DIAGNOZOWANIE LUDZI I KOLEJNE POTENCJAŁY ADEKWATNE DO SYTUACJI NA ZIEMI .czym się zajmuję

ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ILOŚĆ OSÓB I MAILI PROSZĘ WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE ABY WYKAZALI SIĘ ODROBINĄ CIERPLIWOŚCI I POCZEKALI NA ODPOWIEDŹ
ze względu na bardzo dużo ilość zgłoszeń czas oczekiwania wydłużył sie i teraz wynosi około kilka  miesiący
 ,Proszę też  przy zdjęciach dodać dowód wpłaty to przyspieszy czas diagnozy i ułatwi mi pracę oraz zaoszczędzi mi szukania przelewów na koncie 

Minęło 4 lata odkąd poznałem imię mojej duszy i zacząłem wspólnie z nią pracować .Dzięki tej pracy otrzymałem kilka potencjałów które pomagały wielu set ludziom zrozumieć ich drogę tu na ziemi .Teraz nastał nowy czas gdzie ludzie będą pracować nad sobą widząc to co się dzieje za oknem .Dlatego znów otrzymałem kolejny potencjał który pozwoli mi bardziej precyzować problem duchowy ludzi  .Moje diagnozy trafiły do wielu set ludzi którzy o nie poprosili ,ich podziękowania i spotkania z nimi pokazały że prawda którą słyszą o sobie od obcej osoby ,powoduje że otrzymują dowód na to że dobro pomaga wszystkim i nie leczy sposobem ,czarami tylko prawdą  .Jednak czasami aby zrozumieć problemy duchowe należy sięgnąć dalej ,zobaczyć poprzednie wcielenia ,porozmawiać z duszą danej osoby dlatego takie potencjały zostały mi dane .Ponieważ nie pisałem o tym dlatego napisze czym sie zajmuje oprócz przekazywania tego co widzę i słyszę od istot duchowych i obcych:
Zajmuję się :
-diagnozowaniem ludzi czyli sprawdzaniem ich przestrzeni ,
diagnoza obejmuje opis przestrzeni która widzę i którą potem przedstawiam  w mailu do państwa
W przestrzeni (czyli z aktualnego zdjęcia )
-widzę klątwy ,uroki ,podczepienia ,opiekunów duchowych i obcych .
-widzę zaburzenia energii ,
-widzę zjawy ,dusze skrzywdzone przez nas w poprzednich wcieleniach ,widze wtedy dlaczego tak się stało i jak przebiegało to wcielenie .
-widzę podczepienia pod mrok ,gdy ktoś mu służy lub świadomie dla niego pracuję .
-widzę również światło w sercu gdy ktoś naprawdę nad sobą pracuje lub pracuje dla światła.
Potrafią porozumieć się :
-z duszą danej osoby jeżeli ta chce coś przekazać aby rozwiązać dany problem .
-  z istotami duchowymi lub obcymi które często opiekują się ludźmi
Potrafię usunąć byty ,klątwy ,uroki ,podczepienia bytów obcych z mroku ,zjaw itd
a ostatnio otrzymałem też potencjał "skanu" czyli podczas rozmowy z daną osobą potrafię po imieniu określić inne osoby które towarzyszą jej w życiu .
Potencjał leczenie ludzi własnie rozwija się i na razie leczenie na odległość czyli tzw wyrównanie energii pozwała usunąć chore miejsca wewnątrz organizmu  ,wyrównać przepływ Energi zielonej naprawczej po całym organizmie .
Pracuje nad tym aby leczyć dotykiem ale na to potrzeba mnóstwa energii i mój organizm powoli dostosowywany jest do tego aby był w stanie to robić .
Wszystko co robię dla ludzi to danie szansy na zmianę ,na pracę nad sobą ,Moja praca to tylko 50% tego co uwalnia od karmicznych problemów lub konsekwencji wyborów w państwa życiu .Drugie 50% to państwa praca nad zmianą swojego życia ,nie da sie pomóc komuś kto szuka kogoś z czarodziejską różdżką aby w jedną minutę ściągnął z niego konsekwencje swoich wyborów ,ale można mu je pokazać ,opisać ,dać informację jak z nimi postępować i jaki mamy czas aby móc je rozwiązać i to dopiero daje 100% efekt .Usunięcie klątwy ,uroków ,podczepień pozwala z poziomu wolności zacząć wszytko od nowa ,ale ta zmiana powinna iść w stronę światła ,wtedy otrzymamy prawdziwe szczęście ,radość i spełnienie w życiu .
Do tej pory zdiagnozowałem setki ludzi ,setki rodzin i czyniłem to za darmo ,jednak przyszedł czas kiedy muszę zadbać o rodzinę i przygotować nas na trudny czas ,dlatego teraz poproszę o zapłatę za czas jakim dziele się z państwem i tak ustaliłem minimalną kwotę ,górną wartość sami państwo określacie:
Każda diagnoza to minimalny koszt 20zł od osoby ,płatne przed diagnozą ,Kolejne maile z wyjaśnieniem lub doprecyzowaniem diagnozy po państwa pytaniach będą płatne wg państwa uznania
numer konta to konto
40 1320 1537 3286 1356 3000 0001
lub można przesyłać przez
PAYPAL - arondiagnosta@wp.pl .
W trudnych przypadkach kiedy dochodzi do rozmowy telefonicznej lub na skypa ,minimalny koszt to 50zł za godzinę rozmowy .
Minimalny koszt warsztatów indywidualnych to 150zł ,płatne przed warsztatami ,
cena warsztatów grupowych będzie podana w informacji o nich.
Rozmowa pisana poprzez Google lub skypa w zależności od czasu trwania to minimalna wpłata to 20zł .
Dwu letnia praca z ludźmi miała swoje etapy ,fascynujące rozmowy z dziećmi indygo ,z dziećmi na nowy świat ,z ludźmi,komentarze na inne medium ,zmiany na ziemi ,facebooku ,przekazy na blogu pozwoliły mi poszerzyć wiedzę oraz uwiarygodnić to co robię ,jednak system kiedy się z nim walczy i dokładnie opisuję ,zaczepia wszelkimi opłatami i stosuje wszystkie możliwe finansowe utrudnienia abym zrezygnował z tego co robię ,dlatego w kolejnym okresie i czasie który nas czeka ustaliłem minimalne kwoty abym mógł dalej pracować i pomagać Państwu .Wierzę że mnie państwo zrozumieją i tak jak skończyła sie moja praca na facebooku ,tak rozpoczęła sie nowa w czasie kiedy każdy z nas będzie w tym trudnym okresie, pracował aby świecić światłem i zapewnić sobie przejście na nowy czas.A moim zadaniem jest podzielić się z państwem informacjami aby mogli państwo  nieść w sobie światło i dzielić się  nim z innymi.
DZIĘKUJE ZA ZROZUMIENIE ARON.

Komentarze

 1. Witaj Aronie! Czytając Twój wpis przyszła mi do głowy taka refleksja. Ludzie często rezygnują z uzdrawiania swojej Istoty i to bynajmniej nie z powodów finansowych, ale dlatego, że to wymaga jakiegoś wysiłku i zaangażowania z ich strony. To wielka "przygoda" i satysfakcja, że udało się coś naprawić, zmienić w swojej Istocie, co rzutuje na nasze życie. Nie trzeba się lękać, opiekunowie, kimkolwiek by nie byli zawsze są chętni do pomocy. Jaką wartość miałoby dla kogoś uzdrowienie przez jakąś Istotę ze Światła, czy przez uzdrowiciela, bez własnego wkładu pracy? Na pewno na jakiś czas czułoby się wdzięczność, ale to zaczęłoby się zacierać w pamięci i nastąpił by powrót do starego. Tak więc praca nad swoim stanem duchowym, to ciągłe kształtowanie swojego wnętrza, przyglądanie się wszystkim zachodzącym zmianom i to daje dużo radości, gdy widzimy jak tworzymy na nowo nasze życie. Wiem to z doświadczenia.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aron to co robisz dla innych jest cudowne :) Z pewnością każdy to zrozumnie. Z Bogiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety, nie ma bozi

   Usuń
  2. to że ty tak uważasz nie oznacza że jej nie ma ,to tylko twoje zdanie ja widziałam i wiem że istnieje ,życze ci abyś w swojej szansie poczuł dobro .

   Usuń
  3. Istnieje!

   Usuń
  4. Ja widziałam i też wiem że Bozia to projekcja na potrzeby odbiorcy ;)

   SeJa

   Usuń
  5. Se Ja, czy masz na myśli że nie ma istoty , spersonifikowanej obecności Boga, czy masz na myśli, że nie ma esencji, energii boskiej pochodzącej z Pierwszego Źródła, która jest niekoniecznie z tego świata ?

   Usuń
  6. Se Ja,
   czy masz na myśli, że nie ma 'spersonifikowanej energii' Boga, czy, że nie ma esencji, boskiej energii, Pierwszego Źródła?

   Usuń
  7. Mam na myśli to :)

   Bóg umarł
   podpis: Nietzsche

   Nietzsche umarł
   podpis: Bóg

   Dopisek:
   Nikt nigdy nie widział Boga
   Podpis: Jezus

   ;)

   To bardzo szeroki temat, w sumie sprowadza się do tego że Absolut czy ja zwał Źrudło może się jawić jak zechce, na miarę potrzeb i wyobrażeń. Ale tak na prawdę, w miejscu Najświętszym znajdujesz Siebie jako Wyraz Stwórcy i Jedynego Boga ... Młodziutka świadomość szczególnie ta geocentryczna Antropomorfizuje to pojęcie tym bardziej nie będąc świadoma Kim sama jest. A w wypaczonym systemie Wartości projektuje wszystko na zewnątrz, włącznie z Boskością i tak rodzi się kontekst wyznawcy religijnego, co jest jedynie wykorzystywane przez rozmaite Istoty czy religie jako takie będące filarem zniewolenia i władzy.

   Bo nie myślisz chyba że na planecie Ślimaków Bóg nie jest Wielkim Ślimakiem, za to nie przyjęli by Obcego Boga w formie Humanoidalnej, tak jak dla nas Abstrakcją jest wizja czy w ogóle niedopuszczalną koncepcją pojęcie bliskości Boga jako wielkiego Ślimaka ;)
   Tak wszystko jest jedynie wyobrażeniem przez pryzmat własnej percepcji, co nie znaczy że Ja czy Ty, lub Rodzic nie istnieje ;)

   Ja Jestem która Jestem = JHWH
   SeJa

   Usuń
  8. "wszyscy macie w sobie doskonałość ale nie wszyscy jesteście doskonałością " to najlepszy komentarz do tego tekstu .tak to jest gdy rozumem chce sie objąć istotę stworzenia i cytuje się zardzewiałą wiedzę .jesteś bo przy urodzeniu otrzymałaś jego energie ,bez niej twój umysł zgasł by jak procesor w komputerze bez zasilania głównego a że zło podrzucił kwestie typu z mroku powstało światło i większośc ludzi w to wierzy ,zamiast zapytać czym jest mrok ? brakiem światła, wiec jak to jest że uwierzyli w to że światło pochodzi z mroku ? tak samo z tym absurdem że każdy z was to oddzielnym bóg ,ale nic dziwnego kiedy ego góruje nad sercem i każdy chce poczyć sie wyjątkowym a nie równym ,stąd zło widząc jak łatwo was kupići kusic podsyła takie bajeczki smiejąc sie z tych którzy w nie uwierzyli .Jedynie czego nie mogą kupić a o co walczą cały czas to wasza moralność ,wasza dusza ,ona jest nieskalana i pochodzi od źródła i zasila wasz procesor który sie tak popisuje tutaj ,nie rozumiejąc ze ten procesor bez moralności i tej energii jest tylko kawałeczkiem mięska które zgnije w rowie .Ale gdy zło widzi jak mozna szybko połechtać ego danej istoty ,jak szybko można w niej zdusić wiarę czystą i skierować na tory rozumu wtedy to robi i podsyła takich jak Enki ,bajki w biblii ,bajki o jahwe ,o raptilianach ,archontach ,annunakich ,aby ci co karmią rozum mieli czym sie zająć .Nie rozumiejąc że największą ochroną waszą jest wiara w dobro ,a gdy zapytasz CO UCZY WIARY? JAKIA WIEDZA PROWADZI DO WIARY ?wtedy gasną bajki bo trzeba poszukać odpowiedzi w swoim sercu i trzeba wziąść wtedy odpowiedzialność za to co sie pisze ,mówi ,robi stąd proces karmy który ostatnio przez nową bajke podaną przez tzw oświeconego spowodowała że większość "rozumnych" przyjęła że nawet dusze łapią po śmierci ciała i że je kontrolują to po co wierzyć w Boga kiedy ten świat kontroluje zło .i tak bajkami odseparowują rozumnych od ochrony i wiary ,a potem okazuje się że ich życie przypomina dokładnie to co wybrali dal nich bajkopisarze i dokładnie zaczynaja wierzyć w każdą bajkę stając sie potem bajkopisarzami i kiedy pokaże im się jak bardzo dali się oszukać to wolą wyprzeć prawdę niż się z nią zmierzyć i zadac jedno pytanie .SKORO KONTROLUJA PO DRUGIEJ STRONIE TO PO CO IM TA STRONA ? PO CO IM WALKA O MORALNOŚĆ NA TEJ STRONIE ,SKORO PO DRUGIEJ I TAK ZABIORĄ DUSZE ? I PO CO IM POZYTYWNA ENERGIA SKORO NIE UMIEJĄ SIĘ NIĄ KARMIĆ I NAWET EGZYSTOWAĆ W JEJ POBLIŻU? widzisz Seja zamiast powielać cudza zardzewiała wiedzę zacznij pisać swoją płynąca z serca ,albo zacznij zadawać właściwe pytania zanim napiszesz bajkę .
   Stwórca jest po za twoim wyobrażeniem ,pomnożony przez ilości wszechświatów ,istot ,i my ludzie jesteśmy ja mrówki na słoniu ,ta co będzie na trąbie powie że widzi tunel ,ta na uszach powie że to płaszczka ,ta na kle powie że to skała ,a ta na ogonie że to lina i każda będzie przekonana o tym że ma racje ,dopiero jak porwie ich wiatr i zobaczą to z góry zrozumieją co widziały ,dlatego ludzie są jak te mrówki tylko że mają tą energie w sobie tak jak każda istota we wszechświecie ,tylko ograniczenia materii i rozumu spowodowały że widzą tylko kawałek adekwatny do swoich ograniczeń .
   '

   Usuń
  9. Biedne dziecko. Idź Aron swoją drogą :)

   Usuń
  10. pięknie się znów określiłaś ale ja nie widze w tobie ani biednego dziecka czy oświeconej osoby za którą się uważasz ,po prostu jak ci pisałem wcześniej seja zainfekowany rozum i puste serce ,dobrze że to co sie wydarzy na ziemi dokładnie określi każdego i czas dokładnie określi ciebie i mnie .życzę wszystkiego dobrego dla bajarzy , bajkopisarzy i ich słuchaczy ,zawsze było tak że ktoś pisał baśnie a ktoś ich słuchał ,ale co się stało że dorośli ludzie uwierzyli w baśnie i nazwali je rzeczywistością ? to dopiero pokazuje jakie zło jest sprytne i jak prawda zostaje wyparta aby tylko pozostać przy swojej laurce .Takich laurek codziennie widuje dziesiątki i kilkoma pytaniami rozbija sie je w pył ,tylko że ci którzy je sobie wystawiają wola osądzać ,oskarżać każdego kto nie nabrał się na laurkę niż przyznac się do tego ze dali się podejść i oszukać ,dlatego podążaj ,nie drogą laurki ale drogą serca ,tego ci życzę Se ja ,pozdrawiam

   Usuń
  11. Aron jesteś chory w tym na nienawiść, a ja nie zwykłam zglanować osoby jaka i tak nie jest w stanie zrozumieć. Zwyczajnie Twój poziom w tym kłamstwa i agresji, a do tego przewrotności i fałszu jest zbyt wysoki by liczyć na to iż rozmowa ma jakikolwiek sens, poza zniżeniem się do tak dennego poziomu.

