNYM NIEBIE ALE SPOKOJNYM Z CHMURAMI ZOBACZYŁAM ROZPOSTARTE RÓWNO JEDEN ZA DRUGIM SZNURY, NA KTÓRYCH UJRZAŁAM W RÓWNYCH ODLEGŁOŚCIACH I JEDNAKOWYCH ROZMIARÓW POWIESZONE BIAŁE NAZWAŁAM JE WE ŚNIE PIELUSZKAMI, ZAWOŁAŁAM Z RADOŚCIĄ I UŚMIECHEM NA USTACH - MAMO/W DOMYŚLE CHODZIŁO O MOJĄ TEŚCIOWĄ/ TO TAK WYGLĄDA JAKBY SIĘ NA NOWO JEZUS URODZIŁ. PO TYM OKRZYKU PRZEBUDZIŁAM SIĘ ALE NIE OTWIERAŁAM OCZU JEDNAK WIEM ŻE JUŻ NIE SPAŁAM BO SŁYSZAŁAM JAK MĄŻ WSZEDŁ DO MIESZKANIA WRÓCIŁ PO NOCNEJ ZMIANIE. JEDNAK CIĄG DALSZY SNU TRWAŁ NA JAWIE POD ZAMKNIĘTYMI POWIEKAMI ZOBACZYŁAM JEZUSA NA KRZYŻU, KTÓRY ODJĄŁ RAMIONA OD KRZYŻA I WSTAŁ, WYRAZ TWARZY BYŁ WĄTPIĄCY , ZDAŁO SIĘ ODCZYTAĆ JAKO BY PRZEZ TE WSZYSTKIE WIEKI TKWIŁ NA TYM KRZYŻU CIERPIĄC ZA NAS ALE POSTANOWIŁ TO ZMIENIĆ I ZSZEDŁ Z NIEGO. JEGO WIZERUNEK W ŻADEN SPOSÓB NIE PRZYPOMINAŁ PODANEGO NAM WIZERUNKU NA OBRAZKACH RELIGIJNYCH CZY NA KRUCYFIKSACH.

  ARONIE, CZY MOŻESZ MI POMÓC ZROZUMIEĆ TO PRZESŁANIE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przejmuj się ja miałem sen typu
   "Norbert , Bóg ma dla ciebie zadanie"
   mocne do bólu

   Usuń
  2. witaj odpowiedz zawarta jest w tym poscie i w tym filmie
   https://www.youtube.com/watch?v=oTAWKwt57MQ
   http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/01/patrzyliscie-na-cierpienie-ale-to-nic.html
   zobaczyłeś to co pokazano mi rok temu :)

   Usuń
 21. Rewelacyjny przekaz! Ale sie usmialam, ogromny pozytyw, podnosi wibracje (mi przynajmniej), podoba mi sie porownanie do "szefa" - to jest dokladnie to!! Wielkie brawa, dziekuje i zycze powodzenia. Karina

  OdpowiedzUsuń
 22. Różne już nazwy słyszałem, i że jest rdzeniem też, wielu mówi, że Bóg jest wszystkim, ale skoro jest wszystkim, to czy (...)też? wtedy następuje konsternacja i obraza. U mnie jeszcze nie ma nazwy. Może kiedyś nadam nazwę tej etykiecie, o ile to kiedyś u mnie zaistnieje, bo tylko w teraz można cokolwiek zdziałać, postanowić i dokonać jakiegoś wyboru wg mnie oczywiście. Komentarze, bardzo pouczające, sam film bardzo mnie rozpraszał i nie mogłem się skupić na nim na dłuższą metę, dziwne, bo poprzednie mnie tak nie rozpraszały.

  OdpowiedzUsuń
 23. Czyli można powiedziec, że zyjemy w czsasach ostatecznych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak. Aron w swoich przekazach często o tym mówi

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 24. witajcie, poprosze o tytuly filmoww ktore Aron poleca do ogladania. z gory dziekuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spotkanie cz 1 i 2 ,niebo istnieje naprawdę ,atlas chmur ,lucy ,strefa q , zbaw nas od złego ,nasz dom .pozdr

   Usuń
 25. Właśnie pojawił się w śieci ciekawy film
  Porządek Świata - Миропорядок (2015)
  Wystepuje Władymir P. ;>
  Produkcja Rosyjska

  link do torrentu :
  http://torrenty.org/torrent/1239438

  OdpowiedzUsuń
 26. Aronie nic nie wiesz... jest to sposób na życie....
  Bóg daje, Bóg karmi... a Ty podajesz nr KONTA.??
  Czyli system jest fajny ?
  Zdecyduj się kim chcesz być?