   Oczywiście zmieszaj mnie z błotem i odtrąb zwycięstwo swych urojeń, proszę bardzo o sobie świadczysz no i tych jacy nie potrafią tego zobaczyć kim jesteś :)

   SeJa.

   Usuń
  12. nie sadźcie abyście nie byli osądzeni ,twoje zdanie na mój temat jest w internecie ,na forach ntv ,osądziłaś mnie o wiele wcześniej ,byłaś na moim blogu na początku i kiedy twój pogląd i wiedza była pokazywana z poziomu bajek wtedy osądzałaś tutaj i na innych forach ,dlatego teraz kiedy znów tutaj przyszłaś otrzymałaś dokładnie to co posiałaś ,teraz już widzisz że zbierasz dokładnie to co siejesz a ponieważ nie możesz zaakceptować to kim jestem ,co robię i to że moja wiedza jest zupełnie inna od bajek w które uwierzyłaś dlatego przy każdym komentarzu kiedy kończą cie sie argumenty osądzasz zamiast przedstawić odpowiedzi lub inne argumenty .otrzymałaś dokładnie energie zwrotną z jaką przyszłaś na ten blog .Myślę że to będzie najlepsza lekcja dla ciebie ,fałsz ,wszechwiedza ,laurka i infekcja jest tak duża i widoczna w każdym komentarzu twoim ,że każdy kto się nie da na to nabrać zostanie natychmiast osądzony przez twoje ego i tzw doświadczenie i wyjątkowość ,szkoda tylko że to doświadczenie nawet nie otarło się o rozwój duchowy ani o tzw"oświecenie " bo gdyby tak było nie napisała byś wielu komentarzy tutaj i na innych forach .Dlatego to lekcja dla ciebie i tym sie właśnie zajmuje ,pokazuje ludziom to czego sami w sobie nie są w stanie zauważyć ,bo tylko prawda wyzwala a kłamstwo rujnuje ,szkoda że większość woli siedzieć w swoich kłamstwach niż zrozumieć że każdy dzień i każda sekunda na ziemi to nowa wiedza i nowe doświadczenia a ponieważ jest wiele istot na świecie i geniusz Stwórcy jest po za ludzkim pojmowaniem dlatego ten kto rozumie że nie da się napełnić pełnego naczynia ,niczego sie nie nauczy ,ten który będzie zawsze pustym naczyniem otrzyma wiedzę w każdym dniu i każdej sekundzie swojego życia i będzie rozwijał się zawsze na wszystkich poziomach swojego jestestwa .prawda to nie nienawiść to tylko pokazanie że można widzieć świat inaczej niż ty i że nie koniecznie twoje postrzeganie świata to prawda ,zwłaszcza jeżeli mozna ją podważyć kilkoma pytaniami ,wg mnie jeżeli coś mozna podważyć prostymi pytaniami tzn że to jednak oszustwo kontrolerów ,tylko jak przyznać się do tego że dało się tak oszukać skoro uważasz że wszyscy dookoła się mylą a ty jedna znasz prawdę ? i jak to jest że brakuje ci argumentów a powstają takie komentarze jak wyżej ? to koniec lekcji i diagnozy ,dziekuje że kolejny raz pokazałaś ludziom jak jedni wolą pozostać w swojej laurce a inni dzięki takim rozmową widzą do czego taka laurka doprowadza .pozdrawiam Se ja i życzę drogi z sercem nie rozumem ,bo ten czas będzie czasem serca a nie rozumu .

   Usuń
  13. Dzięki SeJa za odpowiedź, chodziło mi o ten przenikający wszystko Absolut :) .
   Pytaniem niepotrzebnie zaogniłam sytuację, przykro mi, ale się nie spodziewałam.

   Teraz to się zastanawiam dlaczego w ogóle się o to pytałam.
   Aha, bo dostałam więcej niż jedną odpowiedź :)


   Usuń
  14. Seja, jak na kogoś kto nie wierzy w Boga, trochę za dużo spędzasz czasu na tępieniu go.
   Ale nie martw się. On i tak Cię kocha ;-)

   I to powinno być podstawą naszej wiary. W kościołach na pierwszym planie wbijają nam w głowę, że nas osadza i karze. Dlatego ludzie się Go boją i negują. Bo tak im się lepiej żyje.

   Gdy Boga nie ma, wszystko powstało wielkiego wybuchu, a potem z bakterii... to nawet łatwiej sie człowiekowi wywyższyć, przecież ludzkość zrobiła taki postęp. I może właśnie dlatego mimo, ze doszliśmy do takiej technologii i "cywilizacyjnego rozwoju"- to tym światem nie rządzi ani serce, ani nawet rozum. Tylko chęć zniszczenia wszystkiego i wszystkich wokół, jeśli ma to przynieść czyjś zysk. Seks, przemoc i pieniądz rządzą tym światem. A raczej tak chcą, byśmy niczego więcej poza to nie widzieli i nie mieli nadziei.

   Niewolnik bez nadziei jest łatwy do sterowania. Bo skoro wie, ze na ziemi nikt mu nie pomoże a Boga nie ma -to albo będzie pragnął własnego unicestwienia nie zgadzając się na życie w takim świecie albo sam zacznie się rozpychać łokciami i kroczyć po trupach do celu.

   Bóg istnieje. Można go określać jakkolwiek się chce. Bo nie o nazwę chodzi, ale o zrozumienie kim ON jest. Ja ostatnio wolę nazywać Go Stwórcą wszystkiego lub Źródłem. Czasem ojcem, tatą... można niektórzy nazywają Go Absolutem, albo Architektem - dla mnie zdecydowanie za zimne określenie...
   Nie musze Go zobaczyć, by w niego Wierzyc. Ot, ja widzę tę silę, to piękno i dobro, kreowane przez niego co dnia. Niektórzy przypisują Mu stworzenie zła... nie, zło tworzymy my sami. Gdy chcemy iść przez życie na skróty i uważając za Boga samych siebie.
   To mnie zawsze razi w wypowiedziach wszelakich maści przebudzonych ;-) Nazywanie siebie Bogiem lub nawet jego reinkarnacją. No cóż... dla niektórych Bogiem, jest jego własne Ego.

   Usuń
  15. Ale jednak ci inni maja absolutna racje! Każde stworzenie ma swoja cząstkę Boga czyli nad świadomość, która ma swoja siedzibę w duchowym sercu. ale 95% populacji nie zdaje sobie z tego sprawy mimo ze nawet Freund miał poglądy ateistyczne, to nauczał o podświadomości i nad świadomości. A zło, czyli siły ciemności są bytami naturalnymi, dlatego istnieje dualizm, a ze my tworzymy zło, to tylko z niewiedzy, bo jesteśmy w niewoli systemu materialnego. Pozdr.

   Usuń
 3. Z innej beczki:
  jest wrzesień, mój lekarz rodzinny namawia mnie do szczepienia się przeciw grypie na sezon 2015/2016. Gdzieś czytałem, aby unikać szczepień ogólnoświatowych w czasach ostatecznych, bo mają przenosić "złe oprogramowanie". A to szczepienie jest przynajmniej ogólnoeuropejskie i jak na razie dobrowolne. Co o tym mówi góra?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przecież powiedziano że to tylko pudrowanie bo za każdym razem wirus mutuje i szczepionki na niego nie działają ,ale czasami to co mówi lekarz jest świętsze od rozsądku i własnego serca ,ja nie moge podejmować decyzje za ludzi ale ja nigdy sie nie szczepiłem ,za to regularnie odwiedzam basen ,saune i pije soki owocowe z dodatkiem czosnku i nie miałem przeziębienia od kilku ładnych lat.

   Usuń
  2. Szczepionki to najgorsze dziadostwo jakie może być. Śmietnik wstrzykuja ci do organizmu. Szczepionki zawierają metale ciężkie które powodują różne choroby np nowotwory, autyzm u dzieci. Lekarze polecają je nam bo mają kasę od firm farmaceutycznych. Trują nas tym czymś by się pogadzic na ludzkich chorobach. Od kilku lat nie chodzę do lekarza, a moje dzieci nie wiedza co to antybiotyki. Na grypę, przeziębienie stosuje naturalne preparaty takie jak syropy robione z szyszek i pędów sosny, syropy z buraka, soki z czarnego bzu,malin, miód.

   Usuń
 4. Witam,

  Jestem tutaj pierwszy raz, ponieważ Twój blog został polecony mi przez znajomą osobę, aczkolwiek mój związek z tematami energii i "całą resztą" mówiąc ogólnie :) trwa już dosyć długo. Nauczyłem się jednego, że wymiana energii pomiędzy ludźmi powinna zachodzić w obie strony, a pieniądze są najprostszym mechanizmem, żeby móc komuś za coś podziękować (w końcu to pewien rodzaj naszej energii - pracy). Jak komuś zrobisz coś za darmo, to jest duża szansa, że tego nie uszanuje, albo jeszcze gorzej, nauczysz tą osobę żebrać. Z drugiej strony ludzie często chcą w jakiś sposób podziękować za coś, co się dla nich zrobiło, więc nie dając im takiej szansy, też się ich krzywdzi, ponieważ uważają, że to, co chcą dać, dla drugiej osoby uznawane jest za gorsze i/lub nie potrzebne. Dlatego w mojej opini, wprowadzenie opłat jest czymś całkowicie normalnym, przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza, a wiadomo, że każdy swój czas szanuje i ceni. Podziwiam, że mając rodzinę na utrzymaniu, dwa lata dałeś radę pomagać za darmo, aczkolwiek, jak napisałem wyżej, nie każdy musiał doceniać tą pomoc, ponieważ była darmowa :). Wiadomo, że jak się na coś samemu zapracuje, to wtedy bardziej szanujemy, to, co otrzymaliśmy - takie moje luźne spostrzeżenie odnośnie tego tematu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam Jezus Chrystus nie przebywa w strefie astralnej to jakieś kpiny,w astralu mieszkają największe szumowiny duchowe jest to szara strefa gdzie dochodzi do podczepień,przebywają tam demony i złe byty już wstrefie mentalnej jest przejrzyściej a do żródła gdzie jest Jezus jeszcze daleka droga.Kłaniają Ci się podstawy ezoteryki anajlepie poczytaj sobie Pismo Swięte tam jest wszystko opisane.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak to jest że ludzie wiedzą bardziej gdzie przebywa Jezus ? czy to nie napuszone ego i pycha ? On może być wszędzie i na pewno nie będzie bał się świata który ezoterycy nazwali astralem a który ja nazywam duchowym ,światem obok nas a raczej połączonego z naszym i jak to jest że uznano księgę której on nie napisał jako świętą ? przecież miał czas i gdyby chciał napisać książkę to by to zrobił ,Wiedza o świecie astralnym jest na tym blogu ,zamiast siedzieć w starej fałszywej wiedzy propnuje poszukac odpowiedzi lub zajrzeć do astrala ,jest dokłądnie posprzątany i kazdy otrzymuje dokładnie od niego to co sam do niego wnosi ,dlatego tak dużo ludzi mówi o plugastwie jakie w nim jest ale skoro sami wchodzili do niego z poziomu chciejstwa ,pazerności ,wyjątkowości ,pychy to czego się spodziewali i jakie istoty spotkali na swojej drodze? otrzymujemy i spotykamy dokładnie to co siejemy przyjacielu i jeżeli chcesz uczyć czymś co nie pochodzi od nauczyciela to zacznij szukać odpowiedzi w sobie a nie u innych.

   Usuń
  2. A to dobre sobie, a od kiedy to biblia (dla niektórych "święta") jest wyznacznikiem prawdy? A czemu nie koran, kabała czy też księga uranti?
   Ja po 1,5 roku czytania bibli doszedłem do wniosku, że robi ona papkę z mózgu! To tylko chory kolejny program do wiecznego poruszania się w kole reinkarnacji i służenia "czarnej mafii jezuitów".

   Usuń
 6. co powiesz na Fundację Mehran Keshe i jego plazmową energię? Czy on jest postacią pozytywną? Czy jest człowiekiem? Czy ma też przekazy od obcych? Jakich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam po czynach ich poznacie ,a czas pokaże dokładnie komu służą ,wszytko jest po to abyśmy nauczyli sie odróżniać prawde od kłamstw dlatego dane nam jest wszytko po to aby uruchomić własne serca .pozdrawiam

   Usuń
  2. Potrzebuję pomocy. Nie potrafię uwolnić się z kręgu przemocy i zła. Myślę wyłącznie o negatywnych aspektach mojego życia. Napiszę wprost: byłam bita i poniżana przez ojca. Bardzo. Nie potrafię tego zapomnieć. Wyszłam za mąż za człowieka, który 3 dni przed datą ślubu pobił mnie. I robił to nadal. Urodziło się nam dziecko i on się zmienił, ale ja też. Stałam się nerwowa, agresywna, małostkowa, zazdrosna i zawzięta. Bywają dni, że całymi dniami płaczę. Moje małżeństwo to ruina, nie czuję do męża noc prócz przywiązania. Mam żal do ojca że mnie bił do matki że na to pozwala, obwiniam ich za to, że zmarnowałam sobie życie. Rok temu zaszłam w ciążę i zrobiłam najstraszniejszą i najochydniejszą rzecz jaką można zrobić, zabiłam swoje nienarodzone dziecko. Od tamtej pory mam koszmary, nie potrafię zajmować się moim dzieckiem, mój związek jest jeszcze gorszy niż był, a ja nie mam w sercu już chyba nic dobrego. Potrafię wzruszac i cierpieć przez psa ze schroniska, a przecież zabiłam własne dziecko. Nie wiem co mam zrobić, żeby wyjść z tego mroku, nie wiem czy jest jakaś szansa, by żyć wreszcie spokojem i radością, być dobrą matką. Oddaliłam się od Boga, zwatpilam w Jego istnienie i dopiero, gdy popełniłam mój największy grzech zrozumiałam, że on istnieje, a za to co zrobiłam czeka mnie piekło. Wiem, że tego nie uniknę, ale chciałabym być choc reszta mojego życia mogła być wypełniona światłem. Czy będzie mi Pan w stanie pomóc? Czy istnieje dla mnie nadzieja? Pytam ponieważ te 20 zł to niestety nie jest dla mnie mała kwota, a potrzebuję pomocy i chcę być pewna, że ją otrzymam . Myślałam o spowiedzi, ale mam złe doświadczenia ze spowiednikami. Bardzo proszę o odpowiedź.

   Usuń
  3. witam oczekujesz że ktoś posprząta za ciebie twoje wybory ,że uwolni cie od twojego mężą i przeszłości ,ale skoro wiesz gdzie lezy przyczyna twoich problemów to po co ci ja jestem potrzebny ? po co ktokolwiek ? przeciez my diagnozujemy problem i gdy jest on z poziomu duchowego to go usuwamy ,kiedy jest konsekwencją swoich decyzji i dana osoba doskonale wie kto ją krzywdzi to po porstu mówimy zmień coś w swoim życiu .Po to masz nowy dzień i po to widzisz że stałaś się ofiarą że należy to zmienić i wziąść się za siebie i swoje życie .Nikt z nas nie ma czarodziejskiej różdżki i nie jest bogiem aby w sekundę zmieniać życie innych ludzi ,jeżeli tego oczekujesz to nie wydawaj pieniędzy tylko poszukaj miejsca gdzie będziesz wolna i szczęśliwa ,znajdź odpowiedź na pytanie co da ci szczęście a potem zacznij to realizować.Ja pomagam osobom które nie widza swojego problemu ,które mają założone blokady lub podczepienia które utrudniają im życie ,ale zawsze po uwolnieniu to oni sami decydują o swoim dalszym losie i bez zmiany życia znów będą w tym samym miejscu ,Ty opisałas dokładnie to co przezyłaś i skoro wiesz gdzie lezy porblem to teraz miej odwage i siłe zmienić wszytko w swoim życiu aby być szczęsliwą .przeszłości nie zmienisz ,możesz ja zaakceptować i kiedy pozwolisz aby przyszłość nagrodziła cię za twoją zmiane i determinację to z czasem wybaczysz wszystkim i sobie że poszłaś tą stroną mimo że otrzymałaś ostrzeżenie przed ślubem .Nie kwota pieniędzy określa moją pomoc bo jak wycenisz szczęście i uwolnienie np od klątwy ? to nie ma ceny ale dzięki tak małym kwotom ja mogę prowadzić bloga ,pomagać ludziom i żyć .Jeżeli myślisz że zapłacisz komuś więcej i to daje lepszą usługę to skoro do tej pory tak nie działało tzn że tak nie jest i przyszła lekcja kiedy nie zapłacisz nic a otrzymasz pomoc i gdy faktycznie będziesz chciała sobie pomóc po przeczytaniu tej odpowiedzi pójdziesz do lustra spojrzysz w nie i powiesz do siebie :JESTEM PIĘKNĄ I SILNĄ ISTOTĄ KTÓRA ZASŁUGUJE NA TO ABY BYĆ SZCZĘŚLIWA DLATEGO OD TERAZ MOJA DROGA BĘDZIE ZMIERZAŁA TYLKO W TYM KIERUNKU . a potem uwolnij sie od tego co cię spala ,powiedz uczciwie że chcesz być wolna i zacząć od nowa a na koniec podziekuj Bogu za informację ,swojej duszy za to że cie skeirowała po informację ,sobie za to że zaczniesz zmieniać swoje życie i do roboty .Tylko tak można coś zmienić w życiu .jezeli chcesz zmiany a na starcie mówisz że to nie mozliwe to ciagle będziesz w tym samym miejscu .Więc nie mów że chcesz coś zmienić i nie płacz tylko zacznij to robić a z pomocą Boską i Błogosławieństwem Bożym uda ci się być szczęśliwą .Widziałem wiele takich "przypadków " i gdy przychodziła wiara ,chęć pracy to podawana była też ręka z Góry która dokładnie prowadziła w miejsce nowego startu.wierze ze ci się uda ,pzodrawiam

   Usuń
  4. Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź. Problem w tym, że nie wiem jak zmienić swoje życie, tzn. czy odejść od męża, czy próbować pozbierać to małżeństwo i sprawić by było szczęśliwe, by moje dziecko miało stabilne dzieciństwo i mogło uczyc się od rodziców miłości i szacunku do drugiego człowieka. Modliłam się wiele razy o jakiś znak, wskazówkę, ale nadal jestem zagubiona jak dziecko we mgle. Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź, to naprawdę wiele dla mnie znaczy, a w przyszłym miesiącu wysupłam kwotę na rozmowę przez komunikator. Serdecznie pozdrawiam.

   Usuń
  5. witam dopóki będzie energia niezdecydowania taka sam będzie przestrzeń ,energia wyboru i konsekwencji daje możliwość pomocy ponieważ jest energia sprawcza ,energia tworzenia i to ta energia tworzy przyszłość ,dlatego gdy powstaje wtedy Góra pomaga ,wolna wola i wybór powoduje że należy wybrać i wtedy zaczynają sie zmiany ,pozdr

   Usuń
 7. Witaj
  namiary na Twój kanał You Tuba dała pewna osoba na FB. Pierwszy filmik , odebrałam negatywnie. Z wieloma rzeczami o których wspominasz, reinkarnację, istoty pozaziemskie tego rodzaju jak wspominasz inaczej widzę . Ale to techniczne sprawy. .Jakbym sie skupiała na modelu auta a nie na korzyściach jakie daje auto. Potrzebowałam takiego silnego przekazu miłości, jaki usłyszałam w Twoich filmach. Poruszył mnie ten przekaz, bardzo, spowodował pewne przebiegunowanie w moich myslach sercu. Oczyścił wiele, O jakiegoś czasu poczułam się zawieszona pomiędzy miłością a nienawiścią, zgubiłam gdzieś dobro, spokój, łagodność. Stało się to już kilka lat temu, spotkałam człowieka i po tym spotkaniu rozwalona z negatywnymi myślami . Niby doszłąm do siebie, do spokoju, ale osatnie wydarzenia znowu mnie rozwaliły. Angażuje się zbyt mocno, otaczają mnie ludzie niezaradni wyssysający energię. Wspominasz o portalach w domach.. Wprowadziłam sie ok 40 lat temu do domu , gdzie meiszkały dwie skłócone rodziny, po latach obie się wyprowdziły wprowadziły sie nowe i... znpowu powtorka z rozrywki. lata trwajaca wojna , Walka ze soba , żeby nei dac się pochlonąc kłótniom i kłotnie :(. Zmarła ta głowna mącicielka, ale .. kiedys mój dom pełny, radosny stał się pustym... wszyscy na wyjazdach i ja tez.. czy mogę prosic o pomoc? rozumiem koszta , i od razu mówie, ze mam dystans i pewne spojrzenie odrzucam . Jestem wierząca, Adwentystka, wiem, ze jedna trzecia Aniołów, zbuntowanych duchów działa tu na Ziemi zwieść, kłamac itp. Inni Aniołowie? Mysle, ze to nimi posługuje się Bóg wspierając odpowiadajęc na modlitwy kierując .. Mój e-mail ewakawa@gmail.com lub gg 48590352 Dziekuję i dobrej nocy, spokojnej .

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj Aron na przekazy od Ciebie na yt, za które dziękuję, odpowiem tak:

  I w pokoju wielkiej ciszy
  w wierzeń mych świetlistej niszy
  swym welonem otulona
  Miłość... jakby skądś znajoma

  z ciszy cudnej pojednania
  z serc radości żeglowania
  szczęście niesie przepływając
  nic nie bierze wszystko dając

  zobaczyłem Ją bo Ona
  we mnie była wyczulona
  na szukania każde drgnienie
  na wolniejsze krwi krążenie

  i... porwała mnie ze Sobą
  błysków huraganem wiodąc
  wybuchając serc słońcami ...
  nic nie było poza Nami

  wypełniła swą osłodą
  stając się mych snów ozdobą
  słowa kwieciem dekorując
  Bycie róż zapachem snując

  była mi oblubienicą
  com ją tylko mógł ze świecą
  dostrzec mej modlitwy światłem
  mnie nie było ja wygasłem

  stałem się iskierką pyłku
  otoczony słońca bielą
  szybowałem tak do schyłku
  gdzie się świata bramy ścielą

  i... wpłynąłem w świat mej duszy
  co to Duszy naszej miejscem
  hałas odszedł moje uszy
  czułem kochającym sercem

  nie istniało nic prócz Ciebie
  właśnie teraz byłem w niebie
  swą Miłością zapatrzony
  Jej tęsknotą napojony

  tą Istnością oniemiały
  cudem szczęścia byłem cały
  nic już nie pragnąłem wtedy
  żadnej biblii żadnej wedy

  w Sobie bycia po kres wieków
  z Tobą we mnie bez pośpiechu
  przebywając bezmiar światów
  żyjąc wszędzie Tchnieniem Słońca
  Tą Miłością tak bez końca

  OdpowiedzUsuń
 9. Na jakiego maila można do Pana napisać bo nie widzę go na stronie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam kontakt ze mną to arondiagnosta@wp.pl

   Usuń
 10. Na jaki adres mail można do Ciebie napisać ? Bo nie jest podany na stronie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam kontakt ze mną to arondiagnosta@wp.pl

   Usuń
 11. Witaj Aronie!

  Jak moge dokładnie sie z Toba skontaktować? Tzn najpierw wpłacam pieniadze te 20 zł i sle zdjecie i opis tego, w co chciałabym bys zrobił wgląd?

  Od dawna słucham Cię z przyjemnoscia. Mój mózg nie jest w stanie do konca zgodzic sie z tym co mówisz, ale wiekszość akceptuje moje serce.
  Chciałabym się z Toba skontaktowac, być może pojechac na Twoje warsztaty, tylko mam ze soba ogromny problem. Staram sie medytowac, wyciszac... tylko nie potrafie wizualizowac. Mam czarną dziurę, nie potrafie zobaczyc, wyswietlic sobie niczego... bardziej widze to na zasadzie wyobrazania ze widze, nawet kolory. Choc czasem nie skupiajac sie na tym w ogóle gdy zamkne oczy obrazy przychodza same, lub kolory. Był moment, kiedy widziałam spontanicznie duzo fioletu, potem okres, gdzie widziałam sporo niebieskiego - turkusowy i bardziej granatowy, czasem zieleń...
  Zastanawiam sie, czy czasem cos mnie nie poblokowało. Miotam sie troche w zyciu, staram sie sama pootwierac, ale chyba srednio daje radę.
  Poproszę o odpowiedz. Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam kontakt ze mną to arondiagnosta@wp.pl

   Usuń
 12. Mam jeszcze pytanie... od jakiegos czasu ogladam też Paulinę Moskalik.
  Twoja wizja podwójnej ziemi jest taka... że "oni" chca przenieść z nami ziemię do innego wymiaru, natomiast Pauliny, że jest alternatywna Ziemia, do której będa przenoszoni ludzie nadajacy sie do 5 D gestosci.
  Nie ukrywam, troche mnie to zdezorientowało.
  Staram sie wszystko przepuszczac, każde informacje przez "swoje najwyzsze JA", patrzeć jak to ze mna rezonuje, ale czasem idzie sie pogubic w tym gaszczu informacji.
  Zwłaszcza że w świecie uduchowionych, czy jakkolwiek by ten swiat nie nazwać, jest sporo pracowników ciemnosci, którzy wprowadzaja dezinformację. Celowo. Mówia sporo prawdy, a fałsz wpuszczaja bocznymi drzwiami. Wydaje mi się, że w wiekszosci potrafie to rozpoznać, ale im wiecej informacji z zewnatrz, czasem bardziej czuję sie zagubiona...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam to czy tak się stanie zależy od nas ,to jak to sie stanie też zależy od nas ,na razie jest to wyjście które spowoduje że jak ludzie sie nie obudzą każdy z nich zostanie zabrany do danej rzeczywistości ,natomiast plan zła to zupełnie cos innego ,oni chcą pozostac w tej rzeczywistości lub przetransportować ją w strefe mroku .

   Usuń
 13. To co robisz jest Piękne i juz sie nie moge doczekac na kolejne filmy na yt Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj Aronie! Co możesz powiedzieć o NTO i Januszu Zagórski oraz o Porozmawiajmytv i jego prowadzącym Aleksandrze Berdowiczu? Który z nich jest bardziej wiarygodny lub który z nich mataczy? Czy oni robią dobrą robotę??? Zagórski ma coraz mniej pokory, sam gada aby gadać, przerywa mówiącemu czesto i nieraz w niewygodnych dla niego momentach.... Co o tym myślisz???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj moje komentarze widnieją u Aleksa po jego monologu o nwo iluminatach ,jakiś miesiąc temu ,oni sa jak tablica informacyjna ,nie odróżnaiją prawdy od kłamstwa bo karmią się każdą sensacją -rewelacją dlatego wyświetlają wszytko u siebie za to dają wam możliwość posegregowania tych wiadomości i nauczenia sie jak odróżnić prawde od kłamstwa .Więc jeżeli ucza ludzi tzn ze wykonują dobrą pracę ,natomiast to wy sami musicie nauczyc się czytać drogi innych ludzi bez oceniania ,osądzania tylko szukać w nich pozytywów. Ich style są różne ale w Ntv goszczą ludzie od światła jak Roman Nacht i wiedźmy które kłamią i karmią się enenrgią ludzi ,natomiast jeżeli mamy czas zmian o których oni mówią to podstawowe pytanie brzmi :CO LUDZIOM PRZEKAZYWAĆ W CZASIE TYCH ZMIAN ABY IM POMÓC JE ZROZUMIEĆ ? i jeżeli to są jakieś bajki o ufo to nic dziwnego że oglądalność spada i ludzie tracą zaufanie , jeżeli sami uwierzą w te zmiany wtedy zaczną podawać prawdę cały czas i odseparują magów ,wiedźmy ,fałszywe guru ,autorytety od ludzi którzy faktycznie idą drogą prawdy i skupią się na tej prawdzie .Ja oglądam ich tylko wtedy kiedy widze że goszczą prawdę a nie rewelacje i bajki .

   Usuń
 15. Bardzo dziekuje za przekazy Aron.Sa dopelnieniem tak bardzo mi potrzebnym w tej chwili. To piekne co robisz. Pozdrawiam z serca ,Tomek.

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam, chciałabym zrobić przelew, ale nie wiem jaką nazwę odbiorcy wpisać? Bardzo proszę o odpowiedź, zależy mi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam wystarczy wpisać aron jasnowidz ,banki i tak przesyłają po numerze konta

   Usuń
 17. Dziękuję Ci Aronie za to, że jesteś i dajesz tyle dobra. Szczęściem jest wielkim, że świadomość Cię przysłała w tych czasach. Bodź błogosławiona duszo, gdyż to co robisz dla Ludzi na Ziemi, jest szansą zmian dla tej planety.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dziękuję Ci Aronie, za wszystko co robisz. Dziękuję Ci, że postanowiłaś duszo inkarnować w tych czasach i nieść światło zrozumienia dla Ludzi na tej planecie. Niech światłość będzie z tobą. Vita

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj Aronie czy wiesz co moga oznaczc kolory ktore widac po zamknieciu oczu przy relaksacji lub wchodzeniu w medytacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jezeli kolory tęczy to dobrze ,po prostu zaczynacie odpoczywać w tych energiach

   Usuń
 20. Witam serdecznie Aronie wysłuchałam wszystkie Twoje przekazy i wiem bo mi dusza powiedziwla żebym tego wysluchala i wieże w to wszystko ,,bo nie przypadkowo weszłam na Twój blog cos mnie wprowadziło ,I jestem pod wrażeniem ,,Ponieważ wizja doznałam tyle rożnych przekazów w swoim życiu ale nigdy ich nie rozumiałam ,,Od wielu lat mam jakieś dziwne przeczuwanie,, wizje nawet kilku energoterapeutów potwierdziło że mam dobre wibracje energetyczne ,ale coś innego się dzieje w moim życiu ,,Często doznaje różnych przeczuć że coś ma się wydarzyć i często tak bywało , ale tez mam na sobie rożne podczepienia innych istot ,lub czegoś innego co wysysa ze mnie energię ,,i nie wiem dlaczego tak się dzieje nie mogę z tym sobie poradzić ,jak by ktoś mna manipulował i założył na głowie jakiś kask bym miała ograniczone myślenie i to dobrze czuję..to jest dla mnie trudne do zwalczenia chociaż zrobiłam duże postępy , bo rozpoczęłam walke ze samą sobą ,,i potrzebuje fachowej rady ,pomocy ..jak pozbyć się tego co mna manipuluje,,weszłam na droge duchowieństwa i poznawania prawdy ,,co dzieje się w około nas ,,i dobrze czuje że cos zlego się wydarzy tylko nikt tego nie słucha ,,,I jest jakaś siła wyższa ze chce nas zastraszyć ,,Lecz ja się nie lękam , i wiem ze wspólnymi silami możemy pokonać zło ,Ale energie musza się równioważyć ,, czy tak do końca pokonamy to coś.....Czy uzyskam odpowiedz tu ,,czy ma meila..proszę o odpowiedz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam jak wiesz diagnozy indywidualne oparte są na podstawie waszych zdjęc i tam widac blokady ,rozwój itd ,dlatego aby odpowiedzieć dokładnie potrzebuje zdjęcia ,zobaczymy co tak naprawde stoi przy tobie i skad to sie bierze ,pozdr