  OdpowiedzUsuń
 27. Bog nie ma numeru konta..bankowego..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma też w nim zawiści,zazdrości ,niezrozumienia a mimo to jest to ciągle u ludzi ,ciekawe że tego w sobie nie widzą ale już u innych tak .

   Usuń
 28. To całe nie zabijaj, nie kradnij,nie cudzołóż jest jakieś naciągane, i kojarzy mi się z manipulacją, bo mózg nie widzi "nie" więc te przykazania stworzone zostały po to aby wlaśnie to robić! i zapewne przekazane zostały z rąk twórców "religii". Jezus kojarzy mi się z promowaniem bezinteresownej miłości, a nie żadnych "to możesz a tego nie możesz" on był przykładem samym w sobie, a nie twórcą zakazów! więc kto podszywa się pod niego, jaki jest cel istoty, która chaneluje przez p. Arona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o jakich nakazach mówisz ? o tym abyście byli szczęsliwi ? radośni ? abyście odrzucili fałsz i zakłamanie ? masz 2 drogi nazwijmy to jedną wg prawd Jezusa (trochę sfałszowanych przez biblie ) a drugą z szatanem,obie istoty pochodza od Boga ,obie niosą swoje wartości i swoją prawdę ,twój wybór decyduje gdzie idziesz ,co w tym trudnego do zrozumienia ? a moze cos przeszkadza zrozumiec ? dla mnie nie kradnij ,nie osądzaj nie jest naciągane bo zyjąc wcześniej nie bylem tak szczęśliwy jak teraz kiedy zyje bez tych słabości ,ale dla mnie to już są słabości a dla innych rzeczy których nie mogą sie pozbyć i tutaj żadna filozofia ani szukanie usprawiedliwień nie zmieni faktu że to dalej tkwi w nich samych .dlatego moze czas odrzucić to aby ten świat byl inny ,przynajmniej ja tak zrobiłem i mój świat jest inny .

   Usuń
 29. Do mnie nasz Przyjaciel przyszedł pod koniec ubiegłego roku z wspaniałą nowiną :-) Oczywiście nie wyjawił jej wprost, więc teraz po czasie kiedy zrozumiałam i uwierzyłam w to co się wydarzyło mogę sobie wyobrazić jaki góra musiała mieć ubaw jak obserwowała mnie szukającą odpowiedzi w sennikach, itd. I tak jak Aron powiedział, że wtedy nie mogłam pojąć czy to spotkanie było prawdziwe. Życzę wszystkim takich snów ;-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

DIAGNOZOWANIE LUDZI I KOLEJNE POTENCJAŁY ADEKWATNE DO SYTUACJI NA ZIEMI .czym się zajmuję

przepowiednie dla polski 2015-ostatni argument -prawda o smoleńsku

ISLAMIŚCI - WOJNA ,TERRORYŚCI ? CZY POKAZANIE NAM PRAWDZIWEGO OKUPANTA oraz lekcja pokory dla Pawła Kukiza

30 września Ratunek dla Europy - nadzieja dla europejczyków to Jedność i zrozumienie działań Rosji -przekaz od istoty z ORIONA

PLAN ZŁA-OKUPANTA NA WRZESIEŃ I RESZTĘ ROKU - UPADEK BANKU I PODKRĘCENIE SPIRALI NIENAWIŚCI DO ISLAMISTÓW oraz jak ochronić się przed tym absurdem

UPADEK EUROPY DLA RATOWANIA DOLARA CZY WYBAWIENIE I TEST WIARY DLA EUROPEJCZYKÓW?

przepowiednie dla europy 2015

przepowiednie dla Polski -WYBORY Prezydenckie ( fałsz i oszustwo)