   Usuń
 21. BARDZO INTERESUJACE MA PAN FILMY NA YOUTUBE I OGLADAM JE Z MAXYMALNA UWAGA DOPOKI NIE DOSZEDLEM DO TEGO ZE WKLEILEM ADRES DO PANA STRONY I WPADLEM NA CENNIKI KWOTY,PIENIAZKI,PLATNE Z GORY ITD.NIE CHCE TUTAJ NIKOGO OBRAZAC I NIECHCE BYC ZLE ZROZUMIANY ALE DLA MNIE TAKA TEMATYKA I WIADOMOSCI NIE MAJA SWOICH CENNIKOW.
  MOZE SIE MYLE BO KWOTY NIE SA DUZE ALE TO POPROSTU MOZE CZASY W JAKICH ZYJEMY NAUCZYLY MNIE ZE WSZYSCY ZARABIAJA NA CZYM POPADNIE A OSTATNIO NAWET I NA DUCHOWOSCI.NIE OSKARZAM NIKOGO ALE PAMIETAM PEWNE STWIERDZENIE NA WYKLADACH MISTYCYZMU NA KTORYCH UCZESTNICZYLEM PRZEZ JAKIS CZAS ZE MISTRZOWIE DUCHOWI ORAZ INNE OSOBY KTORE ZDECYDOWALY SIE POMOC LUB SLUZYC INNYM LUDZIOM PORADA CZY ITD POWINNI SAMI PRACOWAC I UTRZYMYWAC SIE Z PRACY WLASNYCH RAK .SKORO PANU ZOSTALY DANE TE ROZNE MOZLIWOSCI TO UWAZA PAN ZE POWINIEN JE PAN OBRACAC W FORME ZARABIANIA I CZY ISTOTY KTORE Z PANEM WSPOLPRACUJA AKCEPTUJA TEN CENNIK?
  PROSZE MI NIE BRAC ZA ZLE TEJ UWAGI ALE MUSIALEM O TYM NAPISAC I MOZE PAN BY MI POMOGL W ZROZUMIENIU TEG
  DZIEKUJE
  RAFAL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skoro akceptują to że muszę jeść ,spać ,pić ,płacić opłaty za internet i utrzymać rodzinę to akceptują również wszystko co pozwoli mi pracować i przekazywać ludziom to o co proszą ,szkoda że ludzie nie akceptują podstawowych spraw mimo że sami muszą kupić jedzenia aby nie umrzeć z głodu .Każdy mistrz czy uduchowiony sam wybiera swoją drogę i jeżeli ktoś pomaga za darmo tzn że ktoś musi za niego kupić jedzenie ,musi opłacić rachunki lub że czas jakim dzieli się z innymi swoją wiedzą pozwala mu pracować na opłaty .mój czas pomagania ludziom to cały dzień 7 dni w tygodniu ,istoty doskonale o tym wiedzą i skoro 2 lata ktoś inny utrzymywał mnie abym mógł pomagać za darmo to przyszedł czas kiedy zmieniono decyzję i jeżeli komuś wydaję się że robię coś wbrew sobie i Górze to znak że ma problem ze zrozumieniem że świat materii i ducha jest ze sobą w idealnej harmonii i należy tylko zachować tą harmonie a ponieważ moi opiekunowie dokładnie patrzą mi na ręce dlatego łatwiej mi podejmować decyzję

   Usuń
  2. to jest takie stare przekonanie.
   Ludzie tacy jak jasnowidzowie też pracują - oddają swoją energie i czas. Energia musi płynąc - dajesz -bierz, bierzesz - daj.
   ceny jak dla mnie są niskie.

   Usuń
  3. Ja tutaj Arona bede bronila bo ta kwota jest bardzo mala wrecz symboliczna a to jednak jego czas i praca i jesc musi tak jak napisal... i nie bierze gigantycznych kwot...

   Usuń
 22. Co sądzisz o Eckharcie Tolle ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. światło i wiedza ,kierunek dla wielu z ludzi .

   Usuń
 23. Lubicie Cocorosie bo ja właśnie słucham. Ale zaraz idę spać to posłucham jeszcze Soft Machine...też lubię.

  OdpowiedzUsuń
 24. jestem dzieckiem Indygo ma 39 lat byłem wychowany w patologicznej rodzinie moje dzieciństwo wyglądało bardzo podobnie jak to omawiałeś,sam zszedłem na złą drogę alkohol,narkotyki,rozboje,w zeszłym roku w Sylwestra po wypiciu 2 litrów alkoholu w ułamku sekundy wytrzeźwiałem całe moje życie przeszło mi przed oczyma,od tamtej pory nie piję,medytuję pracuje nad sobą wczoraj podczas medytacji w modlitwie miałem wizje że jezus mnie trzyma na rękach że jestem małym dzieckiem że dał mi łóżeczko i mam wszystko zapewnione po jakiejś przerwie kilku godzin wszedłem z powrotem w medytacje tym razem szedłem z Jezusem przez cmentarz,ciemne domy w końcu mnie zostawił bym sam przeszedł przez ciemność czułem jak mi mówił że to już było że on jest przy mnie że nic mi się nie stanie,pamiętam że wyczułem coś jak by kotarę zrobiłem w niej dziurę palcem i rozdarłem znalazłem się na łożu śmierci jako stara kobieta miałem czarne długie palce cofnąłem się wstecz i widziałem siebie jako młodszą tą samą kobietę która była wróżką zielarką była znienawidzona przez wszystkich dzieci rzucały we mnie kamieniami ,później znalazłem się jakby w średniowieczu byłem poborcą podatkowym który bogacił się na ludzkiej krzywdzie i było pokazane mi dzieciństwo tego poborcy że bawił się złotem,następnie byłem młodą kobietą miałem na sobie kremową suknie na dole była brudna z błota i z krwi siedziałem na koniu w lesie płakałem strasznie byłem zrozpaczony miałem przygotowaną linę by się powiesić,po chwili pokazała mi się scena jak biskup czy ksiądz ale była to osoba religijna namawiał mnie na współżycie miałem silne uczucie że mogłem się oprzeć i wiedziałem że to co się tam stanie będzie dla mnie złe ale jednak zastałem jakby wykorzystany wbrew mojej woli to mnie doprowadziło do samobójstwa,później była scena że że jestem dzieckiem w świecie gdzie wszyscy są dziećmi bez emocji uczuć wszyscy poruszali się w powietrzu widziałem też coś na zasadzie tuneli ze szkła gdzie w ten sposób wszyscy się poruszali wiedziałem że tam byłem bardzo długo setki lat czekałem na swoją kolej,proszę Cię Aron czy mógłbyś lub byłbyś w stanie mi to jakoś z interpretować czy to były wspomnienia z poprzednich wcieleń czy też może jakieś przesłanie dodam też że to była moja druga podróż poza świadomość więc nie potrafię się w tym odnaleźć z góry dziękuję Daniel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam dokladnie tak jak czujesz ,była to pdoróż przez śwaidomości i pokazanie ci że zawsze masz wybór i że zawsze ONi są przy nas i gdy opowiemy sie naprawdę wtedy ta droga się skończy ,piekny sen i wiele razy teraz ludzie opisują mi wlaśnie takie sny ,Jak powiedziano zostanie ludziom pokazane ich zycie a oni sami zdecydują czy chcą wolności czy niewolnictwa .

   Usuń
 25. Witaj Aronie, czy do diagnozy potrzebujesz jak najświeższego zdjęcia (najlepiej zrobionego od razu przed wysłaniem prośby o diagnozę)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wystarczy selfi i im bardziej aktualne tym lepiej.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. :-)

   Usuń
 26. witam zdaje się że nie jestem sam ze swoimi problemami, czytając niektóre wcześniejsze komentarze poczułem jakby ktoś mnie odkrył i o mnie pisał. Proszę żebyś podał Aronie jakie to mam być zdjęcie sama twarz ??? oczywiście aktualne ma się wiedzieć. Pozdrawiam Janusz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wystarczy selfi ,moze byc twarz moze byc sylwetka .

   Usuń
 27. inny-danutakotulska17 grudnia 2015 16:50

  "Bóg Cie kocha" - to jakbym słyszała już gdzieś. Gdzie ? Odp.w kościółku.Ważne jest co Ja, Ty, My czujemy. Czy kochamy??????? Co czuje nasze serce *******

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co zełgo jest w tym że otrzymujesz prawde w kosciele? czy nie słyszalaś w kościele słów CO SIEJESZ TO ZBIERASZ? WIDZISZ DRZAZGE W OKU BRATA SWEGO A BELKI W SOWIM NIE DOSTRZEGASZ? i wiele innych prawd wg których ludzie nie potrafią żyć ? informacje są wszędzie tak jak prawda ,to w jaką się ubierzesz wyznacza twoją drogę .mądry uczeń nie zamyka się na żadną wiedzę i czerpie informacje z każdego źródła bo umie sercem odnaleźć prawdę tam gdzie inni ją negują czy wyśmiewają .Dlatego nie neguje tego co głosi kościół ale jak to robi ,widzisz różnice? .

   Usuń
 28. Od połowy 2011 roku słyszę w mojej głowie ludzkie rozmowy, ich myśli, czasem nastroje, ich lęki, radości, smutki. Czy ty Aronie uważasz to za dar, czy chorobę. Długo testowałam to co "słyszałam" nie ma jednak wątpliwości, że to co słyszę to rozmowy wieloreinkarnacyjne, wiele pobytów tutaj na planecie, te same problemy, różne odczucia i zachowania tych samych dusz.Można od tego zwariować, to jak radio włączone od momentu kiedy się budzę, aż do chwili kiedy nie zasnę. Ignoruję to dla kondycji psychicznej czasem całkowicie, ale moja głowa jest jak radar, myślę o kimś, lub ktoś o mnie i to mnie dostraja na odbiór.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj każdy potencjał czy "dar" jak mawiają ludzie można opanowac ,nauczyc się ,odrzucić ,to kwestia odpowiednich polecen ,odpowiedniego wysieczenia ciała ,nauki ,wiele osób otwiera teraz potencjały tylko że trzeba jeszcze nad nimi zapanować lub zwyczajnie je odrzucić ,ja mogę opowiedzieć tylko ze swojej perspektywy że "dar "medium czyli widzenia zmarłych odrzuciłem ,powiedziałem zę nie chce tego ,że nie che byc medium ,że chciałbym widzieć tylko i wyłącznie w przypadku kiedy jest to niezbedne aby uwolnić daną istotę i tak sie dzieje ,wdize zjawy ,dusze zamrłych które przeszkadzają zyc innym i tylko w medytacji lub przy zamknietych oczach aby nie widziec tego co za oknem kolo nas i często co nie szanuje nas zwłaszcza jak umarło w dogmacie i chce powrócic na ziemie ,Ale to odbyło sie w medytacji moja dusza powiedziala że moge widziec wiecej i powiedział co ,odrzekłem ten dar jest raczej jak udręka dlatego proszę aby był w formie takiej jak opisalem wyzej i tak sie stało .To kwestia nas samych i tego czy chcemy czy nie żyć z tym ,do tego wiem że modlitwa zamka też te "dary"bo wiele razy zgłaszaly sie dzieci które mają je otwarte i modlitwą zamykały to co widziały ,więc sposobów jest wiele a jezeli chcesz go uzywac to czas zacząc nauke ,pzodr

   Usuń
  2. Drogi Aronie w moich odczuciach naziemnych jest tak iż ziemia unosi się do góry pod wpływem zmniejszania ciężaru ziemi. Chodzi głównie o wydobywanie złóż z ziemi. Rudy żelaza zmniejszają przepływ energii z tarcia między planetarnego z naszego układu słonecznego do jądra ziemi, wydobywanie węgla i spalanie jego nieodwracalnie niszczy naszą naturalną prawidłową równowagę by siła odśrodkowa nas nie … wiadoma sprawa o co chodzi. To że ludzie w tej chwili uciekają poprzez świadomość to jest nasz dar do pokazania że jest coś nie tak. Moją wizją rozszczepu się ziemi jest takie:
   był Eden Bóg wygnał za karę Adama i Ewę z Raju za zjedzenie jabłka z zakazanego drzewa.
   Ok. to jest tak jak słońce jest rozszczepione na dwa, ma prawą i lewą stronę. W tej chwili czeka Naszą Zimie. Na prawą i lewą stronę ziemi czyli na dobrą i złą. Po środku ma być dobra i w takim trójkącie mamy dążyć powrotem do Raju. Ale jest jeszcze jedna sprawa. Gdy ziemia się rozpołowi dobra część pójdzie do nieba do boga druga pójdzie do piekła , a nasza ziemia zapłonie i utworzy się gdzieś w innym wymiarze nowy układ słoneczny. Jest możliwość odbicia całego Kozmosu i Ziemia ma zadziałać jak trampolina. Ogólnie to jest tak że jest ileś tam planet w jednej galaktyce i każda planeta według schematu rozpoczyna pierwszy po kolei idąc i siebie niszczą my jesteśmy jako ostatni i albo odbijemy i zadziałamy wspólnymi siłami jak trampolina. Albo powtórzymy kolejny raz od powstania Adama i Ewy zatoczy kolejny krąg trochę niżej jak spirala. Mam nadzieję że z pomocą Naszego Kochanego Jedynego Boga הי i z pomocą Naszych Wszystkich braci i siostrami z Kozmosu uda się Nam powstrzymać konflikty między ludzkie, religijne i wspólnymi siłami zadbamy o Naszą Kochaną Wspaniałą Matkę Ziemię i cały jej Eko system tworząc samochody na wiatr i energie odnawialne i wszystki nasze dobra z tego co już jest wydobyte z ziemi nie wydobywając już niczego Więcej to nasz (-). Na razie to tak wygląda z mojego punktu widzenia.

   Usuń
  3. Mam nadzieję że z pomocą Naszego Kochanego Jedynego Boga הי i z pomocą Naszych Wszystkich braci i siostrami z Kozmosu uda się Nam powstrzymać konflikty między ludzkie, religijne i wspólnymi siłami zadbamy o Naszą Kochaną Wspaniałą Matkę Ziemię i cały jej Eko system tworząc samochody na wiatr i energie odnawialne i wszystki nasze dobra z tego co już jest wydobyte z ziemi nie wydobywając już niczego Więcej to nasz (-). Na razie to tak wygląda z mojego punktu widzenia.witaj i niech twoje życzenia staną się ciałem :) tez w to wierze i wiem ze mamy sile aby zatrzymac rozdwajanie ,pozdr

   Usuń
 29. niech twoje życzenia staną się ciałem  Niech Zamieszka między Nami Aronie 
  http://www.dekalog.pl/ to proszę przeczytaj
  https://www.youtube.com/watch?v=64QKHBTBmGc
  https://www.youtube.com/watch?v=ZZ2EKSjb82o
  https://www.youtube.com/watch?v=NJJ6jF8Huzs
  https://www.youtube.com/watch?v=AD8_OmvPpxQ
  https://www.youtube.com/watch?v=mPvrPbIPnYs
  Obejrzyj te filmiki  Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę z całego Swojego Serca 

  OdpowiedzUsuń
 30. Rozumie to tak: "Aron" zaczyna medytować czyli wpada w trans wymuszony w którym jego duch "wychodzi z ciała" gdzie czekają już na Niego Demony podające się oczywiście za świetlistych synów Boga :) No chyba że "Aron" jest duchem wyższym w cielonym tu na tej planecie "upadłych" który tu przyszedł (został wcielony) by nas bronić :)To jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj zapytaj własnego serca tam znajdziesz odpowiedź i zyj tak abyś nie musiał zadawać takich pytań i od razu potrafił odróżnić ludzi od światła od ludzi z mroku .po czynach ich poznacie -te słowa wyznaczają droge moją i twoją oraz nas wszystkich więc obserwuj czyny jeżeli nie umiesz czytać sercem przekazów i masz dylemat w rozumie .a medytacje to nie trans przyjacielu ,odśwież wiedzę w rozumie wtedy już nie będziesz zadawał tych pytań a odpowiedź jest prosta PO CO MOI OPIEKUNOWIE 2 LATA TEMU OSTRZEGLI NAS O CZASACH OSTATECZNYCH I TERAZ PODPOWIADAJĄ NAM O RUCHACH ZŁA I PROSZĄ O POWRÓT DO CZYSTEJ WIARY ? gdyby byli od zła nie mówili by o powrocie do Boga i nie ostrzegali by was ale siali nienawiść ,zawiść ,zazdrość ,energie która im służy ,nie pomagali by ludziom uwalniać sie od demonów ,bytów ,podczepień no ale to za trudne kiedy się nie wierzy w dobro i nie potrafi go rozróżnić ,szkoda że tak wielu z was nie potrafi rozpoznać światła ,jak Powiedział Jezus: nosicie mnie na szyi ale nie macie mnie w sercu i to jest smutne patrząc ile ludzi nie rozumie języka duszy , a bronić będziecie się sami ,kazdy tym co ma w sercu ,zyj tak aby tam gościło światło a twoje sumienie ciągle się do ciebie uśmiechało i dziękowało

   Usuń
 31. Czyli uważasz że żyjemy w czasach ostatecznych - że tu teraz dokona się tzw. koniec świata ziemskiego dla gatunku ludzkiego - to oczyszczenie nadejdzie w naszym ziemskim obecnym wcieleniu? Tak? Bo jak nie teraz (w tym wcieleniu) to kto nas "szczuje" dla naszego dobra jednych na drugich i wymusza opowiedzenie się po stronie Boga - Aniołowie czy Demony? Czy więc Bogu zależałoby byśmy ruszyli na siebie (jedni na drugich) by w imię Boga się wzajemnie mordować? Czy Bogu zależy Twoim zdaniem na obronieniu się Polaków np. przed wyznawcami islamu których bodaj Ty nazywasz wilkami (wcieleniami prymitywnymi którzy przybrali ludzką formę dla karmy) w ludzkiej skórze? Bogu zależy byśmy wygrali (zabijali naszych braci), odepchnęli ich od naszych granic? Bogu na tym zależy? A jak rozpoznajesz byt zły od dobrego? Światło od ciemności? Wiesz że jak Lucyfer zechce się Ci pokazać jako syn jasności w złotych promieniach wokół to tak się Ci objawi :) Uważasz że ludzka dusza jest wstanie rozpoznać Lucyfera (byt doskonalszy od ludzkiego) który przychodzi niczym "książe miłosierdzia" i tak chce być odbierany przez rozmówce?
  Co do twoich wypowiedzi - nic nie odbiega od naszego kanonu doskonałości tylko, że czasami mówiąc od siebie jesteś "zbrukany" naszą Ziemską mentalnością :) Np. Putin obrońcą Boga na Ziemi :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Kochany Aronie, dziękuję ci za wszystkie twoje przekazy ,zawsze jak na zamówienie mojej duszy,udzielasz mi odpowiedzi.Twój ostatni przekaz ,w którym mówisz o dzieciach nowego wieku,pomógł mi wszystko zrozumieć.9 lat temu zmarł mój 3 letni synek,ja mieszkam w UK od 7 lat,wyjechałam z Polski 2 lata po śmierci synka.pogodziłam się z tym.W tym roku w pażdzierniku po 4 letniej nieobecności pojechałam do Polski.Poznałam moją 2 letnią bratanicę Lenę,którą pierwszy raz zobaczyłam 24 pażdziernika,cyfra 24 jet dla mnie znakiem,symbolem,mój zmarły Piotruś urodzł ię 24 kwetnia,zmarł 24 sierpnia,leżał w szpitalu na sali 24.tego dnia w momencie poznania małej Lenki,ja jak i mój starszy syn w jednej chwili zrozumieliśmy,że to jest dusza naszego Piotrusia.Fizyczne podobieństwo a także jej póżniejsze zachowanie sprawiło,że nawet mój brat ,sceptyk był totalnie zaskoczony.Mała Lenka nie chciała wracać do domu,nie chciała opuszczać moich kolan i kochających ramion ale zaskoczeniem był fakt,że to samo działo się z moim starszym synem .Michał ma 16 lat,a ten niesamowity kontakt między nimi trwał.Mała Lenka e chciała się z nami rozstać.jest to dziecko bardzo wrażliwe,w jej oczach widać niesamowitą mądrość i miłość.Ja zrozumiałam ,że dusza mojego Piotrusia wcieliła się w Lenkę,zaakceptowałam decyzję jego duszy,cieszę się,że on mi się ujawnił.Ta świadomość jest dla mnie bardzo ważna.Piszę to bo akurat wczoraj dowiedziałam się,że Lenka jest w szpitalu.nagle dotarła do mnie duchowa informacja,że to jest tęsknota tej małej duszy,która pamięta wcześniejsze życie,w którym była moim dzieckiem.zaczęłam wysyłać mentalnie potężne fale miłości.zaczęłam też eksperymentować fantomowo za radą Pani Anny Mikulskiej,wyobraziłam sobie,że Lenka jest ze mną i przytulam ją mocno,zapewniam o mojej miłości,bezpieczeństwie,wyjaśniałam jej,że to była jej decyzja o powrocie do tej konkretnej rodziny,podziękowałam jej,że wybrała rodzinę mojego młodszego brata i że zawsze może na mnie liczyć.Piszę to dlatego ,że te wszystkie odpowiedzi,nadeszły w twoim dzisiejszym przekazie a konkretnie od 39 minuty.Aronie dziękuję ci i dziękuję szefowi,że nam ciebie dał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niesamowita historia !!! Piękne. A swoją drogą Aron jest cudowny.
   Pozdrawiam Was kochani.

   Usuń
 33. Aron jaki to ma sens jeśli blokujesz wszystkie wypowiedzi niezgodne z Twoim sposobem widzenia?! Przecież zawsze jest krytyka która kształtuje prawdę - bo prawda sama się obroni nie?! Zazwyczaj każdy bada nowego "mistrza" poddając w wątpliwość jego kontakty z Bogiem - nie jest tak? Jak Będziesz ograniczał dostęp do wolnej wypowiedzi na swoim forum to znikniesz - a ja akurat byłem pozytywnie zaskoczony że są tacy ludzie jak Ty którzy potrafią się sami skontaktować z (dla mnie Bogiem). Zawsze jest "jakaś krytyka" bo każdy chce dociec sam prawdy którą mu "serwuje" mistrz medytacji!
  I jeszcze jedno - Aron - łatwiejsza forma zalogowania się na Twoim forum - bo nie widzę żadnej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam ja nie porwadze forum ,komentarze w których kots wylewa swoje gorzekie żale ,wyzwiska ,ego itd blokuje ab pokazać mu że nikt nie jest jego niewolnikiem i że musi coś zrobić tak jak on chce ,kiedy komentarz wnosi cos nowego i nie było tego juz wcześniej wtedy go wstawiam ,kiedy jest powielaniem tego samego tematu ,wyzwisk itd to go usuwam ale brakuje mi czasu aby odpowiadać na wszystko ,a co do zniknięcia od 2 lat wielu mi tego życzyła i jakoś to co robię samo sie broni bo prawda się obroni w czasach upadku kłamstwa i oszustwa ,a konstruktywna krytyka pokazuje mi z czyma maja ludzie jeszcze problem ale wyzwiska i szukanie usprawiedliwień aby pozsotac przy swoim programie w głowie nie jest wart publikacji ,wtedy to bardziej uczy bo ego otrzymuje lekcje pokory i często slysze że JAK SMILES NIE WYDRUKOWAĆ MOJEGO KOMETARZA ? BOISZ SIĘ itd ,ale nie rozumie że wlasnie otrzymał lekcje pokory i że to mój blog a nie forum gdzie mozna wszytko opluć a zwłaszcza tego który smie mówić inaczej

   Usuń
 34. Obecnie wielu ludzi choruje, cierpi. Ale to takie czasy, odrabiają swoje lekcje karmy. Za każdym razem gdy pomagam czuję ciężar, i zło zgromadzone wokół takich osób. Trzeba mieć silną energetykę by sobie z tym radzić. Widzę ludzi z potencjałami w aurach zapisanymi, ale ślepymi bo są zaślepieni właśnie przez konsupcjonizm, materializm. Ludzie karmią umysły i ciała zapominając o duszy. skupiają się na rzeczach przyziemnych, które często nie mają większego znaczenia. Inkarnując wybieramy to życie i te wydarzenia nie bez powodu. Cieszę się, że pomagasz. Ludzie się "budzą" szukają. A to dobry znak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Czy pomagasz ludziom? czy widzisz aurę ? szukam kogoś takiego od dawna.

   Usuń
  2. witam tak napisałe i opublikowałem czym sie zajmuje ,nie widze aury lecz całą przestrzeń z podczepieniem klątwami itd ,pzodrawiam

   Usuń
 35. Odp. na Twoją odp. do mnie z dnia Anonimowy 4 stycznia 2016 08:28 : Aron: Ale ja cię nie atakuję tylko "badam" :) No cóż jesteś jakby nie było jedynym człowiekiem który ma kontakt z "szefem" - a to jest chyba jakby nie było ewenement na planecie Ziemia. Powiedz mi Amon jak (zechcesz) czemu inni (tzw. zwykli zjadacze chleba) na tej planecie widzieli obecnie Jezusa jak po katolicku Św. Faustyna?! Bo rozumie że Ty jako Jego kolega widzisz Go jak zwykły "oświecony" byt?! Czemu? ja Go widziałem w astralu inaczej - jako Mistrza - swego Pana?! :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Witaj Aron i wy Poszukiwacze Prawdy oraz Inni☺ OD KILKU LAT BADAM T.Z. DUCHOWOŚĆ ALE NA TWE FILMIKI NAKIEROWAŁO MNIE 3DNI TEMU I DOBRZE ODCZUWAM TWOJE POJMOWANIE,WYRAŻANIE PRZEKONAŃ ORAZ ARGÓMENTACJĘ N.P. ŻE PO OWOCACH ICH POZNAJĄ. JEŚLI CHODZI O ASTRALNY ŚWIAT TO WYPOWIEDZI LUDZI SĄ TAK PRZECIWSTAWNE ŻE MAM WRAŻENIE IŻ SĄ 2 ALBO I WIĘCEJ TYCH PRZESTRZENI O RURZNYCH PRAWCH I ASPEKTACH. OSOBIŚCIE DOŚWIADCZAŁEM SPOTKANIA Z JSTOTAMI KTÓRE ODEBRAŁEM JAKO MARIĘ MATKĘ, JEZUSA, MAGDALENĘ I BYŁO TO W TRAKCIE ZWYKŁEGO ODPOCZYNKU GDY SŁUCHAŁEM MUZYKI RELAKSACYJNEJ. JAKIMŚ NIEZAMIERZONYM SPOSOBEM PRZENIOSŁEM SIĘ UWAGOM W OKOLICE SERCA I ZOBACZYŁEM PRZYJEMNE MIEJSCE W GÓRACH PRZY NIEWIELKIM WODOSPADZIE JAKBY W WYOBRAŹNI ALE REALNIEJSZE I SIEDZIAŁEM TAM SOBIE NA KAMIENIU A PO CHWILI ZAUWAŻYŁEM NA PRZECIW MNIE TE ISTOTY, CHCIAŁEM IM ZACZĄĆ ZADAWAĆ PYTANIA ALE POCZUŁEM ŻE MAM NIEMÓWIĆ TYLKO ODCZUWAĆ I OKAZAŁO SIĘ ŻE WCALE NITRZEBA MOWĄ SIĘ POROZUMIEWAĆ BO ODCZUWANIEM JEST RÓWNIE WYRAŹNA ROZMOWA I PONADTO SZYBSZ BO W JEDNRJ CHWILI POJOŁEM TYLE ŻE SŁÓW BYM MUSIAŁ UŻYĆ WIELU I USŁYSZEĆ JESZCZE WIĘCEJ BY POJĄĆ TO CO POJOŁEM W CHWILĘ. NIEZNAM SIĘ NA TYCH ASTRALACH BO JEŚLI TAM BYWAM TO W SNACH A TO DLAMNIE POPROSTU SNY. BARDZO FAJNIE MI SIĘ CZYTAŁO CO POWYŻEJ A JEDYNIE CZEGO MI TU ZABRAKŁO PRZYJACIELU TO ODPOWIEDŹ NA TE PYTANIA ZWIĄZANE Z LUCYFEREM BO SAM O TYM ROZMYŚLAŁEM I JESTEM CIEKAF TWOJEGO ZDANIA. Miałem jak to mówią moi rozmówcy bogate ŻYCIE W DOŚWIADCZENIA I PRZEŻYŁEM KILKA ŻYĆ W JEDNYM, JEDNAK TRAŁM BYŁO NADTO I WIELE RAZY NA WIELU POZIOMACH RUNOŁEM. OSTATNIO 5LAT TEMU MIĘDZY INNYMI NA ZDROWIU TAK ŻE PO DZIŚ ZBIERAM SIĘ NA SZCZĘŚCIE SKUTECZNIE. PISZĘ TO BO PRZEZ TE 5LAT SZUKAŁEM POMOCY WSZĘDZIE GDZIE TO TYLKO MOGŁEM,A WIĘC TESZ U UZDROWICIELI W TYM DUCHOWYCH I WYDAŁEM NA TO MNUSTWO JAK DLAMNIE PIENIĘDZY. ALE TESZ SPOTKAŁEM NA SWEJ DRODZE LUDZI KTURZY POTRAFILI W JAKIŚ SPOSÓB ZCZYTAĆ ŻE JESTEM WYPOMPOWANY Z PIENIĘDZY I STARALI MI SIĘ POMAGAĆ ZA DARMO. NIEWIEM ILE KOMU ZAWDZIĘCZAM BO SPONTANICZNYCH NATYCHMIASTOWYCH UZDROWIEŃ NIEDOŚWIADCZAŁEM ALE CAŁY PROCES PRZYNIUSŁ PZYTYWNY SKUTEK WIĘC JESTEM WDZIĘCZNY WSZYSTKIM! NATOMIAST 20ZŁ to najniższa suma o jakiej słyszałem od ludzi KTÓRZY MAJĄ TAKIE CZY ZBLIŻONE POJĘCIE I POTENCJAŁY JAK TO NAZYWASZ I ZA TO CI GRATULUJĘ MONDROŚCI ORAZ ROZSONDKU. BO JEŚLI KOGOŚ BĘDZIE STAĆ BY CIĘ OBDAROWAĆ WIĘKSZĄ SUMĄ A DANE MU BĘDZIE PRZYJĄĆ SKUTECZNIE TWOJĄ POMOC TO Z RADOŚCIĄ TO UCZYNI I WIEM TO SAM PO SOBIE, A JEDNOCZEŚNIE NIE BLOKUJESZ TYCH KTÓRYM W TRUDNYM CZSIE ŻYCIA CHCIELI BY SPRUBOWAĆ TAKIEGO SPOSOBU NA UZDROWIENIE I TYM SAMYM ROZWÓJ WEWNĘTRZNY I REZYGNUJĄ BO NIESTAĆ ICH NA TAKI POWIECMY ZABIEG. MAM JESZCZE WIELE DO REGULACJI W SOBIE I WCIĄSZ POTRZEBUJE WIEDZY JAK! WIĘC NAPEWNO SIĘ SKONTAKTUJĘ Z TOBĄ BO UWARZAM ŻE JESTEŚ WŁAŚCIWYM NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU. SŁAWIĘ TOBIE MONDRY CZŁOWIEKU. DANIEL K.

  OdpowiedzUsuń
 37. Zobaczyłem TERAZ PROGRAM,ROZMOWY Z REP.... I TO NAPRAWDE WIESZ! CIĘSZKO W TO UWIERZYĆ ALE TE SAME ODCZUCIA I PODOBNE INFORMACIE OTRZYMYWAŁEM TYLKO INACZEJ�� POWIEM TYLKO ŻE WKOŃCU MNIE KTOŚ KONKRETNIE POZYTYWNIE ZASKOCZYŁ! SZACUNEK BO PRZYKOZACZYŁEŚ! ! ! Daniel Kuryłło

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam. Wielu doradców duchowych, uzdrowicieli, bioenergoterapeutów itd. pobiera ogromne kwoty za sesje. Pamiętam jak ubolewałam swego czasu nad tym, iż nie mam pieniędzy aby skorzystać z ich usług ( i całe szczęście ;) ) Uczyłam się z książek i wszystko weryfikowałam przez doswiadczenie. Czasem odwrotnie,doświadczenia stawiały pytania i uczyłam się integrować świadomość umysłu z świadomością serca. Niestety większość osób traktuje duchowość jak bardzo dobry biznes. Trzeba byc bardzo uważnym aby nie dac sobie zapodać nowych programów itp. Przez wiele lat pracowałam zajmując się bioenergoterapią, egzorcyzmami i temat."pseudo pomagaczy" jest mi znany nie od dziś. ( nie piszę o Aronie, chodź osobiście nie mieliśmy okazji się poznać, ale to co mowi bardzo rezonuje z moim podejściem do życia) Im wyższa nasza świadomość tym bardziej wysublimowane energie sił mroku się potrafią zjawić. Zdecydowanie poczucie wolności (zniesienia naszego wew.niewolnictwa) to pierwszy krok do otworzenia więzienia naszego serca, czucia siebie a przez to czucia świata na zew.Kiedyś usłyszałam piękne zdanie Marka Passo..wolność to obudzenie w sobie wew.monarchy a budowanie anarchii na zew. Teraz jest jeszcze odwrotnie na zew.nam karzą, kontrolują, tlamszą ale tylko dlatego, ze oddajecie im własną siłę, moc. Od jakiegoś czasu nie pracuję finansowo w zawodzie bioenergo. Odeszlam z gabinetu. Zarabiam pieniądze na innych wspaniałych rzeczach:-) nie związanych z bioenergo. A pomagając innym nie biorę pieniędzy. Rozumiem tu podejscie Arona. Kiedyś szamani otrzymywali to co jest im potrzebne do egzystencji w zamian za usługę.I była równowaga. Było to w zgodzie z naturą. Teraz ludzie traktują duchowość ( sesje, warsztaty) jak pigułkę. A prowadzącego jak lekarza, który wszystko za nich załatwi, tylko płać i łykaj tabletkę. Aron, popieram Cię bardzo mocno w działaniu przesyłam ogrom miłości. Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 39. witam :) ten blog został mi polecony przez znajomych. oczywiście postaram się przeczytac jak najwięcej wpisów, ale zanim to zrobię chciałam zapytać czy aby przyłączyc sie do sobotniej medytacji trzeba być zdiagnozowanym, przez Pana Arona? szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co zapytać w takiej diagnozie, czy Pan diagnozuje także przyczyny chorób? czy muszę mieć konkretny problem aby poddać się diagnozie? właściwie to miałabym pytanie o przyczynę mojej dziedzicznej krótkowzroczności i drugie- czy ścieżka życiowa, którą obrałam prowadzi mnie w dobrą stronę , czy też warto byłoby coś zmodyfikować ? z tekstu powyżej nie bardzo wiem gdzie zadać te pytania, jak długo czeka sie na odpowiedź i ogólnie jak te porady wyglądają pozdrawiam A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam nie musza być osobą oczyszczoną aby brać udział w medytacji i modlitwie ,witam diagnozuje przestrzeń ludzi i czasami widze choroby jeżeli to jest mi pokazane a co do diagnozy to sami ludzie sobie wyznaczają czy chcą z niej skorzystać czy nie .natomiast ścieżka duchowa to bycie dobrym człowiekiem i tutaj wasze serca wyznaczą drogę

   Usuń
 40. Witam, proszę wypowiedz się na temat leczenia dźwiękiem mis tybetańskich i Petera Hessa. Powiedź również co sądzisz o reiki i ziołolecznictwie oraz leczeniu dietą kuchni pięciu przemian.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam juz powiedziałem jest wiele dróg na świecie i ponieważ odcięto was od poznania samego siebie ,zaczeto wam mówic co jest dobre a co złe ,powstał chaos w was samych i teraz wielu z was nie potrafi sluchac głosu waszej duszy i nie ptorafi ocenić informacji prawdy itd ,dlatego ja ucze was zawsze tego samego czego sam sie nauczylem ,zaufaj sobie ,czy musze wiedziec wszytko o wszytstkim ? nie ,bo jest mi to nie potrzebne ,czy mam sprawdzić wszystko aby bys szczęswliy ? nie bo wystarczy ze zapytam duszy czy jest nam to ptorzebne i juz wiem że nie ,dlatego pytajcie sie siebie a wtedy te zmiany na ziemi przyspiesza ,dopóki dalej bedziecie słuchac ocen innych ludzi to dalej bedziecie bez wairy w siebie ,ja nie wiem czy misy leczą ,ja czuje sie podczas grania dobrze ,czasmi je właczam czasami mnie drażnia ,ja po porstu robie wszystko w zgodzie z samym soba ,w reiki bawi mnie poziom mistrzów ,wiele z nich poznałem i wielu było pogubionych i sami potrzbowali pomocy ,jednak skoro jest taka droga na ziemi to jedni ją wybirą a inni nie ,antomiast to czy wam sluzy sami pownniscie ocenic ,ja nie korzystalem z tej drogi ,skorzystalem z innej ,nie wiem co to dieta kuchni 5 przemian bo jej nie stosowałem ,wiem co to cozyszczania wg Michala tombaka i to stosuje ,pzodr

   Usuń
 41. Bardzo mnie cieszy, że są tacy ludzie jak pan :)
  ps. Mam małą uwagę co do sposobu w jaki pan pisze (kwestia wizualna): znaki interpunkcyjne (, . : itd) stawiamy od razu za wyrazem, bez spacji. Spacja jest potem. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe tej uwagi, bo nie jest moim celem urażenie kogokolwiek :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 42. Witam Aronie !!! Bardzo cieszę się że mogę podziękować Ci za to co robisz ,od wielu lat interesuję się duchowością , wierzę w Ojca całe dotychczasowe życie moje było rozmową z Nim i Ojcem Pio ,nigdy mnie nie zawiedli , zawsze moja rozmowa była z Nimi jak z przyjaciółmi ,Kocham Ich!! Mój mąż przez 20 lat chorował na trzy nowotwory złośliwe ,w tym czasie urodziła nam się córka z Zespołem Downa wiedziałam że takie dziecko urodzę mimo że żadnych badań w tym kierunku nie miałam ,ale sygnały takie dostawałam ,gdy córka miała 8 mcy pojechaliśmy z nią do bioenergoterapeuty mimo , że wiedziałam ,że wszystko z nią będzie dobrze bo wierzyłam i dowiedziała się że tak będzie ,każdego dnia prosiłam o prawidłowy rozwój córki i męża .córka jest wspaniałą 24 latką ,pisze bezbłędnie ,bardzo dużo czyta i chłodnie wiedzę encyklopedyczną w wszystkich dziedzinach ,komputer to jej okno na świat ,życiowo wielu ludzi zagoni w kozi róg ,tylko z matmą ma kłopoty ,mówi że jej dodatkowy chromosom przylepił się na matmę w mózgu .Mąż zmarł 3,5 roku temu .Zawsze mówił że gdy jestem przy nim to czuję się lepiej i nie tylko On jak ktoś z mojej rodziny zachowuje to zaraz jestem wzywana podobno mam taką energię że zaraz czują się bezpiecznie i zdrowieją ,tak samo mam wokół siebie bardzo dużo ludzi młodych i nie tylko którzy zwierzają mi się ze swoich bolących spraw lub dzielą się dobrymi sprawami . Patrząc na człowieka wiem czy jest dobry,zły, smutny ,potrafię docierać do ludzi z którymi inni sobie nie radzą . Może to jakiś dar myślę , że tak i dziękuję Bogu za to . Ale sama mam problem ze swoim zdrowiem jestem leczona od lat na depresję ale myślę ,że to nie depresja tylko wysysanie przez innych mojej energii. Mam również bóle mięśni , stawów i coraz mniej energii w sobie . Ale nie poddaje się , kocham życie bardzo i proszę Boga żeby stawiał na mojej drodze ludzi potrzebujących i tak mam od zawsze .Wiesz co nie mam też pieniędzy to nie znaczy wcale ale tylko ,żeby skromnie przetrwać ,do niedawna robiłam piękne anioły sprzedawała ale więcej dawałam .Napiszę do Ciebie maila na koniec lutego jak dostanę pieniążki i poproszę ażebyś mnie i moją córkę sprawdził oczyścił i może jak to Ty mówisz ,,Góra Ci podpowie ,,czego oczekuje od nas lub co w ogóle chce Nam przekazać Bóg, może nasze anioły lub duszę !!! Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę !!! Proszę może skopiuj to co napisała to nie będę musiała w mailu się powtarzać A pieniążki że zdjęciami wyślę mailem 29 lutego .Nazywam się Ewa Fersztorowska mój mail ewafersztorowska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj Ewa żadnych pieniazków nie przysyłaj ,napisz maila i odpowiedz jest w filmie ze pomagac trzeba umiec bo dokladnie dusza podpowiedziala ci co robic a ostatni film o kreowaniu rzeczywistosci i porpzedni mówi o tym ile energi mzoemy na siebie wziąść aby nie tracic zdrowia fizycznego ,a poniewaz jestes doswiadczoną duszą to wzielas na siebie trudne zadanie ale to początek dopiero bo zmiany wprowadza zupelnie inna jakość w pomaganiu na ziemi ,pzodrawiam

   Usuń
 43. Witaj Aronie.Nasz Ojcec wie ,kto do czego jest stworzony.Jestes wspanialy w tym co robisz,aby cie wspieral w kazdnym momecie.Moze moja osoba doswiadczy kiedys jego blogoslawienstwa i pozwoli mi ojciec odnalesc droge ,ktora dla mnie wyzaczyl,wiele drog przemierzamy i wciaz szukamy ....DOBRZE ze sa tacy ANIOLY jak TY aby nam pomagac...Niech Ci BOG blogoslawi w kazdej dziedzinie zycia
  Mam nadzieje ze skoro na ciebie trafilam to nadszedl moj czas...Dziekuje ze JESTES!!Anna

  OdpowiedzUsuń
 44. Dziekuje Aronie za to ze jestes .ROZSWIETLASZ LUDZIOM ZYCIE,to WIELKI DAR.To co robisz jest naprawde wspaniale i wielkie.Wiem ze trafiaja do ciebie ludzie ,nie bez powodu,Stajesz sie przewodnikiem na drodze do OJCA,pomagasz zagubionym ,odkrywasz to co sami zakrylismy i nie umiemy przedostac sie przez gruba kotare.Ja tez przechodze rozne etapy i pewnie jeszcze daleko,daleko mi do celu ,ale juz jakis kierunek odnalazlam .czuje od ciebie ogromna sile i wiare ,czego bym sobie zyczyla.Dziekuje i zycze blogoslawienstwa w kazdej dziedzinie

  OdpowiedzUsuń
 45. Dziękuję Aronie za dzisiejszą medytację.Było cudownie,a te kolory tęczy przesyłane wspólnie Ziemi.....,i ta cudowna muzyka dzwonków - dziękuję. Do najbliższej soboty,myślę ,ze ponownie poprowadzisz nas w medytacji. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 46. Witam Cię, powiedz Aronie jak skutecznie się ochraniać po oczyszczeniu aby znowu nie doszło do zniewolenia przez demoniczne byty?Czy ta modlitwa którą przedstawiłeś na swoim blogu w zupełności wystarczy?Jak sprawdzić czy to zadziałało?Czy ten byt nie schował się głębiej w nas?
  Bardzo chciałam rozwijać w sobie zdolności, które dopiero raczkują ale gdy coś się przyczepia i ssie duszę to chyba nie bardzo można być wtedy człowiekiem światła.Jeszcze zastanawiam się gdzie jest Anioł Stróż człowieka który zostaje zniewolony a jest wierzący w Boga?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 47. witam wszytko jest w filmach po tym co robic po diagnozowaniu warto obejrzec,

  OdpowiedzUsuń
 48. Witam,nie moge znalezc namiaru na kontakt,a chciałbym sie zapisac na diagnoze.Pozdrawiam i dziekuje;).

  OdpowiedzUsuń
 49. Dobry wieczór Aronie, bardzo dziękuję za Twoje przekazy i medytacje. Bardzo mi pomagają i uspokajają zwłaszcza w tych trudnych obecnie czasach. W dniu 10 marca wysłałam do Ciebie na maila prośbę o diagnozę i oczyszcznie dla mnie i mojej córki Majki. Do maila dołączyłam zdjęcie moje z córką i mężem oraz potwierdzenie przelewu. Ponieważ jeszcze nie mam od Ciebie odpowiedzi to pomyślałam, że mail do Ciebie nie dotarł. Proszę daj mi znać czy masz tę wiadomość z dnia 10 marca od Moniki Stasiak, a może maila trafił do spamu? Pozdrawiam Cię gorąco i czekam na Twoją odpowiedź. Monika Stasiak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam jestem na 12 lutym jezeli chodzi o cozysszanie i sprawdzanie przestrzeni ludzi ,mam bardoz duzo zgłoszeń i wszystkie sa dal mnie tak samo ważne ,wszytko ma swój czas i miejsce a jak wiecie czas oczekiwania to juz czas zmian i często tak bywa że sam mail +praca nad soba w połaczeniu ze żrodęłm daje juz efekty o któe prosicie ,ja zawsze przed snem modle się i porszę Boga o pomoc dla wszytkich których do mnie skierował czas oczekiwania jest długi ponad 30 dni ,pzodr

   Usuń
 50. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 51. Odpowiedzi
  1. dal tych co maja pieniążki 20 zł ,dla tych co nie mają 0zł :)

   Usuń
 52. Witam Panie Aronie. Bardzo potrzebuję pmocy. Informacje o tym, że Pan istnieje podała mi osobą kiedy szukłam Boga i na tej stronie właśnie ta osoba podała mi inf. o Panu. Nic się nie dzieje bez powodu.
  Bardzo prosze Pana o pomoc jesli to mozliwe. Już zaczłęła stsować mantry od pierwszej czy jestem zdrowa i będę zdrowa. Bardzo prosze o Pana pomoc jest Bóg na to pozwoli.

  OdpowiedzUsuń
 53. WSZYSTKIE informacje przedstawiane przez Arona są PRAWDZIWE i pokrywają się z moimi, a posiadam je od dziecka i co teraz?:)ano to, że~negujący powinniście się zastanowić~~~~~~~~

  Kasia8

  OdpowiedzUsuń
 54. Jest dużo dowodów praktycznych i naukowych, że Ziemia jest płaska, a Słońce, Księżyc i gwiazdy Bóg stworzył dla Ziemi (która jest utwierdzona i stoi w miejscu), a nie odwrotnie. Jakaś diagnoza tego zagadnienia?
  Przykład:
  - Kompas wskazuje na jeden biegun, więc czego mówią, że jest 2?
  - Gwiazda polarna stoi w miejscu a cały nieboskłon porusza się wokół niej.
  - Horyzont nadmorski jest płaski. A oddalające się i 'znikające' statki świadczą o naszej krótkowzroczności, a nie zaokrągleniu Ziemi. Wystarczy wziąć lunetę i przybliżyć, a statek się pojawi.
  - Mapy z przed 500 lat są całkiem inne. Wskazują na to, że Ziemię otaczają dookoła góry.
  - Dlaczego nikt nigdy nie 'okrążył' Ziemi północ-południe.
  - Dlaczego Antarktyda jest ściśle strzeżona?

  OdpowiedzUsuń
 55. Dzień dobry Panu.
  Skoro nie ma przypadków, więc i ja "trafiłam" na stronę Pana, widocznie pokierowana przez Górę, szukając pomocy. A bez niej już długo nie pociągnę... Poza tym, myślę, że Pan sam to przyzna (jeśli Ktoś pozwoli na to), że mój przypadek jest trudny (zapewne wielu może tak samo powiedzieć, i z pewnością tak jest, i każdy chory szuka ratunku, co jest też oczywiste), lecz już zupełnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi...
  Zmartwiła mnie informacja, że czas oczekiwania to 30 dni, ale mam nadzieję, że dotrze do Pana mój mail (od Anny M.) - uzupełnię ten pierwszy dowodem wpłaty i zdjęciem, i ... Będę cierpliwie czekać, lecz błagam Pana o pomoc...

  OdpowiedzUsuń
 56. Witam
  Chce Pana zapytac czy bycie wegetarianinem jest wlasciwe ale nie na sile tylko z wewnetrznej potrzeby.
  Z gory dziekuje za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to ja odpowiem za Arona. Pewnie że jest właściwe ,a jeszcze jak z wewnętrznej potrzeby to na 100%:)

   Usuń
 57. Do Pana Arona.
  Mam zapytanie czy istnieje przeznaczenie na całe ziemskie życie, czy jeśli mamy ciężkie życie za poprzednie przewinienia to oznacza, że całe obecne życie musimy pokutować, czy jest jakiś określony czas pokuty, po odbyciu której dany nam będzie łaskawszy los.
  A przede wszystkim najważniejsze jak dowiedzieć się dokąd mamy tę karę odbywać??? Jeśli wciąż nic się nie zmienia na lepsze, pomimo solidnego wypełniania obowiązków i służenia innym, to kto może wiedzieć jaki los jest nam tu pisany, czy już do śmierci ciężar życia nie do udźwignięcia??? Przecież ten ciężar w końcu człowieka zabije i o to chodzi, by tak wypełniła się ta kara i kolejny ziemski żywot???
  Proszę uprzejmie o jakieś Pana zdanie w tej kwestii.
  Pozdrawiam.
  Maria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIKT, niestety, nie zna na to odpowiedzi, dlatego brak wpisow:(

   Usuń
 58. Witam Aronie. Proszę o informację na jakiej dacie jesteś co chodzi o oczyszczanie i diagnozowanie ludzi.
  Pozdrawiam
  Izabela

  OdpowiedzUsuń
 59. Szanowny Panie
  Z niezmiernym zainteresowaniem i wielka wiara ogladam/slucham Pana przekazy na Youtube, szczegolnie te ktore dotycza Polski Pana zdaniem nowy polski rzad podaza wlasciwa droga, kieruje Polske w kierunku samodzielnosci i uswiadamiania sobie slowianskiego dziedzictwa. Jednoznacznie i bardzo pozytywnie wyraza sie Pan o roli prezydenta Rosji Putina, ktory z poparciem Anastazji jest kluczowa sila, ktora zmienia warunki i uklad pozytywnych sil na naszej matce Ziemi. Chce podkreslic, ze nie bylem i nie jestem kibicem ekipy poprzedniego rzadu.Czytajac publikowane wiadomosci o wydarzeniach w naszej Ojczyznie mam wrazenie ze wladze objela / przy poparciu KK/grupa ludzi z zasadniczym problemami psychicznymi, napelniona gniewem /nawet nienawiscia/ pelna kompleksow i determinacji w udowadnianiu ze sa cudowni i tylko oni wiedza co dalej.Widza w Rosji smiertelnego wroga, pra do ogromnego zwiekszenia polskiego potencjalu militarnego i do umiejscowienia na terenie polski wojsk NATO / a najlepiej baz amerykanskich/. W polityce wewnetrznej niezaleznie czy maja prawde czy nie sa wrecz brutalni i nie licza sie z nikim i niczym.Pana opinie na ich temat jakos sie kloca z rzeczywistoscia , ktora obserwuje.Podkreslam, nie jestem zwolennikiem PO, a moje informacje czerpie z internetu. jestem tym dosc zdezorientowany. Jesli bedzie pan mial czas i chec to prosze o pomoc w zrozumieniu sprzecznosci. Z Powazaniem .Andrzej Hladik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam porsze oglądnąc dalsze filmy gdzie mówie o rządzie i o awatarach ,zrozumie pan że daleki jestem od nazwania rządu cudownym ,mówie tylko że sa miedzy młotem i kowadłem i jezeli popelnią bład będziemy mieli tutaj to samo co w europie zachodniej i na razie nie ejstesmy gotowi aby zawiesić dzialanośc w unii wiec wykonuja polecenia ale juz ochraniaja spólki jak kghm azoty ,kupuja banki ,i to nie robi cały rząd tylko ci co wiedzą że wojna jest postanowiona więc trzeba szybko działas aby do niej nie doszło ,prosze poczytac to co jest w necie dokladnie ,ja powiedzialem ze w tym rządzie sa ci co sie sprzedali ,czy co dalej nienawidzą ale dobrze ze sa ci którzy wiedzą co sie dzieje i o tych mówie ,jezeli Polacy odrobią lekcje będą świetować wolnośc i pokój wtedy kazdy z nas podziekuje sobie i im za pomoc ,jezeli nie, będziemy mieli przeowiednie ks Klimuszki ,więc prosze na bierząco oglądac filmy które mówią o wydarzeniach na ziemi ,widzi pan zasłone dymną a nie widzi dlaczego jest puszczona .

   Usuń
 60. Witaj,
  czy mogę Ci wysłać zdjęcia osób z mojej rodziny w celu ich oczyszczenia, ale bez ich wiedzy??? widzę, że mają kłopoty i chciałabym im w ten sposób pomóc :) Inaczej nie potrafię :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj nigdy nie działam wbrew woli osób z którymi sie kontaktuje ,niektóre śwaidomości nie chca pomocy ,nie chcą rozbicia skorup ,nauki w której są ,czas oczekiwania na diagnoze to pnad 2,5 miesiąca .pzdor

   Usuń
 61. DROGI ARONIE...JAK MOGE PRZESLAC OPLATE Z USA
  DZIEKUJE PIOTR MICHALCZYK

  OdpowiedzUsuń
 62. Witam Aronie, jako, że mam nieciekawą sytuację (nie będę wchodził teraz w szczegóły) a oglądam Twój kanał i powiem szczerze, że zainteresowałeś mnie tymi tematami to będę Cię prosił o pomoc w oczyszczeniu. Proszę jednak o informację czy poczuję to, że jestem oczyszczany? Czy będę to wiedział, że już to się stało w jakiś sposób? :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj to zalezy od kadżdego z was ,jedni zasypiali ,inni opisywali ze byłi osłabieni i musieli odpocząć ,jeszcze innym zdarzył się tzw mini cud w tym dniu lub nastepnych itd ,kazdy odczuwa to ianczej ale nie zmienia to faktu ze kazdy powinien zacząc pracowac nad sobą ,oczyszczenie to tylko 50% czystego terenu aby zacząc działac reszta zalezy od danej istoty ,nie znikną konsekwencje podejmowanych decyzji z rozumu ale jest proces tworzenia enenrgii aby zacząc zmieniac wszystko wokól siebie

   Usuń
 63. Drogi Aronie, jak daleko jestes jesli chodzi o diagnozy? Ja wyslalam mejla 31 marca, czy powinnam teraz przeslac bardziej aktualne zdjecie bo tamto zdjecie ma juz prawie 2 miesiace? Pozdrawiam serdecznie Kinga G.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam jestem miedzy 8-12 marca niestety ilośc zgłoszen jest tak duza w tym miesiacu ze mimo ze staram sie codzinnie oczyszczac 10-20 osób to i tak ciągle nie moge tego nadrobićc ale wiele osób pracuje w tymc zasie i ich energia sie zmienia ,wiec zdjecie mile widziane

   Usuń
 64. Witam Cię Aronie, bardzo serdecznie i wszystkich czytających Twój blog!!!
  Gdy,czytam niektóre wypowiedzi w sprawie OPŁAT,za wykonaną terapie,oczyszczanie... to nie wiem, czy mam płakać, czy śmiać się!!!
  Gdy,np: jakiś,CHIRURG PLASTYCZNY,bierze ogromne pieniądze,za upiększenie buzi :-), to jakoś...ludzie przyjmują to normalne!!!
  Ale,gdy pieniądze,za swoją prace.....bierze TERAPEUTA DUCHOWY,
  wtedy, następuje zdziwienie!!! Dla mnie,jest to jakiś paradoks!!! Dla większości takich terapeutów,jest to,jedyny zarobek!!! To jest ich ZAWÓD!!!!! POD TYM WZGLĘDEM, LUDZKOŚĆ MUSI SIĘ TAKŻE PRZEBUDZIĆ!!!
  SZANUJEMY LUDZI BARDZIEJ, GDY MUSIMY ZA COŚ ZAPŁACIĆ!!! WIEM TO Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA!!! ZAWSZE LUBIŁEM, POMAGAĆ INNYM I CZĘSTO,ZA DARMO!!! ZAPRZESTAŁEM,GDY UŚWIADOMIŁEM SOBIE,ŻE JESTEM WRĘCZ OLEWANY!!! CI, KTÓRZY BRALI PIENIĄDZE,MIELI SZACUNEK!!! A tak,poza tym.Nie jestem już,pierwszej młodości jestem,nawet starszy on Arona!!! :-)

  Pozdrawiam Cie Aronie,bardzo serdecznie!!!
  Pozdrawiam bardzo serdecznie, czytających!!!

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy18 lutego 2016 10:04

  Bardzo mnie cieszy, że są tacy ludzie jak pan :)
  ps. Mam małą uwagę co do sposobu w jaki pan pisze (kwestia wizualna): znaki interpunkcyjne (, . : itd) stawiamy od razu za wyrazem, bez spacji. Spacja jest potem. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe tej uwagi, bo nie jest moim celem urażenie kogokolwiek :)
  Pozdrawiam!

  Człowieku Drogi.....WCHODZISZ NA BLOG, ŻEBY ZWRACAĆ UWAGĘ - ARONOWI - na Interpunkcję???????????? TO KPINY Z CZŁOWIEKA!!!!! BŁAGAM CIĘ ODPUŚC SOBIE!!! CO TO JEST... STRONA O JEZYKU POLSKIM ????!!!!!

  JEST ZAJETY, MA MAŁO CZASU, WTEDY PISZE SZYBKO I NIE ZWRACA UWAGI, NA . , / ! ? Ważne jest, co pisze a nie jak pisze!!!!

  Jeżeli, otrzymasz sms - o treści ''POMUSZ MI''- to odpiszesz, żeby napisał to poprawnie????????
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 66. Nie chce tu z nikim polemizować. Ja napiszę o swoich doświadczeniach i odczuciach w korzystaniu z wiedzy jasnowidzących i innych uduchowionych. W ciągu kilku lat skorzystałam i zapłaciłam za porady 3 znanych polskich jasnowidzów: E.Nowalskiej(90zł), E.Kulejewskiej(100zł)i ostatnio bardzo reklamowanej przez różne Ezo tv - Renaty Engel(200zł). Wszystkie przyciągnęły mnie swoim sympatycznym sposobem bycia, delikatnością. Z komentarzy wynika że szczególnie Engel jest uwielbiana.Ciekawie opowiada o swoich doświadczeniach, ma dużą wiedzę o różnych dziwnych zjawiskach. Niestety żadna z tych kobiet nie miała żadnej wiedzy o moim życiu a po pieniążki niemałe każda rękę wyciągnęła. Nowalska na żadne z moich pytań odpowiedzieć nie umiała, w pewnym momencie mówi czego pani odemnie chce, podparła głowę ręką i tak siedziała. Ja nie zadawałam abstrakcyjnych wydumanych pytań tylko np. czy znajdę pracę i jako kto będę pracować, jak mam wyjść z danej sytuacji w której się znalazłam, czy będą sytuacje których mam uniknąć, jaki jest mój potencjał w czym powinnam się realizować itd.P. Engel zapytana o to gdzie i jako kto np powinnam pracować zaczęła mnie się pytać co skończyłam jakie kierunki itd. No kpiny po prostu. Pani K. na pytanie o osobę czy będziemy się spotykać odpowiedziała i tak i nie. Tak że biorą niemałe pieniądze a ich wiedza ograniczyła się w moim przypadku do odpowiedzi tylko lub głównie jakie emocje, nastawienie ma/miała do mnie dana osoba. Czyli tak naprawdę to co każda nikomu szerzej nie znana babka karciana nic nie wiedząca o NWO, reptylianach, wcieleniach może człowiekowi powiedzieć za 1/4 tej sumy.Po jakimś czasie Nowalska ,a i teraz Engel asekurują się że właściwie to one tak naprawdę porad psychologicznych udzielają. Każda z nich odpowiedziała mi tylko o uczuciach osób do mnie i tak Engel bardzo obszernie o tym mówiła(jeżeli się ma problem np. z mobbingiem albo w rodzinie to wydaje się że może podać przyczyny dlaczego L jest wściekły i co A ukrywa),a Nowalska praktycznie i tutaj poległa. Ja nie przyszłam po ogólne wykłady o duchowości, po porady psychologiczne też nie.I z tego co słyszę większość osób przychodzi po konkrety jaka droga będzie najlepsza, co wybrać, co mnie czeka a nie po ściemę. Płacę słono(200zł)za konkretne wskazówki dotyczące mojego życia. Myślę że to nie uczciwe. Przecież te osoby zdają sobie sprawę że odpowiedzieć nie potrafią, czy w tym wypadku nie powinny wystawić mniejszego rachunku?
  A co do Arona lubię słuchać, cena jest co tu dużo mówić atrakcyjna dla polskiej kieszeni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj każdy z nas ma swoje pole i w tym polu działa ,ja zajmuje sie duchowością,nikt z nas nie jest bogiem aby znać wszystko ,zawsze mówie ludziom którzy są do mnie kierowani że nie czytam w głowie we wspomnieniach ale kiedy potrzebny jest dowód aby rozwiązać porblem to taki przychodzi i to daje ludziom wtedy wiare ,nadzieje co do pracy itd zawsze powtarzam ze to co wybieracie to macie ,ale to jak w niej jest zalezy od waszej pracy nad sobą ,co do pieniędzy czasami widze czy ktoś ma obfitość zamknięta i nie dojdzie do bogactwa bo juz raz zmarnował taką szanse i zamknie to taką droge ale też mówi od razu że nie zajmuje sie materią i do mnie trafiają dusze które mają trafić a co do ceny cóż ja pomagam wszystkim którzy zostaną do mnie skierowani a oni sami jeżeli moga to płaca jeżeli nie pomagam za darmo ,ważne aby istota otworzyła sie na prawde i zaczęła pracować nad sobą i aby potem była szczęśliwa ,zdrowa i radosna w końcu po to dusze kierują wasze kochane rozumy do nas .Temat pieniędzy to temat rzeka ,jezlei ktoś jest nie zadowlony z diagnozy ,rozmowy to oddaje pieniązki na konto i idzie dalej szukac informacji dla siebie ,jest wiele dróg i wiele ludzi ale zmiana na ziemi nie prowadzi teraz do pracy ,pieniędzy i kariery tylko do połączenia serca i rozumu i nowego życia a z tym ludzie mają problem bo nie wierzą że śwait sie zmieni i ignorują to co sie dzieje w europie zachodniej ,wschodniej itd .pzodr

   Usuń
  2. Ja również pozdrawiam Aronie Ciebie:).To co napisałam nie było aluzją do Twojej pracy. Wiedziałam już wcześniej że się określasz w czym możesz pomóc że oczyszczasz, nie robisz z tego biznesu. Dobra energia z tego bije. Pochodzenie duszy chyba też diagnozujesz może się mylę.
   zardzewiała

   Usuń
  3. Do Anonimowy9 czerwca 2016 18:05. Witaj. Cieszę sie bardzo, że szczerze napisałaś o efektach czy raczej braku jakichkolwiek efektów kosztownych zabiegów co niektórych jasnowidzów. Niestety jest ich niemało wśród nas. Z korzyścia dla wszystkich i dla nich samych też byłoby, gdyby szczerych wypowiedzi było więcej. W ten sposób zostałoby zweryfikowane to środowisko i zostaliby tylko ci, którzy naprawdę chcą, mogą i umieją pomagać ludziom, nie żądając za to kosmicznych zapłat. Dlaczego tzw. szeptunki nie biora kasy? A jesli ktoś płaci "co łaska" - kupują za to np. świece i niosą do kościoła. Gdyby porady wchociazby wymienionych przez Ciebie osób były skuteczne - to i "co łaska" trafiałoby się znaczne. Bo wdzięczność uzdrowionych w większości jest wielka.
   Tak więc zachęcałabym do wymiany opinii, może do stworzenia takiej strony?.
   Pozdrawiam ciepło wszystkich czytających. Idalia

   Usuń
 67. Witam
  Czy można prosić też o diagnozę i pomoc dla bliskiej osoby?
  Dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 68. Witaj Aronie!
  Mam pytanie, które od jakiegoś czasu bardzo mnie nurtuje. Czy jesteś w stanie rozwiać moje wątpliwości? Czy jest prawdą, że sakramenty święte w kościele katolickim tzn chrzest św, bierzmowanie itp zakładają pieczęci na górne czakry, blokując je i pętając duszę człowieka a nie tak jak twierdzi sam kościół chroni przed złem. Jezeli tak to jak można te pieczęci odblokować, by nastąpił prawidłowy przepływ energii. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Miriam

  OdpowiedzUsuń
 69. Ja też nie rozumiem siebie, kiedyś jedna osoba z tych wiedzących lepiej powiedziała mi że jestem indygo. Moje życie było barzdo cięzkie. Ale nie rozumiem dlaczego jestem taka ,,dwudzielna''. Chodzi o to że jednego dnia padam w duchu świętym we wspólnocie charyzmatycznej, przebywam z ludźmi modlącymi się duchem, widziałam tam uzdrowienia, mnie też Jezus uzdrowił(ludzie ci karzą się wyrzekać różnych rzeczy- ja nie zrobiłam tego szczerze choć starałam się bo człowiek nie może się zmusić do pewnych rzeczy np do wiary- ale Jezus i tak mi pomógł).Czuje się tam dobrze dopuki nie karzą mi wierzyć w dogmaty nie mające dla mnie większego znaczenia, ważne jest że Jezus był. Też nie przyznaje się za bardzo że poza wspólnotami gdzie rzeczywiście jest duch do kościoła w niedzielę nie chodzę bo jest tam tak jak mówiłeś - zwykli wcale nie fajni ludzie- tam nie czuje się dobrze. Drugiego dnia natomiast jestem na koncercie z bardzo ciężką muzyką (moja ulubiona)np. na naszym Vaderze gdzie oprócz zwykłych ludzi(czasami dobrych tak tak) przychodzą sataniści i tam też się bardzo dobrze czuje. Ech bardzo dobrze jadąc na taki koncert cieszę się jakbym jechała na Majorkę za pół ceny. Potem przychodzę do ducha św i nie rzuca mnie po ścianach, nie trzeba mnie egzorcyzmować, bywałam lubiana we wspólnotach, przeżyłam kilkadziesiąt modlitw wstawienniczych, byłam w wolontariacie. Nie wiem o co chodzi.Może pochodzę z planety zamieszkałej przez gady. pozdrawiam  OdpowiedzUsuń
 70. Aronie, podczas oglądania Twojego filmu "co z Polską i Europą po rozpadzie Uni..." kiedy mówisz o rozpadzie religii, np. w 38 min. filmu
  przyszły mi do głowy refleksje i zapytania do Ciebie:
  1- mówisz jakby do Europejczyków tylko i mówisz o religii katolickiej, o Jezusie
  2- nic nie mówisz o religii islamskiej, która obecnie poczuła wiatr w żaglach w obliczu słabego chrześcijaństwa w Europie i generalnie słabej Europy
  Jak więc to będzie ? Rozpadnie się również religia islamska i każda inna ? Co nagle stanie się z milionami muzułmanów na całym świecie i na nieszczęście w Europie, którzy mają zrobione pranie mózgów i zaprogramowani są na dominację ich religii i ich rasy ? Takie mam wątpliwości, ale mimo to staram się zachować wiarę w to, że Bóg wie, co robi chociaż ludzie nie muszą tego rozumieć. Pozdrawiam. JK

  OdpowiedzUsuń
 71. Kiedyś w wieku ok 9 lat w Andrzejki urządziłam sobie spotkanie z moją koleżanką u mnie w domu. W pokoju po wróżbach paliła się tylko świeczka, zaczęłyśmy obserwować cień płomyka na ścianie i rozmyślać czy coś istnieje po drugiej stronie. Przez moment byłam bardzo zadumana. Nagle koleżanka oświadczyła że już czas do domu, pożegnałam ją przy drzwiach i wróciłam do swojego pokoju. To co mnie spotkało gdy tylko przekroczyłam próg drzwi było niesamowite. Poczułam ogromną euforię, wszechogarniającą miłość, ogromną radość. Kochałam wszystkich, chciałam tylko dzielić się tą wielką miłością z ludźmi, chwalić, dziękować Jezusowi, być blisko Boga. Tylko Bóg się liczył i ta miłość. Tylko on dawał prawdziwe szczęście. Już wiem co to znaczy, że Bóg jest miłością. W nagłym przypływie pięknej energii pościągałam wszystkie plakaty porozwieszane na ścianie z piosenkarzami i postanowiłam powiesić na ich miejscu wizerunki Jezusa, bo tylko Bóg się liczył, tylko ta miłość, wszystko inne było nieważne. Po ściągnięciu plakatów poczułam się z kolei wyczerpana, zupełnie jakby ta energia była dla mnie zbyt duża. Pomyślałam, że rozwieszę obrazy z Jezusem następnego dnia i poszłam spać. Szybko zasnęłam. Rano jak się obudziłam już nie miałam tego wspaniałego uczucia a nawet kilka plakatów znów powiesiłam na ścianie, ale wspomnienie już zostało we mnie. I jestem wdzięczna za to, że Bóg odpowiedział mi na moje pytanie w tak piękny sposób.

  OdpowiedzUsuń
 72. Do Seja :Bóg istnieje czy chcesz to zapceptpeac czy nie ! Nawet w Tobie jest jego czastka...jeżeli będziesz taka uparta ze nie będziesz chciała tego przyjąć to przyjdzie do Ciebie jako smierć to tylko twój wybór
  Przestań atakować Arona bo to jest żenujące nie przychodź tu poprostu -żyj i dać żyć innym. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 73. Mam pytanie jakie masz zdanie na temat ustawień systemowych Hellingera ? Czy ta metoda jest bliska Bogu ?

  OdpowiedzUsuń
 74. Witaj Aronie,
  czy to prawda, że reiki już nie działa?
  Jeśli tak, to jaką metodą można skutecznie zastąpić reiki?
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiedziałem że zmienia się wszytko co dane nam było wczesniej i patrząc na ludzi którzy do mnie przyszli i mistrzów reikii i ich pogubienie widać że trzeba to tez zmienic na nowo ,enenrgia boska nie kosmiczna pzodr

   Usuń
 75. Dzięki za wspieranie w poszukiwaniu drogi do serca

  OdpowiedzUsuń
 76. Znalazłam Pana przypadkowo w internecie.Dziękuje że Pan Jest .

  OdpowiedzUsuń
 77. mam nadzieje ze dotarl do pana opis mej sytuacji prosze o ewentualne potwierdzenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj porsze przysłac na arondiagnosta@wp.pl ze zdjeciem aktualnym

   Usuń
 78. Dzien dobry,czy moglabym prosic o nr konta Aronie poniewaz chcialabym dolaczyc do czekajacych na wsparcie od Pana.Dziekuje za Pana prace bardzo mi pomoga.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 79. Witam.ARONIE a ja szukam i czytam.chce iść na kurs reiki a Ty mówisz że to przeżytek,to czym się kierować jak się rozwijać gdzie szukać swojego potwierdzenia.napiszesz sercem ale na początku drogi potrzebne ścieżki słowa.pracuje nad sobą ale w swoim otoczeniu nie znajduje osoby z która mogę o tym porozmawiać to też jest mi dane jako lekcja?zaczęły się poważne choroby to też lekcja?całe życie to lekcja.przyjmuje to tylko czasem już sil brak a wtedy ratuje mnie uśmiech nieznanych ludzi i dzieci i modlitwy i ametyst.proszę napisz czy napiszcie czy też tak mieliście czy też macie i to tylko część drogi

  OdpowiedzUsuń
 80. Witaj Aronie!
  Od pewnego czasu dzięki Tobie przeżywam okres zainteresowania rozwojem duchowym. Uwierzyłem w istnienie Ojca, zmieniłem się na lepsze. Dziękuję.
  Jednak teraz Ci się przyglądam. Potrzebujesz pieniędzy? To zrozumiałe. Lecz ustalasz minimalne kwoty, cennik, za pomoc. Czy nie powinieneś bazować na dobrej woli, darowiznach a nie ustalonych stawkach? Jesteśmy braćmi i siostrami czy może klientami? Co z ludźmi których nie stać na Twoją pomoc lub już usługę?
  Proszę, nie zrozum mnie źle, pytam ponieważ czuję się zdezorientowany. Czuję jak zaprzeczasz swoim własnym naukom. Jak to w co wierzyłem od roku topnieje szybciej niż lodowce w Arktyce...
  Podobno kasujesz takie komentarze, proszę odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Anonimowy :)
   Przeczytaj mój wpis z 28 maja 2016 r. Pozdrawiam :)

   Usuń
 81. Aronie mam prośbę :czy możesz podać jakiś link do filmu o którym mowisz w ostatnim folmie?Chodzi o film Jestem Gabrielem .Na You Tubie go nie ma i google też nie wyszukują.Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 82. Witam .Mam pytanie Aronie ? Dwa razy widziałam dwie kule jedna wieczorem złota duża przy oknie mojego domu i patrzyłam na te zjawisko ,póżniej ona znikła .Druga widziałam biała małą,przelatywała koło mnie i znikła .Wiem że to jakies energie i tyle .Pozdrawiam i poprosze o wyjaśnienie .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj orby czyli kule energii pobierane od ludzi ,planety jasne kolory oznaczją dobrą ennergie ,jak pwoeidziałem wiele istot zyje dzieki energi i to my im ją dajemy jak i nasza palneta

   Usuń
 83. Przez cały ten rok liczby 666 pokazywały mi się w różnych sytuacjach tak jakby mnie prześladowały. Prawie codziennie. Bałam się. Nie wiedziałam co się dzieje. Szukałam odpowiedzi w różnych źródłach i nie mogłam jej znaleźć. Może zacznę od początku. Mieszkam od 30 lat w stanie NJ w USA. Mam lat 58 Zawsze byłam jakaś inna jakby nie z tego świata. Za dobra ? Za głupia? Trudno powiedzieć. Na początku 2013 roku mój świat zaczął się sypać. Zrobiłam kurs Lendmark Education i zaczęło się. Przebudzenie następiło prawie z dnia na dzień. Proces ciagle się toczy. Bardzo chciałam pomagać ludziom choć zdaje dobie sprawę z tego jakie to jest trudne. Twoje filmy odkryłam jakieś 5 miesięcy temu. Dzisiaj 2. 12. 2016 przestałam się bać. Dzięki Tobie Aronie. Mam swoją odpowiedź.
  Wyjaśnienie jest jak na dłoni. Dokładnie to co się ze mną działo w ostatnich 3 latach. Ciagle wypieranie zła w sobie przedewszystkim. Głód wiadomości na tematy duchowe. Wiara nasilająca się z każdym dniem. Miłość bezwarunkowa budzącą się spokojnie, ale ciągle. Praca nad sobą bezustannie codziennie. To właśnie jest to ścieranie się dobra ze złem. Codzienne teściki w relacji z ludźmi. Nareszcie zaczynam to rozumieć.
  Dziękuje Aron.
  Janina

  OdpowiedzUsuń
 84. Witam !
  Czy może Pan coś powiedzieć o Bezwarunkowym dochodzie podst., gdzie może zostać wprowadzony , kiedy i w jakiej wysokości ? Również o likwidacji podatków (które sa całkowicie bezprawne, dobrowolne, coraz wiecej ludzi już ma to info i coraz wiecej z tych uswiadomionychnie płaci podatków), alternatywnych walutach, darmowej energii (np. Kesche, En. Tesli), itd.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

przepowiednie dla polski 2015-ostatni argument -prawda o smoleńsku

ISLAMIŚCI - WOJNA ,TERRORYŚCI ? CZY POKAZANIE NAM PRAWDZIWEGO OKUPANTA oraz lekcja pokory dla Pawła Kukiza

30 września Ratunek dla Europy - nadzieja dla europejczyków to Jedność i zrozumienie działań Rosji -przekaz od istoty z ORIONA

PLAN ZŁA-OKUPANTA NA WRZESIEŃ I RESZTĘ ROKU - UPADEK BANKU I PODKRĘCENIE SPIRALI NIENAWIŚCI DO ISLAMISTÓW oraz jak ochronić się przed tym absurdem

UPADEK EUROPY DLA RATOWANIA DOLARA CZY WYBAWIENIE I TEST WIARY DLA EUROPEJCZYKÓW?

przepowiednie dla europy 2015

przepowiednie dla Polski -WYBORY Prezydenckie ( fałsz i oszustwo)